2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841796 بازدید | 670561 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اره ایشالا قسمت خودت عزیزم

ایشالا😘😘😘

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
من آخه امروز مامانم بیبی چک خرید آورد بگردم الهی دلش کوچیکه☺️☺️☺️ گفتم روز شیش الان نشون نمیده گفت ...

آخی عزیزم چقد پدرمادرا خوبن چقد ناراحت میشن با ناراحتی بچه ها انشاا... خدابهت دوتا نی نی بده ک دلش شاد بشه الان زوده عزیزم حالا ک نشون نمیده

2738
من آخه امروز مامانم بیبی چک خرید آورد بگردم الهی دلش کوچیکه☺️☺️☺️ گفتم روز شیش الان نشون نمیده گفت ...

من سری پیش از روز نه بی بی چک هاله خیلی خیلی محوی گذاشت ک متاسفانه سقط شد

انشالله طبیعی باردار بشی. ببخشید شما درمورد بخش ناباروری بیمارستان میلاد چیزی نشنیدید؟ دکتر هتاو ت ...

من فقط بهشتی رو شنیدم 

اصلا میلاد رو تا حالا نشنیده بودم

ولی درکنار اینکه دکترت باید خوب باشه

جنین شناس هم خیلی مهمه حواست باشه

سلام عزیزان من شنبه که هفت هفته و سه روز بودم رفتم دکتر تو سونو ساک خالی دیده شد دکتر گفت داروهاتو قطع کن خودش دفع میشه از شنبه هیچ دارویی مصرف نکردم ولی حتی لک بینی هم ندارم به نظرتون کی خونریزی میکنم ؟ 

جنین و ببرم آزمایش گاه خوبه یا تاثیر نداره ؟

حال روحیم اصلا خوب نیست ظرف سه هفته بهترین شادی زندگیم به بزرگترین غم زندگیم تبدیل شد 😪

کی تا اون موقع تحمل کنه؟ آخه شاغلم و مرخصی گرفتم ، میخوام اگه منفی شد خدانکرده ، زودتر برگردم اداره ...

تازه‌‌به‌بی‌بی‌چک‌اعتبارنیس

خب‌میتونی‌بری‌‌اداره‌..فقط‌کارهای‌سنگین‌نکنی

زینب‌جون‌فردای‌انتقالش‌رفته‌بودسرکار‌ومثبت‌هم‌شد

عزیزم‌شاغل‌خوبه‌دیگ..دستت‌توجیب‌خودته

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2706