2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821529 بازدید | 669216 پست
آره عزیزم از عوارض داروهاست  طرازی به من گفت متفورمین و پردنیزولون اصلا نخور ریزش مو رو چند بر ...

پس برای ایمنیت چی بخوری؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
سلام عزیزم خیلی تبریک میگم بهت قدم پسرکوچولوت پرخیر وبرکت باشه ...من چیزی که خودم تجربه کردم وبگم به ...

ممنونم عزیزم . حالت چطوره ؟ نی نی خوبه ؟ تاریخ دقیقت مشخص شد ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا رویان معتقده هر چی اسپرم راحت تر بدست بیاد بهتره. واسه ازواسپرما نمیگما، برای مردهایی ک داخل م ...

عزیزم مشکل همسر شما چی لود؟تعداد حرکت مورفو چند بود؟

تعداد وحرکت که زیاد تو پروسه میکرو مهم نیست 

پانکچر شدی درسته؟چندتا تخمک وجنین شد؟

از قدیمیها موندیم من و شما 🙄

2731
یعنی سیکلمو عقب نمیندازه به نظرت

تیروئیدت با قرص درمان شده و قرصو همچنان باید ادامه بدی، منم زودتر رفتم دکتر غدد که درمان شم و بعد انشاءالله انتقال بدم، چون دکتر منم در صورت پرکاری یا کم کاری انتقال نمیده و میگه برای کم کاری تیروئید قرص مصرف کن به عدد فکر می کنم 2.5 رسید انتقال میده، شما که عدد تیروئیدت خوبه سیکلت عقب نمیفته

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
سلام عزیزم قدم نورسیدت مبارک من یه راهنمایی میخواستم ازت من ابن سینا ویزیت شدم و دکتر تشخیص اندومت ...

سلام عزیزم . ممنونم . انشالا به زودی قسمت شما و مابقی منتظرا 

من یه بار اول پانکچر کردم و فریز و انتقال که نشد بعد از لاپرا هم یه بسته از فریز اوام داشتم که باز هم انتقال دادم و نشد و یک سال و نیم بعد از لاپرا دوباره پانکچر شوم و انتقال که به لطف خدا اینبار شد

کاش تموم بشه فقط ...آرزو میکنم امشب تو همین لحظه خدا صدای دل شکستمون رو بشنوه 

الهی آمین  همسرم میگه همه دونبال گردش و تفریح زندگی کردنن مام الان ۵ ساله ک موندیم تو دوا درمان ک هیچی به هیچی اخرم

2738
حالا رویان معتقده هر چی اسپرم راحت تر بدست بیاد بهتره. واسه ازواسپرما نمیگما، برای مردهایی ک داخل م ...

نه اصلا تاثیر نداشت. کلا شوهرم داروگیاهی بس که خورد درخت شد بیچاره. ژل رویال رو هم در کنار عسل و خیلی چیزای دیگه هم خورد و هیچ تغییری نکرد. واسه همین میگه دیگه درمان بی فایدست. فک نکنم راهی بوده باشه و ما نرفته باشیم. نهایت بریم یه مرکز بهتر شااااید فرجی بشه. شوهرم میگه ول کن الکی هزینه نکنیم ولی من دودلم. شوهرم میگه دیگه برو سراغ اهدایی. یه چیز که ما رو بیشتر به شک میندازه قضیه ی ژنتیکی بودنه همسرمه. متاسفانه پسرخاله هاش هم نابارورن. پسرخاله بزرگش هم دوبار تو رویان میکرو کرد و نشد. ازو بود. دو تا پسر عموهای پدرش هم نابارورن کاملا و پدرشوهر مادرشوهرم هم فامیلن. دختر خاله پسرخاله. واسه همین میگه تلاش بی فایدست

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
ممنونم عزیزم . ایشالا به زودی و به موقع برای شما . بهتری انشالا ؟ حال نی نی خوبه ؟

ممنونم عزیزجان خوبیم خداروشکر،،انشاالله خدا از دهنت بشنوه دلم آب شد اصلا این آخریا خیلی دیر میگذره🙈🙈

انشاالله گل پسرت نامدار باشه و همیشه سلامت😍

عزیزم این حرفا نیست اصلا منم انتقال اول آسپرين داشتم غلظت خون هم نداشتم!!!!  ویتامین د3 هم طبق ...

انتقال اول اسپرين از شروع پريود خوردين ؟ دكتر براي من هم اسپرين نداده بهش كفتم كفت نياز نيست واقعا نميدونم

اره عزیزم خیلی ها ازو هستن ولی تو بیضه اسپرم با کیفیت دارن البته دیدم کسایی که مورفوی نزدیک صفر داشت ...

برای همسر منم اصلا تغییر نکرد حتی بعد عمل ک دکتر دوباره فرستاد سونو و گفت همچنان واریکسل داره یا خوب عمل نشده یا دوباره پیشرفت کرده الان بهش امپول hcgو hmg داده هر ۱۰ روز بزنه ببینه چی میشه

برای همسر منم اصلا تغییر نکرد حتی بعد عمل ک دکتر دوباره فرستاد سونو و گفت همچنان واریکسل داره یا خوب ...

البته تعداد بالا رفت و dfi بهتر شد شکر خدا ولی بقیه هیچ تغییری نکرد. اره عمل واریس هم کرد شوهرم فقط تعدادش بالا رفت

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
البته تعداد بالا رفت و dfi بهتر شد شکر خدا ولی بقیه هیچ تغییری نکرد. اره عمل واریس هم کرد شوهرم فقط ...

امپول تا حالا زده؟ دکتر به همسر من گفت ویتامین ک سوسول بازیه این همه خوردی باید امپول بزنی اونم نمیدونم عضلانی یا زیر جلدی برداشتم براش عضلانی زدم ولی فک کنم زیر جلدی بود😭😭