2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821532 بازدید | 669216 پست

سلام دوستان عزیز ...من این هفته وارد سیکل انتقال شدم داروهام هم استروژن و استرادول و آ اس آ و پروپرانولولو فولیک اسید هستش ....امروز روز ششم پریودیم است ضخامت رحمم ۵/۴ بود دکتر راضی نبود به خاطر همین دورز دارو را بیشتر کرد ..من علاوه بر دارو چکار کنم تا ضخامت رحمم بره بالا...ممنون میشم راهنماییم کنید من اهوازیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای عزیزم، سلام، ببخشید تک‌تک منشن نمیکنم، کوچولوی من امروز صبح دنیا اومد، همتون رو یاد کردم و همتون رو دعا کردم، انشالله به زودی زود قسمت همه دوستای منتظرم و اون دوستانی که منتظر تولد کوچولوهاشونن، به سلامتی دلبندهاشون رو بغل کنن. خودم خیلی درد دارم و اینکه بی حسی خیلی بد بود! کارشون خوب بودا من خیلی اذیت شدم اما. 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
مهربون دکترتون کیه . کدوم مرکز ؟

تبریزمیرم میلاد. دکترحمدی هستش... 

راهم خیلی دوره اصلااوضاعی شده رفت امدهام من دیدم ملیکا1 ازایشون باردارشدن دیگه رفتم خودم مشهدم😁

خداخودش روزیمون بچه های سالم وصالح قراربده

تبریزمیرم میلاد. دکترحمدی هستش...  راهم خیلی دوره اصلااوضاعی شده رفت امدهام من دیدم ملیکا1 ازا ...

انشالله که به همین زودی دامنت سبز میشه . عزیزم چه راه دوری .

الان در چه مرحله ای هستین ؟ هتل میری؟

خدای من خدای معجزه هاست . 
2738
انشالله که به همین زودی دامنت سبز میشه . عزیزم چه راه دوری . الان در چه مرحله ای هستین ؟ هتل میری؟

الان خدابخواد برای بارچهارم داروی انتقال شروع کردم دعاکن بسه انتقال بدم استرادیول جواب نداد الان لتروزل وسینال اف دادن. 

نه هتل نمیریم عزیزم همسرم خودش تبریزیه خونه دوسش که خالیه میریم وگرنه واویلابودهزینه ها هنوز جونمون در میاد با هر بار بلیط گرفتن850تومنه

الان خدابخواد برای بارچهارم داروی انتقال شروع کردم دعاکن بسه انتقال بدم استرادیول جواب نداد الان لتر ...

انشالله که نتیجه میگیری عزیزم . اره واقعا هزینه ها زیاده 

خدای من خدای معجزه هاست . 
دوستای عزیزم، سلام، ببخشید تک‌تک منشن نمیکنم، کوچولوی من امروز صبح دنیا اومد، همتون رو یاد کردم و هم ...

مباااااارکه جونمم. ایشالله زیر سایه شما همیشه سلامت باشه گل پسرت ❤️❤️❤️

کدوم بیمارستان زایمان کردی عزیزم؟