2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821780 بازدید | 669233 پست
اره گفتی منم زدم چیزی پیدا نکردم. البته تو جهاد هم لباس زیرو در نمیارن فقط یکمی میکشی اینور که دکتر ...

مرکز قبلی ما اینجور بود ولی جایی که ایندفعهدرفتم وباید ادانه بدم اصلا همون پاچه هم نداشت فقط پیراهن بلند میدادن بپوشیم اونم جلو وپشتش کامل چاک داست با بند باید میبستیم یه وضعی بود هی استرس داشتم بازشه  

یا رب العالمین

[QUOTE=185306636]من موقع انتقال مردمو زنده شدم😢😢حالا فكر كن نورم مينداختن داخلو خوب بتونن ببينن سه نفرم بودن😩😩😩

اره بخدا خیلی بده پانکچرهم‌که من بیهدش بودم دیدم منو بردن یه اتاق دیکه یه اقایی اومده هی میزنه روشونه م دکتر بیهوشی بود گفتم نکنه تو اون وضعیت هم اومده بالا سرم  

یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چی میزنم توی گوگل نمیاد ولی من سونو واژینال دو تا جا رفتم بهم از این شلوارکا داد پوشیدم اینقد خوب ...

عزیزم سخت نگیر زایمان طبیعی نیاز بشه انجام بدی که از این شلوارک ها نمیتونی بپوشی کلا صد نفرم بالاسرتن تو بیمارستان 😅الان که کلی ماسک و اینجور چیزا هم روی صورتمونه که اصلا معلوم نیست کی به کیه

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
من موقع انتقال مردمو زنده شدم😢😢حالا فكر كن نورم مينداختن داخلو خوب بتونن ببينن سه نفرم بودن😩😩😩� ...

واقعا حس بدیه. نمیدونم چرا باید اقایون هم باشن تو اتاق عمل و ... 

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2731
آره خیلی ضایعس آدم یه حس بدی میگیره😥 ولی اینقد خوب بود شلوارکه تا پاپینه زانو بود وسطش یکم باز بود ...

از همون جایی ک سونو کردی هم میتونی بپرسی. احتمالا از تجهیزات پزشکی و ...میگیرن ولی شاید جای خاصی داره

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام مرسی عزیزم چرا برای من آبی نمیشه ؟ بهم یاد میدی؟  جواب سوالمو دکترم خداروشکر داد البته دی ...

فدات گلم، خداروشکر، ببین عزیزم اول علامت ات ساین رو تایپ می کنی بعد هم نام کاربری طرفو

مثل این @سمر_67    

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2740

وای خیلی بده من خیلی خجالت میکشم تمام بدنم میلرزه هر دفعه میرم دکتر میترسه منم میگم خوبم از خجالته اینجوری میشم. البته حاضرم همه اینا رو تحمل کنم ولی همون انتقال اول مامان بشم 😍 ریپلا میکردم نمی اومد برات عزیزم

@چیکا1    

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام عزيزم تبريك ميكم اصلا نكران نباش همون اغوز كه زرد وقطره قطره مياد بهش بده سعي كن سينه رو م ...

ممنونم عزیزم . آغوز که در حد چند قطره دیروز اومد و دیگه نیومد . دادم بهش شیرخشک میدم اصلا شیر ندارم و دکترم بهم پودر داده که بخورم ولی بازم شیر ندارم . خیییلییی ناراحتم نمیدونم چیکار کنم

مرکز قبلی ما اینجور بود ولی جایی که ایندفعهدرفتم وباید ادانه بدم اصلا همون پاچه هم نداشت فقط پیراهن ...

اره بده خدایی. منم سر خارج رحمی اولم تو بیمارستان که عمل شدم اینجوری بود لباسش خیییلی افتضاح بود. تازه من اشتباهی پوشیده بودن باید قسمت بازش عقب میفتاد من اشتباهی مث مانتو پوشیده بودم کلا بالا تنه بیرون بود    

یکیشونم نکرد بهم بگه ک اشتباه پوشیدی. الانم یادم میفته اعصابم داغون میشه.

ولی اینجا ک اومدم خداروشکر کردم ک حداقل برا پوشوندن پا داره چیزی

عزیزم سخت نگیر زایمان طبیعی نیاز بشه انجام بدی که از این شلوارک ها نمیتونی بپوشی کلا صد نفرم بالاسرت ...

وای آره این ماسکا عالیه. من اگه خدا بخواد و مامان بشم فقط سزارین وای چقد به زایمان فکر کردن حسه خوبیه😍🥺

از همون جایی ک سونو کردی هم میتونی بپرسی. احتمالا از تجهیزات پزشکی و ...میگیرن ولی شاید جای خاصی دار ...

دیگه اونجا نمیرم‌ سونو ولی حتما میخوام بگردم ببینم گیرم میاد.