2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821991 بازدید | 669237 پست
خانما سلام من امروز پانکچر شدم درد دادم کمی به طوری که کمی باید دولا شمو راه برم دردم از سرمعدم هست ...

سلام خوبی عزیزم؟

طبیعیه احتمالا هایپر شدی سمرجان. چند ساعت صبر کن اگه دیدی خیلی اذیتی دکتر برو. راستی چندتا تخمک داشتی به سلامتی

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
ن عزیزم از گاندی اصلا راضی نبودم دکترمم چوبساز بودش اصلا پیگیر مریض نیستش چوبساز به نظرم برا همه مری ...

سلام عزيزم مبارك باشه شما كدوم مركز  اي وي اف انجام دادين  دوجنين انتقال دادن يا يكي ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@رها241170     سلام عزیزم خوبی؟ چیکارکردی؟ ضخامتتو؟ منم به دردتو دچارشدم ضخامتم رشدنکرد ...

سلام گلم خوبی

هیچی والا نمیدونم چرا پری نمیشم اینسری خیلی دیر شدم آمپول داده بزنم خودم نمیخام بزنم ک طبیعی بشم

وای خیلی ناراحت شدم انشاالله اینسری عالی رشد میکنه نگران نباش

ب من استرادیول روزی ۵تا ۲میلی +یه روز در میان آمپول واریوپپتیل+آمپول رشد داد ولی رشد نکرد

آمپول سوماتروپینو میدن ک رحم رشد کنه و ضخامتش بره بالا و برای بارداری آماده بشه

انشاالله خیره گلم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
من امروز روز دوازدهم انتقالمه دیروز بی بی چکم منفی شد اما الان ایستادم شام درست کنم هم زیر شکمم درد ...

اصلا ب بیبی چک اعتماد نکن فقط آزمایش

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2728
دوستانی که از سیاه دانه استفاده میکنن، لطفا راهنمایی کنید. من امروز خریدم که روی شکمم ماساژ بدم. ریخ ...

عزیزم روغن سیاه دونه فرق داره با دونه سیاهدانه بابد روغنشو بری بخری  اسیابشو باید با عسل قاطی کنی و بخوری

سلام به همه دوستان عزيزم ، پسر كوچولوي من امروز صبح پا به اين دنيا گذاشت ، براي همه خيلي دعا كردم ، ...

عزیزم خیلی خیلی تبریک میگم ایشالا همیشه در کنار هم شادو سلامت باشید 

با تمام وجود برای همه این لحظه قشنگ رو آرزو میکنم و برای خودم هم همچنین

عزیزم روغن سیاه دونه فرق داره با دونه سیاهدانه بابد روغنشو بری بخری  اسیابشو باید با عسل قاطی ک ...

مرسی گلم که گفتی، نمیدونستم😊😄 فکر کردم نحوه ی درست کردنشون یکیه

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2740
خانما سلام من امروز پانکچر شدم درد دادم کمی به طوری که کمی باید دولا شمو راه برم دردم از سرمعدم هست ...

سلام عزیزم خوبی احتمالا هایپر شدی اینایی که میگم رو بخور خوب میشی دوغ خوش نمک کباب و سفیده تخم مرغ زیاد بخور خوب میشی حتما

راستی عزیزم چند تا تخمک برات تشکیل شد؟

خداروشکر عزیزم بهترین کارو کردی انشالله خدا کمکت کنه بمنم آرامش بده تا منم بتونم‌دیگه فکرو خیال بیخو ...

قربونت عزیز دلم انشاالله شما ام خبرای خوبی همون میدی وزندگی تون غرق شادی میشه

خواهش میکنم فقط اونو ک اسیاب کردی باید خیلی زود با عسل قاطی کنی چون اگه پودرش بمونه مواد سمی تولید م ...

چند وقت پودرش بمونه سمی میشه؟ در حد یه روز اشکال داره؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام ساراجان خوبی بسلامتی انتقال دادی اره انشالله حتما به آرزوت میرسی و خبر خوش مامان شدنتو میدی بهم ...

وای عزیزم این مدت چی کشیدی

ما هممون خیلی برات دعا میکنیم امیدوارم خدا بهت کمک کنه از این وضعیت در بیای و خوشالمون کنی

یعنی هیچ راهی نداره این جنینت ک کیسه آبش پاره شده رو در بیارن تا سومی رو زایمان کنی؟ 

سلام ساراجان خوبی بسلامتی انتقال دادی اره انشالله حتما به آرزوت میرسی و خبر خوش مامان شدنتو میدی بهم ...

عزیز خیلی برات ناراحت شدم از ته دل دعات کردم ان شالله نی نی ت برات بمونه.عزیز دوستم برات یه نذر کرده بهم گفت بهت بگم حتما خبر بدی اگه کوچولوت موند که نذرشو ادا کنه مدیون نشه❤😘برات درخواست دوستی فرستادم لطفا قبول کن 

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)