2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821509 بازدید | 669215 پست
دلت خوشه استرادیول ایرانی پیدا نمیشه باشه ام ۲ورق میده

جدی نیست؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ميدونم من خودم اصلا نديدمش ولي همه مام رو با نصر ميشناختن تيمش تحت نظر اون بود ميگفتن تيمي كار ميكنو ...

من توی ابن سینا برا ۱۸تا جنین ۲میلیون و ۱۶۰ دادم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میدونستم روزه واسه تخمک ضرر داره این همه زحمت‌ کشیدم کلی ویتامین خوردم نکنه به باد بره لعنتی پری ...

من پرسیدم گفت نگیر روی ضخامت تاثیر نامطلوب میذاره قطعا رو تخمکم همینه

2731
راستي ايو اي تعيين جنسيت مد نظرت بود ابن سينا انجام ميده ؟جون يادمه قبلنا تو تابيكي ديدم گفته بودن ا ...

نه انجام نمیده ابن سینا . ولی مام انجام‌میده هزینشم دو و خورده ایه

خدای من خدای معجزه هاست . 
همين ديكه ٦٠ برام نوشته منم دارم ميخورم خود ماما مفت روزي يكي ويتامين د واسيد فوليك

۷۹ خیلی زیاده . به نظرم یه آزمایش d3 بده بعد مشورت کن که ویتامین d3  رو ادامه بدی یا نه .

مصرف d3 زیادی مسمومیت میاره 

خدای من خدای معجزه هاست . 
هر کسی اطلاع داره لطفا بگه امپول hmg و hcg عضلانی با زیر جلدی؟؟؟ اخه داروخانه سرنگ انسولین نزاشته ول ...

گلم دکتر همسر من بهشون آمپول اچ سی جی داده بودن و عضلانی گفته بودن بزنن

در اندک من تویی فراوان یارب..
2740
سلام عزيزم تازگي مركز مام رفتي ؟ الان تو كانال تلكرام مال بجه  هاي مركز مام ، عضوم ميگن سو ...

من بعد عید چهاردهم فروردین اونجا بودم همچین چیزی نبود مثل قبل بود قیمتش .

مرسی از کمکهات عزیزم . واقعا گلی . امروز از صبح شروع کردم به دوشیدن با شیردوش برقی غروب تازه آغوز او ...

عزیزم با همون قاشق هم شیر بدی قندش نمی افته 

به هر حال امیدوارم موفق بشی تو این زنان طلایی

آره گلم اثر داره شدید بذار حتی یک ساعت مک بزنه سریع شیرت میاد 

اون فیدینگ رو هم بساز دعا میکنی به جونم

سر شیشه رو هم اگر بذاری با سینه بد نیست

با شیر دوش برقی هم بعد از اینکه نی نی سیر شد بدوش حتی اگر هیچی نیاد، کمپرس گرم روی سینه هات فراموش نشه

بهت قول میدم عزیزم شک ندارم شیرت میاد البته اگر اینایی که گفتم انجام بدی

عزیزم تهران و شهرستان فرقی نداره منم نیکان بودم تو تهران اتاق خصوصی و... ولی یادم ندادن و خیلی مشقت کشیدم

واي خدا خيلي بي أنصاف ان  بيشتر بجه ها تو كروه ميكن منفي شديم ديكه مام نميريم حق هم دارن حالا ي ...

دستگاه ها و تجهیزاتشون  به روزتر و جدیدتر و بهتره بخش جنین شناسیش پیشرفته تر از جاهای دیگس. گلم یه چی بگم من احساس میکنم شما اصلا از مرکز مام حس خوب نگرفتی چون تنها کسی که تو این جا از مام حس بد داره و میگه شمایی فقط من دیدم . حس خوب داشتن نسبت به دکتر و جایی که میری خیلی مهمه عزیزم تو روند درمانت. مام مثل جاهای دیگه هی سونو نمیکنه برای پانکچر فقط یکبار مثلا سونو میکنه برای انتقال هم یکبار ولی مراکز دیگه اینجور نیستن بعد دستگاه ها و تجهیزات مام رو هم ندارن. از قدیم گفتن هیچ گرونی بی علت نیست...

دیگه الان که این مرکزی و میخوای ادامه بدی سعی کن حس منفی رو راجع بهش از خودت دور کنی تا اذیت نشی عزیزم انشالله موفق باشی و اینبار نتیجه بگیری به امید خدا.