2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821775 بازدید | 669233 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم برام سواله تکوناش چجوری باید باشه، من اوندفعه که رفتم دکترم گفت همین که در طول روز حسش کنی ک ...

اگه اینجوری باشه خوبه باز. ولی بعضی ها میگن تکوناشونو بشمرید و فلان تعداد باید باشه نگرانم میکنه. البته مامان ماهک زحمت کشید جواب داد گفت تکون بخوره و حسش کنی کافیه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
عزیزم چرا hcg میزنن توی انتقال ؟؟ دلیلشو میدونی .. انشاله که مثبت هستی😇 

ممنون عزیزم. نمیدونم چرا اما تمام کسایی که اونروز انتقال داشتیم بهمون گفتن روز شش امپول رو بزنیم

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد...🥰...خدایاشکرت❤️
خدا کنه بیاد این قرص برای من خیلی خوب جواب میده   یادمه چند سال پیش 5تا دونه داشتم خوردم ب ...

ببین چندروز یه بار زنگ بزن به  داروخانه دکترحسینی

ببین اورده

من دو بسته ۱۲۰تایی خریدم شد۱۶۰۰ 

تازه قیمتش یک میلیون بسته ای

ولی به قیمت قبل داد

گفت سری جدید که بیاد میشه بسته ای ۱۶۰۰

من تا حالا استفاده نکردم

به نظرت چندوقت قبل تخمک کشی باید استفاده کنم؟

واااااای یک ونیم چه خبره خدایااااا😭😭😭😭

اره خیلی گرون شده

به منم به قیمت قبل داد

دوبسته اش شد۱۶۰۰

دکتر گفت روزی ۴تا بخور

ولی یادم رفت بپرسم چندوقت قبل تخمک کشی استفاده کنم

یا اینکه روزی ۴تا رو چطوری مصرف کنه

با چه فاصله ای

2738
من مطمئنم ک منفی شدم چون جنینم ضعیف شده بود برج هفت روز انتقال نشد دهانه رحمم تنگ بود جنینم دوبار ذو ...

عزیزم چی بگم والا با غصه شما ما هم غصه دار میشیم 

گلم مشکل از شوهرتون بوده یا خودتون

اگه اینجوری باشه خوبه باز. ولی بعضی ها میگن تکوناشونو بشمرید و فلان تعداد باید باشه نگرانم میکنه. ال ...

نه بابا نمی خواد بشماری همینکه تکونشو بفهمی خوبه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام خوبی؟ شادن جون تکونای نی نی چطوره؟ مال من بیشتر شب تا صبحه، روزا خیلی ورجه وورجه نمیکنه معمولا. ...

سلام عزیزم اتفاقا نینی منم اینطوره شبا بیشتر تکون میخوره روزا خیلی کم تو هفته های ۲۴و۲۵اینقد لگذ میزد از رو شکم معلوم میشد ولی الان اینجوری نیس هفتع پیش ازبس نگران بودم رفتم بهداشت برام صدای قلبشو گذاشتن خیالم راحت شد فک‌ کنم چون جاش داره تنگ میشه اینجوری شده منم احتمالا پس فردا برم دکتر و سونو 

عزیزم ان شاالله همتون مثبت میشین امیدتون به خدا باشه.بخدا من هر روز دعا میکنم برای همه.چون قشنگ حال ...

آرزو جان شما این چندروزه زیردلتون درد نداشت منم فردا روز ۱۲ ولی ننیدونم فردا بی بی چک بزارم یا برم آزمایش بدم اگه فردا آزمایش بدم مشخص شده یا نه