2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821490 بازدید | 669215 پست
هر کسی اطلاع داره لطفا بگه امپول hmg و hcg عضلانی با زیر جلدی؟؟؟ اخه داروخانه سرنگ انسولین نزاشته ول ...

عزيزم عضلاني هستن، من براي اطمينان تو نت هم زدم، زده عضلاني هستن. 

يه نوع اچ سي جي هست كه بصورت قلم هست اسمش يه چيز ديگست، اون زيرجلديه ولي اين دوتا كه شما گفتيد عضلاني هستن.

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيزم تازگي مركز مام رفتي ؟ الان تو كانال تلكرام مال بجه  هاي مركز مام ، عضوم ميگن سو ...

نه عزیزم از اسفند نرفتم ولی فردا میخوام برم اگر اینجوری باشه واقعا خیلی بده یکبار آخر بهمن گرون کردن دیگه!من قبل بهمن ویزیت و ماما و سونو میگرفتن ۱۸۶تومن که بعد افزایش بهمن۲۰٪ شد ۲۲۶ تومن!  یعنی مجدد افزایش دادن!! فکر نکنم آخه۵۰۰ تومن چه خبره 

2728
ثمین عاشق این تخم مرغات شدم اصلا 😬😜😜

منو که میشناسی چقدر تنبلم حوصلم نیومد امپول رو از توی یخچال بیارم بیرون همونجا عکس گرفتم

بشکنم بیای نیمرو بخوری؟  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ان شاالله که به سلامتی بغلش کنی  دوست منم مثل شما بود با دارو کنترل کردن براش سر 37 هفته سزاری ...

سلامت باشی عزیزم. انشالله پسر گلت همیشه بخنده   

من فعلا با غذا کنترل میکنم، هر روز سیر و خیار و ماست و .. میخورم. نمک هم خیلیییی کم کردم. انشالله که مشکلی پیش نمیاد   

عزیزم من اصلا مصرف سرخود رو پیشنهاد نمیدم... خودم هم بودم بدون مشورت دکتر هیچ کار نمیکردم 

عزیزم ببخش ی سوال داشتم 

دکتر طرازی بهم ی امپول داده برا روز ۲۱سیکل که باتوجه به تجربه دوستان انگاری پریود رو به تعویق میندازه منم با برنامه ریزی وارد سیکل شدم همسرم کارش جوریه که اصلا وقت نداره برا اومدن برا انتقال یعنی خیلی زمانم محدوده میخوام بدونم من میتونم دوفاستون مصرف کنم تا پریودم سروقت بیاد یا بخاطر آمپول نمیتونم؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بخدا این دوست فکر میکنه مام چخبره بخدا هیچ خبری نیست من رفتم دیگه مثل بقیه مراکز هست تازه پولکی تر و ...

چرا انقدر زیادددددد

من ابن سینا ۵۲۰۰دادم

2740
خودم زدم بعد که رفتم گفت زودتر میزدی چرا انقد صبر کردی

عه 

خدا خیرت بده اعصابم خرد بود پس میشه زد و مشکلی هم نداره

پس برای ایمنیت چی بخوری؟

هیدروکسی کلروکین سولفات داده روزی ۲تا.

سپیده من بعد اون آزمایشی که توی مهر رشت دادم و سی دی مارکر روبالا زده بود ۳بار دیگه آز ایمنی دادم یکبار توی آزمایشگاه ونک یکبار توی آزمایشگاه کاج یکبارم توی ابن سینا.هر ۳بار ایمنیم نرمال بود طرازی گفت بخاطر منفی هات ما فکر میکنیم مشکل داری و درمان ایمنی رو برات انجام میدیم ولی آزمایشات نشون میده ایمنی مشکلی نیست 

باز نمیدونم دیگه

پردنیزولون رو بخاطر فشار وحشتناک بالام برام تجویز نمیکنن حتی زرنانی گفت پردنیزولون اصلا مناسب شما نیست فشارم با وجود والزومیکیس و متورال گاهی ۲۰رو ۱۱ هستش هیچ دارویی فشار منو نرمال نمیکنه پیش فوق تخصص قلب هم رفتم برا فشارم اصلا نرمال نمیشه 

کاش تموم بشه فقط ...آرزو میکنم امشب تو همین لحظه خدا صدای دل شکستمون رو بشنوه 

الهی آمین

والله برایه ما ویزیت باسنو قبل عید ۹۵ بود بعدشم همون۹۵ بود اضافه نکردن

ابن سینا شده ۱۲۲۵۰۰

کارت درسته به خدا  منکه خودمو ناااابود کردم  ۲ساله ازدواج کردم این دوسال بدددترین روزهای ...

دختر چته

۲ساله فقط.خدا بزرگه ببچت مادر کور میخواد چیکار؟

من خرداد ماه ۱۴ساله ازدواج کردم مثل همیشه تلاشمو میکنم خدا شاهده بین این انتقالای منفی فقط ۱بار اشک ریختم اونم چون شوهرم گریه کرد اشکم دراومد اگر قسمتمون باشه بهش میرسیم