2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841239 بازدید | 670514 پست
آخیییی،ایشالاکه باااولین انتقال مامان میشی نیازی ب جنین بیشترپیدانکنی عزیزم،فقط پول براشون مهمه دیگه ...

مطب خودش که میری اون دستیارش ویزیت میکنه همه چیزو تند تند میگه. انقد پول میدیم انگار بهشون بدهکارم هستیم. ولی دکتر خودش اخلاقش خوبه ولی خب نباید یکی دیگه ویزیت کنه. خودش باید بشینه. دستیارش که هیچی بلد نیست همون نسخه رو برای همه میپیچه. دفعه پیش حتی واسه من اسیدفولیک هم ننوشته بود. این دفعه خودم دارم اسیدفولیک و ویتامین ای و دی میخورم. دیگه دست خداست. 

یه صلوات مهمونم کنید
سلام صبح همگی بخیر من روز سیزدهم انتقالم و بازم بی بی چکم منفی شد لابد قسمتم نبود گله ای ندارم اما ج ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم چون بار اول مثبت شدی ینی شرایط رحمیت اوکیه خداروشکر 

ناامید نشو دوباره پانکچر کن 

حتما برا کیفیت جنینا بوده که دوبار ذوب شدن 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مطب خودش که میری اون دستیارش ویزیت میکنه همه چیزو تند تند میگه. انقد پول میدیم انگار بهشون بدهکارم ه ...

آره خودش خوش اخلاقه خیلی

من سری پیش حالشونو گرفتم الان خودش داروهامو مینویسه ماماش داروهای منو و یه مریض دیگه رو باهم جابه جا نوشت منم فرداش با توپ پر رفتم مطب گفتم من 175 تومن پول میدم اما شمارو اندازه 2 دقیقه هم نمیبینم این حق منه داروهامو فوق تخصص بنویسه نه ماما چون من ویزیت فوق تخصص دارم میدم کلی معذرت خواهی کرد و دیگه هردفعه میرم میگه این خانوم شاکیه ها پاشو خودم داروهاشو مینویسم 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
احتمالا ۲۲هفته که میری کلسیم واهن و ویتامین د بهت بده وبرای ۲۴هفته ازمایش گلوکز بنویسه دیگه سونو ندا ...

اهن رو از سیزده هفته دارم. اها یعنی اکوقلب رو برا کسایی مینویسن که تو انومالی مورد داشته باشن تو کلیه و قلب؟

شماها آخر بارداریتونه ان شاالله صحیح و سالم بغل میگیرین نی نی های خوشگلتون رو .تو روخدا موقع زایمان برا من و بقیه دوستان هم دعا کنین. دعا کنین منم صحیح و سالم به وقت خودش این فسقلی رو بغل بگیرم و بقیه دوستان هم به چیزی که میخوان برسن.

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
2731
دوستان اهوازی راجب بیمارستان امام اطلاعی اگه دارید لطفا بهم بدید میخام سریع دوباره شروع کنم با دکتر ...

دکتر نیکبخت دکتر خوبیه باتجربست 

بنظرم حضوری برو مطبش کاراشو با بیمارستان امام انجام میده 

نه عزیزم عادی نمونه میده،اسپرمش اونقدکم نیس براای وی اف خوبه،موفوش صفره،دی افش۲۶،ایناش خوب نیست

منم همسرم دی اف ای بالاست  الان دو دوره دارو امپول استفاده کرده ولی بازم با این حال باید بیوپسی شه واسه روز ای وی اف چون قبلا منم یه میکرو منفی داشتم موسسه مهر  دکترش گفت اینبار بابیوپسی اسپرم بگیریم البته این سری این سینا تهران میرم 

آره خودش خوش اخلاقه خیلی من سری پیش حالشونو گرفتم الان خودش داروهامو مینویسه ماماش داروهای منو و یه ...

الزهرا میگن خودش ویزیت میکنه که. 

مطبش ماما مینویسه. میگم اسیدفولیک برام ننوشته بود. بعد انتقال خوردم. انقد حواس پرتن. بعد اگه زیاد سوال کنی اون ماما با خنده میگه چقد سوال میپرسی. خب باید بپرسم دیگه. 

