2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6862777 بازدید | 672170 پست
سلام به همه دوستان عزيزم ، پسر كوچولوي من امروز صبح پا به اين دنيا گذاشت ، براي همه خيلي دعا كردم ، ...

عزیز دلم مبارک باشه

چه جمعه ای شد امروز با این خبرت 

التماس دعا

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
قربانت ممنون ، ایشالا مادر شدن برای همه دوستان منتظر اتفاق میافته ، دکتر حمادی جنین شناس رو که میشنا ...

کلا اینا تشخیص جنین شناسه. شاید دکترت ترجیحش به جنین بلاست باشه اما جنین شناس تشخیص بده بهتره بلاست نشه. برا منم برا جنینای مرحله دوم دکتر محیطی اول زنگ زد به جنین شناس ببینه جنینام قابلیت بلاست شدن رو دارن یا نه. جنین شناس که تایید کرد اونم تو پروندم نوشت انتقال دومرحله ای با جنین دوروزه مرحله اول و جنین بلاست مرحله دوم

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماله منم انومالی گفت کمه ولی اینو گفت ۵۰ گرم بیشتر از روی منحنیه 

مگه انومالی چند بود؟ دقیق سن بارداریت چند بود که رفتی انومالی؟ من ۱۷ هفته و ۶ رور بودم وزنش ۲۳۲ گرم بود. بنطرت کم بوده؟ دکترم که چیزی نگفت

2731
عزیزم روز ای وی اف تون از همسرتون با بیوپسی نمونه اسپرم گرفتن؟

نه عزیزم عادی نمونه میده،اسپرمش اونقدکم نیس براای وی اف خوبه،موفوش صفره،دی افش۲۶،ایناش خوب نیست

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
دکتر منم ایشونه من الزهرا با ایشون ویزیت میشدم دو روز مونده به پانکچر بهم گفت تانک فریز الزهرا جا ند ...

آخیییی،ایشالاکه باااولین انتقال مامان میشی نیازی ب جنین بیشترپیدانکنی عزیزم،فقط پول براشون مهمه دیگه هیچی،یه داروبه ادم نمیده فقط اسیدفولیک،نگقتن چراجنین کم تشکیل شده؟؟گریدجنینهاروگفتن چنده؟؟

همسرتونم تحت نظردکتره؟

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
ممنون عزیزجان توکل بر خدا...التماس دعا انشاالله خدا حاجت دل شمارم هرچه زودتر بده عزیزم

سلام عزیزم انشالا خدا کمک میکنه، خیلی ناراحت شدم، خدایا به حق بزرگیت کمک. کن بهترین پیش بیاد

شماازظهیری راضی هستی؟اولین باره دارین انتقال میدین؟

من بار اول دو روز بعد پانکچر انتقال داد برام که حالم هنوز خوب نبود درد داشتم. منفی شد.الکی دوتا جنینم از بین رفت. توی موسسه مهر گفتم درد دارم ولی انتقال دادن

این بار دومه منتظرم پونزده روز تموم شه. کیفیت جنینام خوبه. آندومتر هم بالای ده بود این بار. ولی خب شانسیه. اصلا قابل پیش بینی نیست. اینجا خب همه پیش ظهیری میرن. به نظرت دیگه کدوم دکتر توی رشت خوبه؟ 

یه صلوات مهمونم کنید
اهان خوب بوده پس بازم ۲۴هفته انجام میدی ؟ منم تیروییدم دوباره کم کارشده برم پیش دکترغدد ازمایشمو بیی ...

نمیدونم ببینم دکترم چی میگه. بهم گفت چهار هفته دیگه که میشم ۲۲ هفته بازم برم پیشش. ببینم میخواد چیکار کنه. منشی که میگفت احتمالا سونو داشته باشی. راستی برا شما هم اکو قلب نوشتن؟ برا من چیزی نگفت دکترم. و یه سوال دیگه کلسیم از چه هفته ای تجویز میشه؟

اوکی گلم حتما امتحانش میکنم ببینم تاثیرش چطوره. البته جمع کردنش کوتاهه مثلا در حد ۱ دقیقه ی گوشه سفت ...

یاسردش میشه یایه غذایی خوردی بهش نساخته که خودشوجمع میکنه.برامن که اینطوربود

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
نمیدونم ببینم دکترم چی میگه. بهم گفت چهار هفته دیگه که میشم ۲۲ هفته بازم برم پیشش. ببینم میخواد چیکا ...

احتمالا ۲۲هفته که میری کلسیم واهن و ویتامین د بهت بده وبرای ۲۴هفته ازمایش گلوکز بنویسه دیگه سونو نداری تا ۲۸هفته ...اره عزیزم من ۲۳هفته اکو قلب دادم چون نبنی توانومالی تو بطن چپش اکوژن داشت 

نمیدونم ببینم دکترم چی میگه. بهم گفت چهار هفته دیگه که میشم ۲۲ هفته بازم برم پیشش. ببینم میخواد چیکا ...

به من گفت اگه لبنبات روزی سه وعده میخوری کلسیم ندم منم که لبنیات نمیخورم مجبورم کلسیم بخورم که باعث شده ۲۴ساعته معده دردداشته باشم 

آخیییی،ایشالاکه باااولین انتقال مامان میشی نیازی ب جنین بیشترپیدانکنی عزیزم،فقط پول براشون مهمه دیگه ...

همسرم تحرک a 10 درصد مورفو 35% 

اما مرکز از ساعت 7 صبح ازش نمونه گرفتن دکتر ساعت 12،30 اومد شاید واسه اینه نمیدونم شایدم ضعیفه تخمکای من، نمیشه قضاوت کرد

پرسیدم گفت اگر خوب نبود اصلا فریز نمیکردیم ما

8سلولیه پرسیدم گریدشو نگفتن

مرسی عزیزم ایشالله شما هم به زودی مامان بشی

من که کلی مکمل دارم میخورمو پیاده روی و روزی 10 لیوان آب دیگه هرچی خدا بخواد

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2706