2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671259 پست
والا تو بارداری طبیعی امکان این هست بتا خیلی کم ولی بارداری سالم چون ممکنه تخمک گذاری تاخیر داشته و ...

مرسی عزیزم از جوابت ممنونم دکترمم گفتن فعلا باید صبر کنم. التماس دعا عزیزم بازم ممنونتم.

در اندک من تویی فراوان یارب..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزبزم‌ منم ی سری همینطوری شدم ۴۴ روز شد که پری نشدم هیچ وقت سابقه نداشتم همیشه ۳۲ روزه بودم دکتر سون ...

مرسی گلم شمام بعد پانکچر اینجوری شدید؟ من پریود سومم باید میبود که انقد تاخیر کرده شما چندتا پروژسترون زدی؟ یعنی چهل و چهار روز تاخیر بود یا نه چون پریودت سی دو روزس  یعنی دوازده روز تاخیر داشتی؟ 

من دو هفته میشه که تاخیر کرده دوتا پروژسترون پنجاه رو تویه سرنگ زدم و همچنان منتظر. التماس دعا عزیزم

در اندک من تویی فراوان یارب..
چرا میگه از همون ساعت بعد انتقال تا الان که ماه ۸ هست میگه برا همین شما منفی میشین

عزیزم میشه مشگلشون رو کامل در اختیار مابزارید بگید چرا ای وی اف کردن و چه اصلا تب شون گرم بوده یا سرد؟چه چیزایی قبل وبعدانتقال خوردن وبعد انتقال چه میزان استراحت داشتن ؟

2731
آخه میدونی چیه اصلا تخمدانش به سینال جواب نمیده دکترش فقط اینو براش تجویز میکنه من خواستم بدونم چه آ ...

عزیزم من هم ذخیرم کمه دکتر بهم پرگووریس داد خارجیه و  قوی هست ولی  سخت پیدا میشه

چندتا تخمک داشتی؟چندتا جنین شد؟من همیشه پریود منظمی داشتم و دارم شاید به این خاطر متفورمین نداد

منم نا منظمه اصلا اگه ال دی نخورم پری نمیشم ۱۲ تا تخمک ۹تا جنین نمیدونم دلم میخواد این سری نخورم 

سلام عزیزم خوبی؟ گلم برای کیفیت تخمک بهت دادن و به تعداد ربطی نداره  احتمالا قند خون لب مرزی ...

سلام خوبم ممنون خیالمو راحت کردی انشالله به هرچی میخایی برسی وخدا بهت بده که به داد دله ماها میرسی اتفاقا قندم ۱۰۰ تا بالا بود 

مرسی عزیزممم این چه حرفیهه ایشالا برای خودت عزیزممم♥️♥️

مرسی عزیزم انشالله

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706