2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821755 بازدید | 669233 پست
الزهرا میگن خودش ویزیت میکنه که.  مطبش ماما مینویسه. میگم اسیدفولیک برام ننوشته بود. بعد انتقا ...

۳بارمنفی شدم تازه بهم گفت ازمایش ایمنی انعقادی،که مشکل داشتم هم انوکسان هم سرم ای وی ای جی گرفتم

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با اینکه انتقال منفی برام پیش نیومده ولی حالت رو کاملا درک کردم. خیلی خیلی سخت و غیرقابل تحمله ...

مرسی از حرفات عزیزم.فقط اینکه ندونی مشکل چیه و احساس کنی برای پیدا کردن مشکلت وقت گذاشته نمیشه از سمت پزشکا آدمو آزار میده.بعد سه تا انتقال منفی قبل از این انتقال آخرم تازه منوفرستادن آزمایش ایمنی انعقادی

2728
بچه ها دارم دیوونه ‌میشم بعد دو ماه کلی آمپول و قرص و اندروفرتی انواع ویتامین آزمایش همسرم بازم افتض ...

ماهم همینجوری هستیم 😐🤕🤕اما با این وضعیت میکرو کردیم یکشنبه انتقال دارم

تعدادش چقده؟

وای چ جالب،آفرین ک میتونی ازحقت دفاع کنی عالی بود

آره اونم چه دفاعی، هم رفتم الزهرا هم مطب، روز بعدشم بهم گفت بیا مطب نشونم بده بگو کی داروهاتو اشتباه نوشته منم نامردی نکردم رفتم گفتم شما 2 برگ دفترچه منو باطل کردی اونم تو این وضیعیتی که تامین اجتماعی سخت دفترچه میده کی جوابگو الان تا منو میبینه میگه چطوری خانم خوش اخلاق

بخدا آدم حرف بزنی نیستم اما واقعا واسم گرون تموم شد نمیدونم خدا اون لحظه چه قوتی بهم داد که اینقدر حرف زدم😂😂

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
مرسی از حرفات عزیزم.فقط اینکه ندونی مشکل چیه و احساس کنی برای پیدا کردن مشکلت وقت گذاشته نمیشه از سم ...

گویا قانون جهانیه که تا 3 تا منفی نشه دکترا نمینویسن مگر اینکه خودتون دکتر و دور بزنید یه جوری آزمایشارو بدید

امیدوارم خیلی زود نتیجه بگیری عزیزم 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2740
عزیزم واسه منم تاریخش ۲ بهمن بود ولی من اول بهمن آز دادم روز ۱۳ تمام شده بود داشتم میرفتم روز ۱۴ .خو ...

مرسی‌عزیزم

پس‌میشه‌تاریخشو‌‌عوض‌کنه

برامنم‌همین‌طوره‌۱۳تموم‌میشه‌میرم‌۱۴

برامنم‌تامین‌اجتماعی‌هس..بازم‌ممنون

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
من اصلا خشنود رو خوشم نمیاد. دکتر رو دوست دارم.  خشنود زیاد ازش سوال کنی میگه بهت گفتم که. گوش ...

الان جواب ازمایش چی بود؟دارونیازداشتین؟؟

ایمونولوژچرارفتی عزیزم؟

من چون پسوریازیس خفیف دارم عزیزم یه نوع بیماری خود ایمنیه دکتر پوستم دارو داد گفت یه ویزیتم پیش ایمونولوژ برو که داروهاتو چک کنه که باید ۵هفته پردنیزولون بخورم بعد انتقال بدم

گویا قانون جهانیه که تا 3 تا منفی نشه دکترا نمینویسن مگر اینکه خودتون دکتر و دور بزنید یه جوری آزمای ...

اخه من دوبارم بادکتردیگه منفی شدم یعنی۵بارمنفی شده بودم،موش ازمایشگاهییم براشون میخواس۳بارم باخودش منفی شم

من چون پسوریازیس خفیف دارم عزیزم یه نوع بیماری خود ایمنیه دکتر پوستم دارو داد گفت یه ویزیتم پیش ایمو ...

اهامتوجه شدم عزیزم،منم پردنیزولون بایدبخورم،ای وی اجی ونوکسام بایدبگیرم

اخه من دوبارم بادکتردیگه منفی شدم یعنی۵بارمنفی شده بودم،موش ازمایشگاهییم براشون میخواس۳بارم باخودش م ...

این دیگه بی انصافیه خدایی، باید اون دوبار و درنظر میگرفت

ایشالله دیگه تموم مشکلاتت رو شده و همه رو حل میکنیو این دفعه مامان دوتا دوقلو خوشگل میشی