2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864323 بازدید | 672326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زینبی جون من الان ۹ هفته و دو روز هستم  همون ۱۲ هفته باید برم آزمایش سلفری؟  بعد اینکه ا ...

عزیزم نگفتن استرس بگیرین اون بنده خدا شرایطش جوری بود. که دکتر همون اول گفت بهش سلفری بده 

نگران نباش عزیزم بچه های شما سالم هستن همون غربال عادی برو شما البته بعد از سونو

2731
آره گلم خیلی بچه های خوب و بی آزاری هستن ولی مشکل فقط iq این بچه ها نیست، اینها مشکلات قلبی عروقی شد ...

زینب جون یعنی واقعا تصویب شد ؟هزینه آزاد یعنی چی ؟آخه الان هم فکر کنم هزینه ش آزاده هست چون زیاده اگر اشتباه نکنم 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
رای من فقط سی دی 16 و سی دی 56 رو نوشت، گفت بقیه رو نمیخاد، ولی سرم ای وی جی هم گفت باید بزنم برا ان ...

عزیزم این دو سی دی رو که نوشتن نگفتن ایمنی انعقادی مشکل داره؟ شاید بخاطر همین این سرم رو نوشتن چون دیدم بعضی از دوستان این سرم رو بعد از همین آزمایشای ایمنی انعقادی براشون نوشتن، من خودم این آزمایشا رو تا حالا ندادم.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
عزیزم نگفتن استرس بگیرین اون بنده خدا شرایطش جوری بود. که دکتر همون اول گفت بهش سلفری بده  نگر ...

من اتفاقا حتما می خوام آزمایش سلفری بدم 

شما هم این آزمایش رو داده بودی زینبی جون؟ 

عزیزم این دو سی دی رو که نوشتن نگفتن ایمنی انعقادی مشکل داره؟ شاید بخاطر همین این سرم رو نوشتن چون د ...

نه یسری آزمایش انعقادی داده بودم مشکلی نداشت، ولی گفتن دیگه بقیه آزمایش های انعقادی رو الان دیگه نمینویسن من چون سه بار انتقال منفی داشتم و مشکلی هم نداشتم ولی باز منفی میشد، هیسترو، پی ار پی، بلاست همه رو امتحان کردم، گفت ایندفعه اسن سرم و شایدم لنفو( البته اسمشو مطمئن نیستم) انجام بدن

عزیزم 😍😍😍😍 آره منم باورم نمیشد چند تا دیگه از دوستان هم مثل من بودن و بدون جراحی مامان شدن ولی ...

خدا رو شکر مرسی که بهمون قوت قلب میدی. من خدا رو شکر گفتن نیاز به عمل نیست و تومور مارکرامم خوب بوده خدا رو شکر اولین بارم هست میخوام پانکچرو انتقال انجام‌بدم. عدد ca125 هم نرماله ذخیرمم ۲/۷ هست انشالله که خدا کمکم کنه و راحت مامان بشم محتاج دعا هستم‌❤

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
عزيزم قدم نو رسيده مبارك اولين بجه أتون بود؟  براي   رفلاكس زاويه دار جاشو درست كن  ك ...

آره عزیزم اولیه. براش تشک آنتی رفلاکس گرفتم اما توش سر میخوره میاد پایین. مرسی از راهنماییت

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
فدااات عزیزم‌. حتما. نوزدهم فروردین دنیا اومد

سلام عزیزم . خوبی ؟ خیلی وقته منتظر پیامتم . البته فرصت نمیکنم همه پیامهارو بخونم و الان دیدم خوشحال شدم . گل پسرت چطوره ؟ خودت خوبی ؟ رو به راه شدی ؟

بچه ها من تازگی چند روز ی بار کلیه ام شدید تیر میکشه که تا حالا نداشتم. از چی میتونه باشه؟ نگرانم. ممکنه از عفونت هم باشه؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2706