2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821817 بازدید | 669233 پست
واقعا چرا؟ 🤔 برای منم سوال بود گلم

نمیدونم والا. کاش ی کمپینی چیزی درست می کردیم ما خانوما و ... مطمئنا ببینن ی عده براشون مهمه ی کاری میکنن خب. به کجای عالم برمیخوره اتاق عمل برا خانوما فقط خانوم باشن یا لباسای عمل و ... کمی پوشیده تر باشه. 

تو جهاد شکر خدا لباساش پوشیده تر بود ولی خیلی اعصابم خورد بود ک گردنم کلا باز بود. اونجا هم ک آقا میومد و میرف

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا. کاش ی کمپینی چیزی درست می کردیم ما خانوما و ... مطمئنا ببینن ی عده براشون مهمه ی کاری ...

اره منم مرکز قبلی کلاه داشت روسری هم داشت ایندفعه نه فقط کلاه که ازسرمیپرید بیرون ولی برامنکه اینقدر حساسم بی اهمیت ترین چیز اونموقع موهام بودم  

پرستار پاهامو روتخت بست روم پارچه انداخت تادکتربیاد

یا رب العالمین
اره بده خدایی. منم سر خارج رحمی اولم تو بیمارستان که عمل شدم اینجوری بود لباسش خیییلی افتضاح بود. تا ...

وای تو رو خدا ناراحت نشی ولی عاشقتم چقد خندیدم خدا خیرت بده 😘😘😘

همون خب بگن به آدم به خدا من اولین بار که رفتم برای سونو حتی درست نمیدونستم کجا بخوابم پامو کجا بذارم والا به خدا

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2731
ممنونم عزیزم . آغوز که در حد چند قطره دیروز اومد و دیگه نیومد . دادم بهش شیرخشک میدم اصلا شیر ندارم ...

نگران نباش عزيزم منم دوروز اول نداشتم  شير خشك بده ولي سينه خودت هم بذار دهنش 

سلام عزیزم خوبی‌؟ مبارکههههههههه ♥️♥️♥️♥️😍😍😍 الان بهت میگم اصلا استرس نگیر چنان شیرت میاد که باو ...

ممنونم از توضیحاتت گلم و تبریکت 🥰😍 . خداروشکر وزن پسرم خیلی خوبه و نارس یا با وزن کم نیست ‌ . هرکاری میکنم یه قطره هم شیر نمیاد . تو بیمارستان دیگه بهم گفتن برای اینکه قندش نیوفته بهش شیرخشک بده و منم با شیشه دادم بهش . اصلا سمت سینه من نمیره ه کاری میکنم نمیگیره و واقعا کلافه ام . البته در طول دور چند بار که به زور میگیره بخاطر اینکه نوک خوب نداره و اصلا شیر هم نداره کلا ول میکنه

براشما بودن؟ من اقا اونجا نبود جنین شناس هم خانم بود ولی تو بخش که بهوش میومدم اومد بالاسرم

اره یه اقا بود فک کنم متخصص بیهوشی بود. پانکچرمم روزی افتاده بود ک دکتر مرکز ، آقا بود. من گفتم نمیخوام برام ی دکتر خانم گفتن اومد اونروز ولی خب اون دکتر آقا هم بود تو اتاق عمل چون بقیه رو ایشون عمل کرد.

تو انتقال هم متاسفانه جنین شناس آقا بود

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2738
این دوطرف بازبود یه چاک تاروشکم و دوتابند داشت

ای خدا

وای آره این ماسکا عالیه. من اگه خدا بخواد و مامان بشم فقط سزارین وای چقد به زایمان فکر کردن حسه خوبی ...

انشالله که میشی گلم🥰

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
اره منم مرکز قبلی کلاه داشت روسری هم داشت ایندفعه نه فقط کلاه که ازسرمیپرید بیرون ولی برامنکه اینقدر ...

چ جاااالب روسری داشت؟ هیچ جا ندیدم تا حالا. منم میخواااام  

تو پانکچر پاهاتو بستن یا انتقال؟

نمیدونم والا. کاش ی کمپینی چیزی درست می کردیم ما خانوما و ... مطمئنا ببینن ی عده براشون مهمه ی کاری ...

به خاطر راحت طلبی دکتراست. اینجوری وقت کمتری میزارن رو مریض. دیگه درگیر لباس نمیشن. آقایون هم دیگه کارشونه بیچاره باید عادت کنیم. شوهر منم که تسه یا جراحی واریس داشت پرستار زن بود پیششون

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
وای تو رو خدا ناراحت نشی ولی عاشقتم چقد خندیدم خدا خیرت بده 😘😘😘 همون خب بگن به آدم به خدا من اول ...

نه عزیزم ناراحت چی  خودم کلی خندم میاد یادش میفتم البته عصبی شدنم سر جای خود.

والا ب خدا اونی ک تجربه نداره چیکار کنه. منم بار اول سونو واژینال ک رفتم نمیدونستم چی رو باید دربیارم چی رو نه