2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855478 بازدید | 671588 پست
عزيزم مال شركت البرز و اسوه سوزناشون خوبه و اذيت نميكنه

مرسی عزیزم. اینجا شهرستانه فک نکنم اینا رو پیدا کنم. سوزنش درد نداشت داروش داغونم کرد. گناهی شوهرم آروم هم زد ولی😭😭😭

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزدلم‌خدابه‌همراه‌خودت‌وجوجت کاش‌میشد‌عکس‌نی‌نی‌هاتونو‌میزاشتین‌‌قربون‌صدقه‌شون‌ میرفتیم.. اگه‌ ...

فدااات عزیزم. چشم دنیا بیاد عکسش رو‌میذارم. نه عزیزم چه اشکالی، اسمش رو کارن گذاشتیم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
مرسی عزیزم. اینجا شهرستانه فک نکنم اینا رو پیدا کنم. سوزنش درد نداشت داروش داغونم کرد. گناهی شوهرم آ ...

البرز، اکسیر و زهراوی عالین. حتما پیدا میکنی.‌اما دور از جونت اگه از زندگی سیررشدی اسوه بخر! ☹️☹️

2731
لیلا جون انشالله که زایمان راحتی داشته باشی و به سلامتی گل پسرت رو بغل بگیری ، برای ما هم دعا کن که ...

فرداست عزیزم. ممنون از دعای قشنگت. چشم اگه قابل باشم رو جفت چشمام. حتما حتما دعا میکنم چون از صمیم قلب این چشم انتظاری رو درک میکنم. و امیدوارم چنان معجزه خدا تو زندگیت و زندگی دوستای منتظرم نمایان بشه که همه انگشت به دهان بمونن.

سلام عزیزم، پاسخ مرجعتون رو نگرفتید هنوز؟

چرا عزیزم گرفتم . الان باز میذارم

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
فرداست عزیزم. ممنون از دعای قشنگت. چشم اگه قابل باشم رو جفت چشمام. حتما حتما دعا میکنم چون از صمیم ق ...

قربونت برم  مهربون انشالله 

ما رو بی خبر نزار عزیزم ،بعد از زایمانت هر وقت سرحال شدی خبر سلامتی خودت و کارن جون رو بهمون بده 😘😍

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

@زینبی_بابا    

سلام عزیزم خوبی 

زینب جون آزمایش apcr و igm و iga خیلی مهم هستن ؟

من قبلا یه سری از آزمایشات رو انجام دادم ،بقیه رو امروز دادم به دکترم نوشت ولی فکر کنم اینها رو فراموش کرد بنویسه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
مرسی عزیزم. اینجا شهرستانه فک نکنم اینا رو پیدا کنم. سوزنش درد نداشت داروش داغونم کرد. گناهی شوهرم آ ...

اگه سوزنش درد نداره واست اولش تزریق داروش یکم درد داره بعدش عادی میشه برات. منم دفعه اول موقع تزریقش یه سوز بدی داد که بعدش منتهی شد به درد بدی ولی دفعه های بعد دیگه اون درد رو نداشت. آروم تزریق کن 

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
چهارده روز طول میکشه واقعا؟ اخه من چهار روزه گذشته از آمپولم دکتر گفت دو روز دیگه میشی انگار پس اگه ...

والا تو بارداری طبیعی امکان این هست بتا خیلی کم ولی بارداری سالم چون ممکنه تخمک گذاری تاخیر داشته و آزمایش زود انجام شده باشه 

البته 14 روز ماکزیمم زمان بعد از آمپول هست واسه پریود شدن

فدااات عزیزم. چشم حتما. انشالله به زودی خدا دل خالتون رو شاد شاد کنه. آره استرس واقعا کم نیست. خدا ب ...

سلام عزیزم خوبی‌؟ میینم که دو روز دیگه به سلامتی زایمانت هست

ان شاالله که به سلامتی بیاد بغلت 😍😍😍😍 ما رو هم دعا کن

2706