2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821679 بازدید | 669226 پست

سلام دخترا خووووووبین؟😍عیدتون مبارک  

من چند وقته نبودم و از خبرها بی خبرم امیدوارم که سال جدید خبرهای خوبی باشه😍

دخترا آخرش شوهرم نزدیک عید عمل کرد 

میشه راهنماییم کنید چه چیزهایی باید بخورم که درصد حاملگیم رو بالا ببره

@زینبی_بابا    

ممنونم از توضیحاتت گلم و تبریکت 🥰😍 . خداروشکر وزن پسرم خیلی خوبه و نارس یا با وزن کم نیست ‌ . هرکا ...

سلام عزیزم خیلی تبریک میگم بهت قدم پسرکوچولوت پرخیر وبرکت باشه ...من چیزی که خودم تجربه کردم وبگم بهت که سینه ام نوک نداشت سری شیسه شطر گذاشتم رو سینم چون اون نوکش خوب بود  پسرم میک میزد میخورد   البته شیرم خیییلی زیاد بود یادم نمیاد ازروز چندم شیرداشتم ولی درکل دوبارشیرخشک دادم بهش ...به نظرم شماهم یه سری ارتودنسی شیشه شیربگیر بذارروسینت از داخلش ازبالا یکم شیرخشک بریز پسرت  میک بزنه حس کنه ازسینت گرفته چون تنهاراهه این که شیرت بیاد  میک زدن نینیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای عزیزم، سلام، ببخشید تک‌تک منشن نمیکنم، کوچولوی من امروز صبح دنیا اومد، همتون رو یاد کردم و هم ...

لیلاگلی عزیزم خیلی بهت تبریک میگم چشمت روشن...انشاالله نامدار باشه و زیر سایه شما و پدرش همیشه سلامت باشه😍😍❤❤😘😘

انشاالله منم مث شما پسر کوچولومو سالم و سلامت سروقتش بغل بگیرم، همینطور بقیه خانمای منتظر تاپیک...

2728
جنين بخاطر سلولي كه ازش برداشته ميشه قهر ميكنه اصطلاحا و ده درصد شانس لانه گزيني كم ميشه

به خاطر همينه تعيين جنسيت ها بيشترشون منفي ميشن خدا بهمون كمك كنه من فقط يه جنين دارم وديگه هم نميخوام اي وي اف كنم 

نه نگفتن هرچی پرسیدم عزیزم. نمیدونم چرا انقدر علائم پریود دارم. شاید هم به خاطر هورمون رشده ولی در ک ...

ماهنده جون فکر نکن مراکز دیگه خیلی فرق دارن، من شنبه رفتم که برم تو سیکل انتقال ، تو پرونده الکترونیکی ام زده بود ایمنی به سرخجه ندارم، دکترم گفت باید سریع بری بزنی، احتمال به انتقال ماه بعدت نمیرسی، ولی من یادم بود ایمنی داشتم، رفتم سریع آزمایشم رو اوردم و نشون دادم، اشتباه همه جا هست، باید اول خودمون به فکر باشیم

2740
داروخانهها وتجهیزات پزشکی دارند بگو شلوارک سونو میخوام البته خود مراکز ای وی اف  وسونو گرافیهاه ...

واقعا خدا خیرت بده برم. انشالله گیرم بیاد 😍

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
اره . نه بابا چیزی نیس ک من بیدار ک شدم انقد حس خوبی داشتم. همش میگفتم کاش انتقال هم با بیهوشی بود ه ...

نه به خاطر بیهوشیش که به خاطر آقا بودن اونجا رو میگم خیلی بده نباید اصلا مرد باشه والا 

۸ مرسی عزیزم ممنون منم همینکارو  میکنم هربار ولی نمیدونم چرا آبی نمیشه. ولی بازم ممنون باز ...

@سمر_67    

ببین اصلا نباید فاصله بندازی باید دقیقا عینه ایم کاربری رو بنویسی

سلام دوستان  پسر من صبح به دنیا اومده . این لحظه رو برای تک تکتون آرزو میکنم انشالا هرچه زودتر ...

تبریک میگم عزیزم انشاالله قدمش پر خیر و برکت باشه و همیشه زیر سایتون سلامت باشه...

[QUOTE=185306636]من موقع انتقال مردمو زنده شدم😢😢حالا فكر كن نورم مينداختن داخلو خوب بتونن ببينن سه ...

هركاري هم بكنن هركسي هم فيض ببره ما متوجه نميشيم تو بيهوشي😂😂😂ولي من دكتر بيهوشيم خانم بود خداروشكر

خداياشكرت....❤️