2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863843 بازدید | 672283 پست
الهی ، ایشالا بزنی مثبت رو نشون مادر مهربونت بدی    

الهی آمین خیلییی دعا کن برام

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اينو متوجه شده بودم كه تو ابن سينا تو pgd تعداد زيادي از جنينها را از بين مي برن چون هر كي تعيين ...

وای مرسی که گفتی

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2731
عزیزم‌سرم ای وی ای جی،وپردنیزولون تاحالامصرف کردین؟؟

سروم ای وی ای جی زدم سریه قبل بازم اومد پایین ولی پریندزولون نه نخوردم برا انتقال ولی دکتر زرنانی گفته این سری حتما ۵ هفته قبل انتقال باید بخورم، فعلا هم ک عکس رنگیم سپتوم نشون داده باید ببرم دکتر ببینم نظرشون در مورد این چیه دیگه 

بنظر من ک بدون پی جی دی دوباره انتقال بده جنین ماژور احتمال ۲۵ درصد  هست ولی جنین مینوی ۷۵ درصد ...

دفعه اولم اینو گفتم 

گفتم خدایا من خیلی سختی کشیدم حالا جنینام رو انتقال میدم ۷۵ درصد کو ۲۵ درصد کو

خیلی امیدوار بودم 

اما خدا میدونه چی کشیدم

خیلی بده که آدم با پای خودش بلند شه بره پزشک قانونی برای بچه زنده تو شکمش مجوز سقط بگیره 

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
اخه درصد منفی هاش کمه کلا چون خیلی کارا میکنه حالا بار اول شاید زیاد کاری نکرده برات

آره دکتر خوبیه. ولی وقت کم داره و گاهی یه چیزهایی رو یادش میره

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
آخی عزیزم مامانا از خودمون بیشتر منتظرن 😇 انشالا اینبار چسبیده به دلت که با دل مامانت شاد شاد ...

آره مامانبزرگم بیچاره هرروز زنگ میزنه میگه معلوم نشد مامانم میگه نه هنوز😂😂😂

ان شاالله 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
خدا بهت صبر بده عزیزم پس دلیل اون همه تفاوت قیمت این بود همه باید کفش اهنی بپوشن شما یه زاپاسشم با خ ...

اره عزیزم به قول شوهرم هیچ گرونی بی علت نیست

خیلی به کارشون مطمئنن و تینکه همش میگن به ما اعتماد کنید

چاره چیه

توکل به خدا

منفی شدم گلم

انشالله طبیعی باردار بشی.

ببخشید شما درمورد بخش ناباروری بیمارستان میلاد چیزی نشنیدید؟

دکتر هتاو تهرانی چی؟من اینسری دکترمو عوض کردم احتمالا برم میلاد با بهشتی براهمین میپرسم

یا رب العالمین
2706