2733
2734
عنوان

تو یک ماه هشت کیلو لاغر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 50 پست
مصرف مداوم چیزایی که طبع گرمی دارن مثل دارچین باعث بالارفتن حرارت کبد وکبد چرب میشه

روزانه یک فنجان اسپرسو با یک قاشق چای خوری دارچین می خوردم از بقیه که پرسیدم گفت مشکل ندارم روزانه اینقدر 

من قدم ۱۶۸ وزنم شده ۹۰ چه خاکی بگیرم سرم

باتوجه به قدتون دموی مزاج هستین ولی دچار غلبه بلغم شدین

بلغم یه خلط سرد وروونه که بیشتر توناحیه شکم وپهلو رسوب میکنه

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باتوجه به قدتون دموی مزاج هستین ولی دچار غلبه بلغم شدین بلغم یه خلط سرد وروونه که بیشتر توناحیه شکم ...

افرین شکمم مث زنای پا به ماه شده 

چیکار کنم خودم دیگه حالم بهم میخوره از خودم

خسته شدم احساس آدمایی رو دارم که بیماری لاعلاج دارن همش ضعف و افت قند همش مسخره میکنن مثه گدا گشنه ه ...

دور ازجون

وقتی سردی بدن بالا باشه دربعضی افراد باعث افت فشار بیحالی میشه

بابد پاکسازی انجام بدین تا اخلاط بدنتون به حالت تعادل برسه

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
2731
روزانه یک فنجان اسپرسو با یک قاشق چای خوری دارچین می خوردم از بقیه که پرسیدم گفت مشکل ندارم روزانه ا ...

بله دارچین دوزمصرف مشخصی داره ویه قاشق مشکلی نداره

ولی با توجه به اینکه وزنتون بالابود یعنی معده تون سرد شده بود ووقتی معده سردمیشه کبد حرارتشو بالامیبره

افرین شکمم مث زنای پا به ماه شده  چیکار کنم خودم دیگه حالم بهم میخوره از خودم

باید پاکسازی انجام بدین

یه عکس باکیفیت از زبانتون دوساعت بعد غذا به همراه قد وزن بفرستین تا راهنماییتون کنم

اگر دوس ندارین اینجا عکس بفرستین ایدی پیامرسان میدم بهتون

چجوری؟؟؟

باید پاکسازی انجام بدین

یه عکس باکیفیت از زبانتون دوساعت بعد غذا به همراه قد وزن بفرستین تا راهنماییتون کنم

اگر دوس ندارین اینجا عکس بفرستین ایدی پیامرسان میدم بهتون

منم همین طور خیلی خیلی سخت لاغر میشم ولی همین که شکر رو حذف کردم و اسپرسو رو موقع درست کردنش توش دار ...

نون وبرنجتو کامل میخوردی؟ وسیر میشدی؟ 

میان وعده ومیوه چی؟ 

اخه من همین الآنشم نهایتا روزی 5یا 6دونه قند بخورم

شکر که از بدو تولد بدم میومد

ولی خب میوه و برنج ونون خب قند دارن دیگه

نمیشه که حذفشون کرد

چایی تو پس باچی میخوردی

2706