2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821801 بازدید | 669233 پست
به خاطر راحت طلبی دکتراست. اینجوری وقت کمتری میزارن رو مریض. دیگه درگیر لباس نمیشن. آقایون هم دیگه ک ...

میبینی تو رو خدا کلا برعکسه . خب ینی چی این آخه؟ خب همین میگم آقایون کارشون اینه تو بخش آقایون باشن خانوما هم کار بیهوشی انجام بدن مگه چ مشکلی داره . اصلا داریم خانومی ک بیهوشی اتاق عمل باشه؟ یا کلا رشته اش مردونه اس؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم دارم میرم برا میکرو میشه بگی آزمایشای  ایمنی و انعقادی چیا بودن که انجام دادی به ...

آزمایشهای ایمنی و انعقادی:

Protein c

Protein s

Anti thrombin III

APCR

Homocystein

Beta 2 Glycoprotein (IgG)

Beta 2 Glycoprotein (IgM)

Igm

IgA

CD4

CD8

CD4/CD8

CD16

CD56

CD16+CD56

CD5

CD19

CD5+CD19

CD69

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
اره یه اقا بود فک کنم متخصص بیهوشی بود. پانکچرمم روزی افتاده بود ک دکتر مرکز ، آقا بود. من گفتم نمیخ ...

وایییی نه واسه پانکچر بیهوش میکنن؟ من خیلی سختمه خیلی 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2731
دوستای عزیزم اطلاع دارید یه سری شورتکای یک بار مصرف هست که مخصوص سونو واژیناله کجا میفروشن ؟

داروخانهها وتجهیزات پزشکی دارند بگو شلوارک سونو میخوام البته خود مراکز ای وی اف  وسونو گرافیهاهم دارند 

میبینی تو رو خدا کلا برعکسه . خب ینی چی این آخه؟ خب همین میگم آقایون کارشون اینه تو بخش آقایون باشن ...

نه عزیزم داریم متخصص بیهوشی زن. تنها رشته ی جنیستی متخصص زنانه فک کنم گلم. نمیدونم والله ما که درمونده ایم و هرچی اینا بگن باید گوش کنیم

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰

دوستان من خیلی علائم پریود دارم. طبیعیه؟ نفخ. بی خوابی شبانه. ترشح. روز هفتمم تموم شد دکتر گفت روز نه برم برای سونو. شما هم اینطور بودین موقع انتقال؟

سلام مهربونااا

من باز اومدم 🙁🙆

باکلی سوال😅

بچه ها خوردن استرادیول با لووتیروکسین تداخلی نداره؟؟؟

ایرادی ندارع قبل از خوردن لووتیروکسین ک باید ناشتا خورده بشه  استرادیول بخورم؟؟؟یا باید بعدش بخورم؟؟؟

آخه استرادیول رو باید هر هشت ساعت بخورم

ی جورایی صبح با هم تداخل دارن😶😑

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2740
دوستان من خیلی علائم پریود دارم. طبیعیه؟ نفخ. بی خوابی شبانه. ترشح. روز هفتمم تموم شد دکتر گفت روز ن ...

بچه هایی که تجربه دارن ممنون میشم راهنماییم کنن

دوستان من خیلی علائم پریود دارم. طبیعیه؟ نفخ. بی خوابی شبانه. ترشح. روز هفتمم تموم شد دکتر گفت روز ن ...

علایم پریودی کاملا طبیعی هست عزیزم نگران نباش

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سلام مهربونااا من باز اومدم 🙁🙆 باکلی سوال😅 بچه ها خوردن استرادیول با لووتیروکسین تداخلی نداره؟ ...

عزیزم من صبح بلند میشم ساعت هشت استرادیول میخورم. بعد طرفای ده قرص لووتیروکسین میخورم که نیم ساعت بعدش صبحانه بخورم. من سعی میکنم با هم نخورم