2752
2734
عنوان

لیفت ابرو و مژه

85 بازدید | 16 پست

سلام دوستان وقت بخیر ،قیمت لیفت ابرو و مژه تو آرایشگاه چقدر هست ،شهرتون رو هم بفرمایید لطفا ،و اینکه وقتی لیفت انجام میدید تا چندوقتتاثیرش رو مژه و ابروهاتون باقی میمونه ؟؟؟؟ هرچندوقت یبار باید برید برای ترمیم؟

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
تو همدان مژه ۴۵۰ ، ابرو هم همینطور دوامش ابرو نهایت ۳ هفته، مژه حدودا ۱ ماه  بازم ماندگاریش ب ...

پس با این حساب ماهی حدود ۸۰۰ تومان دوتاش روهم درمیاد ترمیمش درسته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام بنظرم انجام ندید چون خودم یه ماه پیش برای اولین بار انجام دادم خیلی پشیمون شدم چون ابرو و مژهام ریختن بماند که موندگاریه زیادی نداره

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

دقیقا ب من گفت ۳ ماه موندگاری ولی ی ماه هم ب زور موند

خب پس بنظرتون روش جایگزین چی خوبه ؟ من ابروهام الحمدلله خیلی پره ولی افتاده است 

سلام بنظرم انجام ندید چون خودم یه ماه پیش برای اولین بار انجام دادم خیلی پشیمون شدم چون ابرو و مژهام ...

از من میشنوی اگه فقط پولی اضافی داری انجام بده

والا عزیزم جایگزینی ندارم ترجیح دادم همه چیزم نچرال بمونه ازکارهایه زیبایی خیری ندیدم😄فقط دیدم ژل نمیدونم چسب میزنن بیرون رفتنی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

والا عزیزم جایگزینی ندارم ترجیح دادم همه چیزم نچرال بمونه ازکارهایه زیبایی خیری ندیدم😄فقط دیدم ژل ن ...

والا منم فقط اصلاح و ابرو انجام میدم ،چندبار رفتم ارازشگاه دیدم همه میگن حیفه ابروهات به این پری افتاده است لیفت کن خیلی خوب میشه گفتم شاید خبریه🤣🤣

ژل لیفت چجوریه ؟ اونم ارایشگاه انجام میده یا باید تو خونه بخرم بزنم

مثل ریمیل میمونه فرچش میکشی به ابروهات شونه میکنی 

من گاهی میرم بیرون میزنم ابروهارو مرتب وروبه بالا نگه میداره

2706