اون دفعه منفی شدم. باید یه آزمایش ایمنی چیزی برام می‌نوشت. یا داروشو میداد. هیچی نداد فقط استرادیول. خودم دارم ویتامین میخورم. باید همه چیرو خودمون بگیم. انگار دکتر منم

یه صلوات مهمونم کنید
به من گفت اگه لبنبات روزی سه وعده میخوری کلسیم ندم منم که لبنیات نمیخورم مجبورم کلسیم بخورم که باعث ...

خب من شیر و ماست و دوع رو میخورم معمولا مخصوصا شیر و دوغ رو هر روز دارم . کلا ویارم به شیر و دوغ و پنیر هست. صبحا حتما  یه لیوان شیر رو میخورم .تو کل روز هم معمولا دوغ زیاد میخورم. کلا بطری دوغ مثل اب کنار دستمه🙄🙄  دیگه نمیدونم این مقدار کافیه یا نه

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
2740
قربانت ممنون ، ایشالا مادر شدن برای همه دوستان منتظر اتفاق میافته ، دکتر حمادی جنین شناس رو که میشنا ...

دکتر حمادی واقعا کارش خوبه عزیزم‌ مطمئن باش بهترین کارو میکنه برات 

الزهرا میگن خودش ویزیت میکنه که.  مطبش ماما مینویسه. میگم اسیدفولیک برام ننوشته بود. بعد انتقا ...

اسمش الزهراس عزیزم من کل ویزیتامو جوری تنظیم کرد که برم مطب من کلا 3بار الزهرا باهاش ویزیت شدم

اره اونجا خودش ویزیت میکنه و داروهارم همون لحظه میگه ماما کنارش مینویسه

واسه منم ننوشت من خودم همش میخورم 

واسه من آزمایش ویتامین دی نوشت خیلی کم بود بعد یادش رفت قرص بنویسه برام من خودم گرفتم میخورم

یه پا دکتر شدیم خودمون 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
الزهرا میگن خودش ویزیت میکنه که.  مطبش ماما مینویسه. میگم اسیدفولیک برام ننوشته بود. بعد انتقا ...

منم همین مشکل تورو دارم خودم رفتم جدا پیش ایمونولوژی دارم دارو میخورم 

برو دکتر نامه اونو براش بیار

اسمش الزهراس عزیزم من کل ویزیتامو جوری تنظیم کرد که برم مطب من کلا 3بار الزهرا باهاش ویزیت شدم اره ...

دفعه پیش دو روز مونده به پانکچر تازه برام آزمایش کلی نوشت. فرداش هم یه آزمایش دیگه دادم. دو روز پشت هم آزمایش دادم. 

بعد هم گفت برام بیار. باچه بدبختی منت آزمایشگاه کشیدم تا آماده کنه. خلاصه بردم. اصلا ماما خوب نگاه نکرد. من تیروییدم 4بود.ولی هیچی نگفت. منم نمیدونستم برای انتقال باید کمتر باشه. بعد اینجا خوندم.اصلا دقت نمیکنن. هردفعه واسه انتقال دو میلیون و ششصد و پنجاه میگیرن به غیر از اینکه ویزیت و شیاف و دارو هم باید بگیریم. جنین هامون هم که از دست میره. اصلا براشون مهم نیست

یه صلوات مهمونم کنید
منم همین مشکل تورو دارم خودم رفتم جدا پیش ایمونولوژی دارم دارو میخورم  برو دکتر نامه اونو براش ...

من اصلا نمیدونم ایمونولوژی کجاست. خب باید بگن دیگه. آدرسش کجاست؟ برای ایمنی؟ برای تیروئید چی.

یه صلوات مهمونم کنید
دفعه پیش دو روز مونده به پانکچر تازه برام آزمایش کلی نوشت. فرداش هم یه آزمایش دیگه دادم. دو روز پشت ...

انتقال مرکز مهر 2600 شده؟؟ 

پس چرا به من گفت 1800؟

ایشالله هممون تو سال 1400 مامان بشیم و ازین حس زیبا لذت ببریم، شاید خدا به خاطره این آزار و اذیتی که از طرف دکترا میشیم یه نگاه ویژه بهمون بندازه یهو دوقلو بهمون بده

اسمش الزهراس عزیزم من کل ویزیتامو جوری تنظیم کرد که برم مطب من کلا 3بار الزهرا باهاش ویزیت شدم اره ...

ویتامین دی شما چند بود؟ 

واسه من سی بود. البته با ماهی یه دونه ویتامین که میخوردم. در صورت عادی پایینه. خودم ویتامین دی روزانه گرفتم میخورم

یه صلوات مهمونم کنید
2706