2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821461 بازدید | 669214 پست
الهییییییییی بزوووودی بیای خبر مامان شدنت رو بهم بدی خوشحالم کنی  منم فقط سال اول خودمو اذیت ک ...

فدات بشم عزیزم الهی امسال بهترین سال زندگیمون باشه برا هممون

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بستگی به رشد فولیکول داره من اینبار ۲باربه نظرم سونو شدم ولی دفعات قبل ۶بارم بوده که سونو شده باشم چ ...

منم فك ميكنم بايد روز ٨ هم سونو ميشدم تا دوز دارو رو زياد ميكرد چون ٥تا از تخمك هام سايزشون ١٠ و١١ بود نميدونم ولي خب سينال بود شايد  بدنم بهش جواب نداده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم. من ضخامتم شکر خدا هشت بود امروز روز نهم هست. دکتر گفت خوبه. خداروشکر ضخیم نشدم. میش ...

الهی شکر امیدوارم انتقالت مثبت شه دیگه دغدغه های بعدیت برا هزینه ان تی و انومالی باشه 

حداقل اونجوری آدم میدونه برا چیزی که هست و ارزش داره داری خرج میکنی اصلا به روی خودتم نمیاری

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
اهان زرنانی اگه گفته لازم نیست پس نیست  کلروکین هم خوبه دارویه ایمنیه

آره بخاطر فشارم گفت مصرف نکن

2738
نه دیشب به من ۲ورق داد داوود کلی غر زد ۲ورقم ازاد داد 

عه اینجا راحت به من میدن عجب نامردایین آخه استرادیولم چیزیه ندن؟انشالله توی سیکل انتقالی؟

آره والا. امروز سه روزه که نشدم. انشالله دیگه از انتظار خستم میخوام زودتر سیکل رو شروع کنم. این آمپو ...

عزیزم پیاده روی و فعالیت تند داری؟ خیلی تاثیر داره

منم این ماه برای اولین بار عقب انداختم حالا نمیدونم از پانکچر قبلیم بود یا از اووبوست چند روز پیاده روی تند کردم باز شد 

بعد هم امیدوارم خدا برامون بخواد، وگرنه این همه تو مراکز نا اشنا باردار شدند، این همه ادم تو بهترین ...

دقیقا خدا باید برامون بخواد من دوباری که باردار شدم هردوبار مرکز دولتی بودم 

عزيزم  براي من هم زياد فدات بشم البته به همسرم بكم ٧٠٠ تومن هم شده برداخت ميكنه ولي خودم زورم د ...

ممنون عزیزم. خدا دل شما رو هم شاد کنه. اره واقعا درک میکنم فامیلتونو. چیکار میشه کرد جز توکل بر خدا🌷❤️

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰

سلام دوستاي عزيزم.

اگر زوج هايي هستن که مشکل ناباروري و مشکل مالي دارن، من ابن سيناي کرج رو بهتون پيشنهاد ميکنم، دکتراش از ابن سيناي تهران ميان و هزينه ويزيت و سونو 60 هزارتومان ميشه، چون زيرنظر بيمارستان کمالي هست.

اميدوارم کمکي کرده باشم.