2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864263 بازدید | 672323 پست
خب چیزی ک دکتر نصر بهتون گفته خیلی بهتر از حرفیه ک ب ما زد. قبل از میکرو به ما گفت سه بار میکرو کنید ...

دکتر صالحی ویتامین دی و اسپریژن داد که خیلی از ویتامینا را داره جداگونه مصرف کنه اشکال نداره؟دوزش بالانمیره؟

یا رب العالمین
اره عزیزم‌حتی تو بارداریم طبیعیه من تا ۲۰ هفته داشتم‌

من آخه امروز مامانم بیبی چک خرید آورد بگردم الهی دلش کوچیکه☺️☺️☺️

گفتم روز شیش الان نشون نمیده گفت بخاطر من بزن 

منم زدم منفی شد

بهش گفتم الان زوده نگران نباش قربونش برم ناراحته میگه روحیتو خراب کردم میگم من میدونستم منفی میشه روحیم خراب نشد

می خواستم ببینم شما کی بیبی زدی مثبت بود قبلش منفی بود یا نه 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من آخه امروز مامانم بیبی چک خرید آورد بگردم الهی دلش کوچیکه☺️☺️☺️ گفتم روز شیش الان نشون نمیده گفت ...

اونسری من روز ۸ زدم بعد دو ساعت هاله انداخت

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
اونسری من روز ۸ زدم بعد دو ساعت هاله انداخت

شما جنینت چند روزه بود؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
عزیزم تاجایی ک میدونم تقسیمات سلولی باید مساوی باشه. یعنی اگه یه جنین هشتا سلول داره سایز هر هشتا سل ...

شوهرم چون آزواسپرمه اون ازمایشاتا نداره گفتم نمونه با سرنگ از بیضه گرفتن دکتر صالحی گفت اسپرم هایی که اینجوری میگیرن اکثرا خوبن.هم جواب fna قبل میکرو هم جنین ها را نشونش دادیم .ازمایش اسپرم ها گفته بود برامیکرو خوبه

یا رب العالمین
سلاممممممم داری به زایمان نزدیک میشی به سلامتی😍😍😍😍😍

سلام عزیزم‌خوبی؟ گل دخترت خوبه؟ اره دیگه ۳۳ هفتمه این چند هفتم‌بگذر😁😁نمی دونم کی بهم سونو میده که ببینم چقدر شده وزنش و تاریخمم اکی کنه😗

حسابی سرت گرمه دیگه 😉

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
اره منم تا حالا نشنیدم با صخامت ۶ کسی انتقال بده...تازه میگفتن دگتر اقصی بهترین دکتر ایرانه  و ...

آره عزيزم ضخامت خيلي شرطه به نظره من . بعضي ها حتي ضخامتشون خوب نيست سيكل رو كنسل ميكنن به حاي اينكه انتقال بدن و منفي بشه. 

ضخامت ٨ تا ١٢ خوبه و سه خطي 

دکتر صالحی ویتامین دی و اسپریژن داد که خیلی از ویتامینا را داره جداگونه مصرف کنه اشکال نداره؟دوزش با ...

بنظر من ک مشکلی پیش نمیاد. حداقل تا میکروی بعدی استفاده کنید. من و همسرمم همه ی ویتامینارو مصرف کردیم. من خودم دی نمیخوردم چون ازمایش داده بودم ویتامین دیم بالا بود و اگه بیشتر استفاد میکردم سمی میشد.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام عزیزم‌خوبی؟ گل دخترت خوبه؟ اره دیگه ۳۳ هفتمه این چند هفتم‌بگذر😁😁نمی دونم کی بهم سونو میده که ...

اخی خیلی خوبه😍😍😍😍دخترمم خوبه قربونت،پارسال ۳۰ دی انتقال دادم فردا ۴ مین ماهگردشه

عزیزم انشالله هم وزنش خوبه هم راحت و خوب زایمان میکنی،این چند هفته هم میگذره زوده زود ❤

من آخه امروز مامانم بیبی چک خرید آورد بگردم الهی دلش کوچیکه☺️☺️☺️ گفتم روز شیش الان نشون نمیده گفت ...

اخهه عزبزم اره خیلی زود زدی معلومه نشون نمیده ایشالا مثبتی عزیزم 

اخی خیلی خوبه😍😍😍😍دخترمم خوبه قربونت،پارسال ۳۰ دی انتقال دادم فردا ۴ مین ماهگردشه عزیزم انشالله ...

ای جونم واقعا زود میگذره دعا کن زایمانم خوب باشه زردیم نداشته باشه

شوهرم چون آزواسپرمه اون ازمایشاتا نداره گفتم نمونه با سرنگ از بیضه گرفتن دکتر صالحی گفت اسپرم هایی ک ...

خب پس دکتر صالحی شرایط رو میدونه و نظرش اینه که خوبه.. جای تعجبه که نظر دوتا دکتر متفاوت بوده!

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
اخهه عزبزم اره خیلی زود زدی معلومه نشون نمیده ایشالا مثبتی عزیزم 

به نظرت کی بزنم ؟

شما جنینت چند روزه بود؟

پنج روزه

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍

بحققققق حضرت زهرا خدا به دل شکسته مادرت رحم کنه 

بحق امام زمان دلش روز مادر با خبر بارداری شما شاد بشه 

۱۰تا سوره کوثر هدیه میکنم به حضرت زهرا که همین سری مامان بشی و دل مامانت شاد بشه 

2706