2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821507 بازدید | 669215 پست
منو که میشناسی چقدر تنبلم حوصلم نیومد امپول رو از توی یخچال بیارم بیرون همونجا عکس گرفتم بشکنم بیای ...

بعله 🤪🤪🤪🤪🤪فدااات عزیزم من تخم مرغ دوس ندارم اونم محلی 🥴🥴🥴🥴🥴🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم پانکچر دومتون امپول چی زدید و چند تا تخمک و جنین تشکیل شد  مشکل همسرتون چیه

سلام گلم پانکچر دومم سینال  و اچ ام جی کارما تو سونو نوزده تا داشتم موقع پانکچر هفده تا بالغ داشتم و شکر خدا چهارده تا جنین . مشکلمون همسرم که مورفولوژی یک درصد و تحرک آ تعدادشون خوب بوده

در اندک من تویی فراوان یارب..
2728
عزیزم پیاده روی و فعالیت تند داری؟ خیلی تاثیر داره منم این ماه برای اولین بار عقب انداختم حالا نمید ...

خدا خیرت بده باشه پیاده روی میکنم امروز نه اصلا فعالیت تند داشتم ولی پیاده روی نه. منم گفتم شاید واسه اووابوسته. 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
من از دکتر جنین شناس  پرسیدم ممکنه مشکل از تخمک باشه گفت تخمکات ظاهرش میبینیم که خوبه از داخلش ...

بله همینطوره اونا ظاهرو  میبینن و میگن خوبن بعضی ها ظاهرشون هم خوب نی که مثلا از سونو تشخیص میدن کیفیتشون خوب نی مثلا شنیدم ظاهرشون کج و نامنظمه ولی بعضیا ظاهرشون سالم و قشنگه ولی دیگه از داخلش که نمیتونن باخبر باشن

از روز كه بريود شدين اسپرين ميخورين ؟

بله عزیزم روزی یدونه . من سابقه یک کورتاژ و یک انتقال ناموفق دارم. من قبلا طبیعی باردار شدم ولی متاسفانه قلب تشکیل نشد همه جور آزمایشی دادیم که علت مشخص شه که فقط آزمایش همسرم بد بود و گفتن احتمالا برای ضعیفی اسپرم لقاح خوبی تشکیل نشده بوده دیگه نمیدونم. 

باتوجه به چيزهايي که از شما يادم هست. من مشکل شما رو فقط  از جنين شناس ميدونم که فقط يه پسر بر ...

عزیزم اصلا همچین چیزی نیست. جنین که تشکیل شد اونوقت رو جنین ازمایش میکنن که جنسیتشون رو مشخص کنن. این جدا کردن اسپرم y تو هیچ جایی نیست. آخه اگه اینجور بود واسه تعیین جنسیت با ای یو ای تضمینی صد در صد بود

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
2740
عزیزم ان شاء الله بااولین انتقال به خواسته قلبیت میرسی.نگران نباش فقط توکل کن بخدا .الهی به حق خانم ...

مرسی عزیزدلم والا من فقط بیست تا دونه فرتیل سی ام از قبلا که داشتم برام مونده از روز اول پریودم دارم روزی یدونه میخورم و قصد خرید دوباره ندارم همین بیست تا دونه رو میخورم تا ببینم خدا برام چی میخواد

انتقال اول اسپرين از شروع پريود خوردين ؟ دكتر براي من هم اسپرين نداده بهش كفتم كفت نياز نيست واقعا ن ...

نه گلم حدودا 7 روز مونده به انتقال دکترم بهم گفت بخور، چون استرادیول رو از اون روز کرد 4 تا

من ۲۸۰ همه چی با هم شد🤔صد ویزیت دکتر، ۳۷ برای ماما، ۱۴۰ هم سونو 

اا چه جالب حتما دکترتون تیم دکتر نصر نیست شاید برای اون فرق میکنه لابد اونا چون تیمی هستن گرونتر میگیرن خخخ