2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863808 بازدید | 672281 پست
دیگه این انرژی منفیه دیگههه😒امیدوار باش. انشالله میگیره من به دلم خوش میاد. حالا برای خودمونمیدونما ...

انشالله عزیزم😂😂😂

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
رای من فقط سی دی 16 و سی دی 56 رو نوشت، گفت بقیه رو نمیخاد، ولی سرم ای وی جی هم گفت باید بزنم برا ان ...

عزیزم شما می دونی این سرم برای چیه دوستمون راهنمایی کنی؟  

@مامانو_سوفی  

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام چیکا جون خوبی عزیزم  نی نی های نازت چطورند😍😍 شما استرادیول هنوز  هم استفاده میکنی ...

سلام مهلا جون فداتشم تو چطوري؟ والله ازشون خبري ندارم😂استراديول روزي يكي از شنبه يك روز در ميان پروژسترون هم روزي سه تا شياف از شنبه روزي دوتا

خداياشكرت....❤️ 
2731
بچه ها من شکمم کار نکرده از دیروز😢 چیکار کنم؟ من روز عادی دو سه بار منظم کار میکرد. عوارض پروژسترون ...

عزيزم آلو خيس كن بخور، يه سه ساعتي آلو بزار توي يكم آب بزار يخچال، بعد بخور، براي من فقط آلو جواب ميداد

روغن زيتون هم روي غذاهات بريز بخور

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
عزيزم آلو خيس كن بخور، يه سه ساعتي آلو بزار توي يكم آب بزار يخچال، بعد بخور، براي من فقط آلو جواب مي ...

ممنونم عزیزم. خیلی لطف کردی. اره آلو رو منم جواب میده

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
ممنونم عزیزم. خیلی لطف کردی. اره آلو رو منم جواب میده

عزيزمي😍 

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
دوستان عزیزم  دوشنبه آزمایش بتا ۲۴۶ بوده. چهارشنبه بتا ۶۲۴  شده. به نظرتون رشدش کم نیست ...

ايجااااانمممم مباركت باشه عزيزم😍 خداروشكر🌷 انشاالله ٩ ماه عالي رو پشت سر بزاري🤲🏻

امروز وقت سونو بود رفتم مرکز همدان گفت به خاطر کرونا فقط باردارا و کسایی که تو سیکلن ویزیت میکنیم من کیست بزرگ داشتم گفتن یه ماه ال دی مصرف کن ماه بعد بیا سوالم اینه ال دی ضرر نداره دوباره بخورم؟

بچه ها سلام 

خوبین عزیزا 

من چند روز نبودم تو سایت اثاث کشی داشتم .از خودتون خبر بدین ببینم اوضاعتون چطوره 

چیکا ،مهربون، نازنین ،سحرونه،ماهنده، مامان آینده ،دلارام و...........

من امروز رفتم سونو برای طول سرویکس که گفت ۳۸ هست بادسونو واژینال ولی جفتم هنوز پایینه همچنان 

راستی بچه ام دختره 😍😍😍

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
بچه ها سلام  خوبین عزیزا  من چند روز نبودم تو سایت اثاث کشی داشتم .از خودتون خبر بدین بب ...

سلام عزيزم اي جووووون دلم خدا حفظ كنه پرنسستو الهي😍😍😍😍ارزو جون طول سرويكست ٣٠ بود تو ان تي؟ براي بالارفتنش چيكار كردي گلي؟ براي من با سونو شكمي ٣٦ بود 

خداياشكرت....❤️ 
2706