2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855488 بازدید | 671591 پست
عزیزم نی نی سایت رفرنس قابل اعتمادی نیست 😉 😉 😉  شما وقتی هر روز تمام مواد خوراکی هرم غذایی ...

ویتامین د ماهانه پنجاه هزار میخورم ولی آهن خبر ندارم 😊

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همیشه پریودم مرتب بود دوروز جلو مینداختم هر ماه ولی دو ماهیه که عقب میندازم   ماه قبل ...

وای آره همش از استرسه یعنی خیلیا رو دیدم اینجور شدن. نه انشالله که کیست نداری من با اینکه کیست دارم همیشه به غیر ماه پیش ۹ سالی که ازدواج کردم همیشه سر وقت پری میشم

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
دوستای گلم کسی چیزی در این باره نمیدونه کمکم کنه نگرانم به خاطر عفونت سیکلم کنسل بشه

عزیزم منم همش نگران کنسلی بودم. نگران نباش گلم همه چی خوب پیش میره نهایت عفونت باشه دارو میده

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2731
وای آره همش از استرسه یعنی خیلیا رو دیدم اینجور شدن. نه انشالله که کیست نداری من با اینکه کیست دارم ...

حالا توکل بخدا دیگه ان شاءالله شما هم شنبه صبح پاشی ببینی خودتو کثیف کردی 😂 که داروهاتو شروع کنه و قدم ب قدم به نی نیت نزدیکتر بشی و اخر امسال بغلش کنی 😍

ممنون گلم ...راستی شما مرکز مام میری ؟....اونجا شنیدم بهم ریخته شده از وقتی دکتر نصر رفته

نه عزیزم من پیش عارفی و فروتن جواب ازمایش هامو بردم دارم پرندیزولون میخورم فعلا میخوام زیر نظر فروتن برم دوباره برا iui

عزیزم ان شاالله همه چی عاااااااااالی پیش میره و مامان میشی همین دفعه 🤲🤲🤲🤲😍😍😍😍😍

زینب جون یه سوال من cd 56 و cd ۱۶ خیلی بالا بود ک دکتر فروتن بهم پرندیزولن داد الان دقیقا ۲ ماه میخورم به نظر ایمنی اومده پایین؟ بعد میشه برم ازمایشگاه فقط این دو فاکتور ازمایش بدم ببینم چجوریه؟؟؟

عزیزم ان شاالله همه چی عاااااااااالی پیش میره و مامان میشی همین دفعه 🤲🤲🤲🤲😍😍😍😍😍

زینب جون ببخشید یه سوال دارم ، من الان ۸ هفته تموم کردم و برای مراقبت از بارداری هنوز دارم میرم پیش همون دکتری که برام انتقال انجام داد ، میخوام ببینم میتونم دکترمو عوض کنم ؟ برم پیش یه دکتری که میدونم مراقبت بارداریش و جراحی بهتری داره ؟ 

اخه این دکترم کلا روی ناباروری کار کرده خیلی مراقبت بارداری اوکی نیست 🥰 ببخشید طولانی شد 

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
زینب جون یه سوال من cd 56 و cd ۱۶ خیلی بالا بود ک دکتر فروتن بهم پرندیزولن داد الان دقیقا ۲ ماه میخو ...

آره گلم این دو تا فاکتور که هیچی، کل ایمنی شما الان تا حدودی ساپرس شده

آزمایش واسه چی اصلا نیاز نیست 😉 

زینب جون ببخشید یه سوال دارم ، من الان ۸ هفته تموم کردم و برای مراقبت از بارداری هنوز دارم میرم پیش ...

آره گلم چرا نشه فقط ترجیحا تا هفته 12 یعتی غربالگری اول پیش همین باش بعدش هر جا دوست داری برو

هموگلوبین چند بودی عزیزم؟؟؟ فریتین چی؟ اگر هموگلوبین بالای 12 و نیم باشه حله و تا هفته 16 آهن نیلز ن ...

عزیزم این آزمایش رو آبان ماه انجام دادم ،ولی انگار فریتین داخلش نیست

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

https://www.instagram.com/tv/CNZE-w4hDtG/?igshid=gsjouldkk594

دوستانی که برای روزه گرفتن مردد بودید و کلا دوستانی که داخل سیکل انتقال هستید این کلیپ ببینید

2706