2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838410 بازدید | 670374 پست
دوستای عزیزم، سلام، ببخشید تک‌تک منشن نمیکنم، کوچولوی من امروز صبح دنیا اومد، همتون رو یاد کردم و هم ...

عزیز دلم قدم نو رسیده مبارک 🥰🥰😍😍 انشالا عصای دستتون بشه تو پیری . انشالا به زودی رو به راه بشی و دردهات کمتر شه . ❤

دوستای عزیزم، سلام، ببخشید تک‌تک منشن نمیکنم، کوچولوی من امروز صبح دنیا اومد، همتون رو یاد کردم و هم ...

ای جاااانم ،قدمش مبارک و پر خیر و برکت باشه براتون عزیزم 😍

انشالله که خودت هم خیلی زود سر پا میشی 🙏

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم قدمش مبارک خیلی خیلی بهتون تبریک میگم الهی با نی نی سه تایی زندگیتون پر بشه از آرامش و خوشی.

در اندک من تویی فراوان یارب..
قرص كلسيم و منيزيم و روي و ويتامين د هست  دكترم گفت چون پردنيزولون ميخوري اينم بايد همراهش بخو ...

منم قرص پرندیزولون الان ۲ ماه میخورم ولی دکترم گفت فقط ویتامین د روزانه ،فولیک اسید ۵،با امپول ب۱۲ سه تا دونه و قرص ب۶ یه ورق داده بود بقیه چیز هارو نداد

2731
آره گلم این دو تا فاکتور که هیچی، کل ایمنی شما الان تا حدودی ساپرس شده آزمایش واسه چی اصلا نیاز نیس ...

اخه گفتم نکنه ایمنی بدنم خیلی بیاد پایین ، تو برگه ازمایش زده بود نرمال بابد از ۵ تا ۱۲ باشه برا من ۳۲ بود ک دکتر عارفی گفت خیلییی بالاس

مرسی گلم شمام بعد پانکچر اینجوری شدید؟ من پریود سومم باید میبود که انقد تاخیر کرده شما چندتا پروژستر ...

نه بعد پانکچر نبود 

فک کنم پریود دوم بعد انتقال اولم بود 

دکتر گفت هورمونات بهم ریخته 

منظورم همون ۱۲ روز تاخیره 

منم دوتا پروژسترون ۵۰ زدم 

پریود میشی عزیزم اصلا نگران نباش اینقد دارو هورمونی مصرف کردیم پیش میاد 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
فدااات عزیزم. چشم دنیا بیاد عکسش رو‌میذارم. نه عزیزم چه اشکالی، اسمش رو کارن گذاشتیم

ای‌جاانم

فداش‌بشم‌من..

چه‌اسم‌قشنگی..نامدارباشه

عزیزم‌هرموقع‌گذاشتی‌صدام‌کن‌بیام‌ببینم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2738
ممنون عزیزم نمیشه ادم الکی میگه غصه نمیخورم امانمیشه ته دل ادم یه غمی میاد, خداروشکراینم امتحان ماست ...

میدونم‌گلم

منم‌مثل‌توهستم..میخندم‌اماته‌دلم‌نمیخنده

اماچاره‌چیه..نمیتونیم‌‌باخدادعواکنیم‌که‌توکل‌کن‌برخدا‌

خوب‌میکنی‌گلم..اما۳قلو‌سخته‌وپرریسک

همون‌‌بگو‌۲قلو‌بده‌خدابرکت

منم‌هیچی‌فعلا‌که‌ول‌کردم

میحام‌آزمایش‌ایمنی‌انعقادی‌بدم‌..مطمعن‌شم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
عزیزم میتونم سوال کنم پیش کدوم دکتر میرید  راضی هستید یا نه  من مریض دکتر بهرامی هستم

من قبلا مریض دکتر خسرو مهر بودم.ایشون رفتن پانکچرم رو دکتر مسرور انجام داد.ولی خودم دکترم رو عوض کردم رفتم پیش بهرامی.فعلا که دو تا انتقال نا موفق داشتم.ولی انرژی اش رو دوست دارم.درمانها که انگار یه چیز روتین هست توی صارم همشون انگار یه کار رو میکنن.پروسه آی وی اف اصلا با دکتر نیست.با ماما هاست .من نباید انوکساپارین میزدم خونم خیییییلی رقیق شده بود ولی هر چی گفتم باز درمان خودشون رو انجام دادن.یه شب تا ۴ ساعت از یه رخم اندازه سر سوزن خونریزی داشتم😔😔

پس به خاطره اونه تخککم کم میشه هرسری اخه منم ده کیلو کم کردم

فکرنکنم‌‌به‌کم‌شدن‌تخمک‌ربط‌داشته‌باشه

بیشترتخمدان‌فعال‌میکنه‌‌وازتنبلی‌درمیاره

پس چرا من چندسال خوردم یک کیلوام کم نشدبرام؟😑😑 تنبلمم تنبل

ای‌تنبل😉😉

کنارش‌رژیم‌هم‌بایدبگیری‌و ورزش‌هم‌بکنی‌تاتاثیربزاره

بستگی‌هم‌‌به‌جواب‌دهی‌بدن‌داره‌من‌خودم‌روزی‌۲تامیخوردم

۱۵‌کیلو‌درعرض‌‌یسال‌کم‌کردم..تنبلیم‌هم‌درمان‌شد

هرماه‌خودم‌تخمک‌گذاری‌داشتم‌بدون‌دارو

ای‌جان‌دلم‌مبارک‌باشه‌قدم‌کارن‌کوچولو

اشک‌توچشام‌‌جمع‌شد..خداروهزارمرتبه‌شکر‌انشالله‌دامادش‌

کنی‌‌...

نه بعد پانکچر نبود  فک کنم پریود دوم بعد انتقال اولم بود  دکتر گفت هورمونات بهم ریخته&nb ...

مرسی عزیزم از توضیحاتت  انشالله با این انتقالت مادر بشی مرسی.

در اندک من تویی فراوان یارب..
میدونم‌گلم منم‌مثل‌توهستم..میخندم‌اماته‌دلم‌نمیخنده اماچاره‌چیه..نمیتونیم‌‌باخدادعواکنیم‌که‌توکل‌ک ...

اره درست میگی هرچی خدای بزرگ بخواد خدابازگل پسرت روبرات درپناه خودش حفظ کنه برات نعمتیه

خخخ سه قلوام بشه میگم ریداکت نمیزنم, بقول تو همون دوقلوبده خدابده برکت دیگه بسمونه.  

2706