2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864460 بازدید | 672328 پست
من ۲۲تا جنین با گرید a دارم  و سه روزه فریز شدن تو ابن سینا گفتن هر چندتا که بخوای انجام ب ...

من اينو متوجه شده بودم كه تو ابن سينا تو pgd تعداد زيادي از جنينها را از بين مي برن چون هر كي تعيين جنسيت كرده بود جنين هاي خيلي كمي براش مي موند در حد يكي دو تا 

طرف ٢٠ تاجنين داشت ميگفتن فقط يدونه پسر داشتي اصلا با هيچ عقلي جور در نمياد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب واضح هست که یکی دیرتر لانه گزینی کرده . ببین سال اولی که من شروع کردم به آی وی اف یکی با من بود ...

عزیزم واقعا؟ 

میدونم این جمله سونوگرافیست همیشه تو ذهنم میمونه و من تک تک لحظه های بارداری و بعد به دنیا اومدن نگران این میمونم که وای چیزی نشه.. با خودم گفتم اگه طرازی گفت ریداکت دل دل نکنم دیگه. اما قبلش یه سونوگرافی دیگه میرم

۱۹۴ بود. انقد خورد تو ذوقم اصلا نرفتم سرچ کنم ببینم تا چند نرماله.

من اينو متوجه شده بودم كه تو ابن سينا تو pgd تعداد زيادي از جنينها را از بين مي برن چون هر كي تعيين ...

واقعا خب من الان میخوام‌ابن سینا شروع کنم‌ استرس گرفتم 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2731
انصاري پور امار انتقال مثبتش بيشتر از اون دوتاس ٦٠ درصده 

من با دکتر ذنوبی وقت گرفتم ۵ بهمن که تازه اولین باره میخوام برم پیشش برای آی وی اف البته همه کارامونو اونجا کردیم گفتن برید وارد سیکل بشید حالا به نظرت زنگ بزنم دکترمو عوض کنم. 

مرکز مام انتقال دادم مرسی عزیزم ایشالله که شما هم به زودی زود خبر بارداریتو اعلام کنی

انشالله عزیزم ممنون. هزینتون چقد شد برای یک بار آی وی اف من رفتم ابن سینا که تازه شروع کنم ولی نمیدونم چیکار کنم اینگار مام خیلیا میرن 

بچه ها من روز هشتم انتقال جنینم کمردرد شدید دارم فک کنم دارم پریود میشم😭ان شاا... شما مادر بشید

عزیزم مگه با هم نبودیم ما؟؟

نگران نباش گلی یکی از علایم بارداری درد پریوده فک نکن چون درد داری پریود میشی ان شاالله بارداری

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
یعنی‌‌فرداوقت‌پریودیم‌هس‌..پریودنمیشم

عزیزم تا زمانی که پروژسترون استفاده میکنی پریود نمیشی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من با دکتر ذنوبی وقت گرفتم ۵ بهمن که تازه اولین باره میخوام برم پیشش برای آی وی اف البته همه کارامون ...

ذنوبي هم دكتر خوبيه اما انصاري پور براي كساييكه چند انتقال منفي داشتن توصيه ميكنم برن پيشش چون بالاترين امار انتقال مثبت را داره تو ابن سينا با ٦٠ درصد 

سلام عزیزم ممنون که به فکرمی والله سیکل بلند برام درنظر گرفته که حدودا ۴۵ روز طول میکشه خیلی طولانی ...

نه عزیزم هفته دیگه میرم ممنون 

چه طولانی شد واقعا فکر کردم انتقال دادی اما اشکال نداره مهم نتیجه خوبشه که انشالله نتیجه  خوب میگیری 

چون دیر به دیر میام اینجا نمیرسم پیام هارو بخونم امیدوارم با خبرای خوب بیای به منم بگو 

2706