2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822012 بازدید | 669237 پست
سمرجونم دلم عجیب گرفته .دارم میام تهران فردا وقت دکتر دارم .نمیدونم چرا بغض داره خفه ام میکنه

ااا بسلامتی عزیزم انشالله که برات خیره ایشالله جواب میگیری عزیزم چرا بغض خوشحال باش ایشالله زود زود قراره مامان بشی

در اندک من تویی فراوان یارب..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اول همینو گفتم عزیزم ولی اخه چطور میشه ک ایشون و خیلیا از ۱۷ تخمک ۳ تا جنین داشته باشند احتمالا ...

نه گلم بنظر من فکر اشتباهیه چرا که اگه همچین قصدی داشته باشن از اول تعداد کم بهمون میگن که پس‌فردا مدعی هم نباشیم این طبیعیه که یه تعداد برن مثلا شکل تخمک و کیفیتش جنین شناس تشخیص میده و میبینه به درد نمیخوره یا مثلا میان با اسپرم لقاح بدن لقاح میدن و تقسیم سلولی خوب انجام نمیشه و وسط کار از بین میره اینا دیگه قابل پیش بینی نیست ماها اکثرمون با اسپرم‌های مورد دار داریم میریم آی وی اف خیلیامونم مثلا pco یا مشکلات دیگه ای داریم پس کم شدن طبیعیه

در اندک من تویی فراوان یارب..
سلام عزيزم مبارك باشه شما كدوم مركز  اي وي اف انجام دادين  دوجنين انتقال دا ...

سلام گلم ممنونم  کلینیک امید همدان خانم دکتر مرضیه فریمانی برام انجام دادن دوتا جنین بلاست برام انتقال دادن 

2731
رویه کیفیت عزیزم تعداد بسته به زخیره وجوابدهی تخمدان داره

پس چرا من بار اول تخمک کشی از ۶تا فولیکول ۱۱ تا تخمک کشیدن

بار دوم بازم ۶تا فولیکول داشتم فقط دوتا تخمک کشیدن

چرا اینطوریه پس

در حالی که بار اول امپولهام همه ایرانی بود و کمتر امپول زدم ولی بار دوم داروهام خارجی بودن و دوبرابر قبل بهم امپول دادن

دوستان کمک خیلی نگرانم  من تازه داروهای  پانکچر  و شروع کردم امروز یادم رفت سر  ساعت  تزریق کنم ۴ساعت گذشته بود حالا نگرانم بی اثر بشه کارم ....کسی می تونه راهنمایی  کنه منو 

ااا بسلامتی عزیزم انشالله که برات خیره ایشالله جواب میگیری عزیزم چرا بغض خوشحال باش ایشالله زود زود ...

سلامت باشی عزیزدلم .نمیدونم احساس میکنم راه سختی پیش رو دارم ...بیشتر فکراین رفت وامد ها اذیتم میکنه تو شهر غریب تک وتنها ...راستی ادرس دقیق مرکز رو داری؟ من باید رسیدم تهران برم طرف کرج؟ 

2740
گویا قانون جهانیه که تا 3 تا منفی نشه دکترا نمینویسن مگر اینکه خودتون دکتر و دور بزنید یه جوری آزمای ...

نه عزیزم اصلا هیچ قانونی نیست دکتر خودش دفعه اول باید متوجه بشه ک وقتی منفی شده حتما آزمایش انعقاد وایمنی براتون بنویسه

[QUOTE=173939592]دوستان کمک خیلی نگرانم  من تازه داروهای  پانکچر  و شروع کردم امروز ی ...

عزیزم اتفاقیه که افتاده خودتو ناراحت نکن این استرس بیشتر از اتفاقی که افتاده برات ضرر داره .سعی کن دیگه یادت نره همه چیو بسپار دست خدای ارحم الراحمین

سلام عزیزم اتفاقا نینی منم اینطوره شبا بیشتر تکون میخوره روزا خیلی کم تو هفته های ۲۴و۲۵اینقد لگذ میز ...

به امید خدا. مامان ماهک از نگرانی درم اورد و گفت همین که تکون بخوره کافیه. پس عین همیم.‌ایشالا که همه دوستای منتظرمون به زودی وارد انتظار شیرین ۹ ماه بارداری بشن و همه عزیزانی که باردارن به سلامتی زایمان کنن. و امیدوارم همه ی دوستان در پناه خداوند بزرگ باشن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم