2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831099 بازدید | 669853 پست
نه عزیزم.دکتر حمدی تبریز خودم ظاهرا که مشکلی نداشتم.حتی آخرین بار که رویان پیش دکتر مشایخی رفته بود ...

تبریک میگم عزیزم

انشالله بعد از نه ماه صحیح و سالم بیاد بغلت

منم مریض دکتر مشایخی ام تو رویان

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
چیگار کردی عزیزم از نظر تغذیه؟؟ تسه بیهوشی داره؟بعدش میتونن رانندگی کنن؟؟

عزیزم بیهوشی داره. حدود2تومن هم تو ابن سینا هزینه اش هست رانندگی میتونه اما حتما باید چند روز استراحت کنه و پانسمان کنه و دارو بخوره.چون تحرک زیاد و بلند کردن سنگین خوب نیست

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر حمدی کلینیک میلاد تبریز هستش.تو باغشمال.شما کدوم شهرید؟.ظاهرا برا همه جنین ها هیچینگ انجام میده ...

اع جدی تبریزهست? یعنی دکترخوبیه؟ کلاواست 10دراومد؟ منم بیام تبریز پیشش چون شوهرم ترکه وتبریزی میتونم بیام وبرم مسافرخونه بگیرم بعدبیام. 

خیلی خوشحالم. 😍😍😍واسه جنین قبلی منم هچینگ شده بود ولی ببخشیدپی ارپی چیه؟ الهی9ماه بعدصحیح سالم بغل بگیری فندقتو کلی زحمت کشیدی. 

2742
دوستان عزیز من قبل انتقال جنین،  دکتر یه فرصت برای ایو ای داد والان ۱۳ روز ای یو ای کردم ۵ روز ...

عزیزم شما با امپول تحریک تخمک شدی برا ای یو ای یا با قرص لترزول؟؟چون منم تو سیکل ای یو ای هستم سریه پیش تو رویان با امپول بود ولی اینسری دکترم بهم قرص لترزول داده

ممنون گلم والا سعیم رو میکنم مثبت باشم ولی دست خودم نیست چون سنم بالاس همش استرس میگیرم البته شما ...

باور کن ازمن یه نصحیت بعنوان خواهرکوچیکترت لطفا انرژی بده وفقط ازخدابخواه بمونن تودلت من سری قبل نگفتم الان عذاب وجدان گرفتم من خودم کردم جنینم رفت دیدمامانش امیدوارنیست بهش رفت. 😪😪

درد داشت.ولی خیلی کم.کلا ترسناک نیست اصلا.من میگم کاش زودتر تسه میکردیم.آزمایش dfiهم نداده بودیم.نتی ...

ممنون عزیزدلم اره اگه دیگه زیاددردنداشته باشه میگرم بره ماهم نتیجه بگیریم دیگه والله, سری قبلم اونجور شدالان تواسترسم کلا یاگشتن دارو یااثرخوب ودکتر... 

چندشدهزینه تسه اتون؟ همون میلادکه میگی رفتی؟ 

قربونت برم فردا رفتی ازمایش به منم بگوهاچندشده, خیلی خوشحالم اصلاانگارخودم این مثبتی رومیبینم چون انتظارشوچشیدم

2740
آره علتش همینه و ارثی نیست  شغل همسر منم پشت سیستم و نت هست جنتی تا اینجا چ اقدامی براتون کرد ...

اع دقیقا همسرمنم شغلش جوریه که همش میشینه پشت کامپیوتر ونقشه میکشه. 😭😭😭

برای همینه بیچاره شدیم شماهاتسه کردین؟؟ 

عزیزم مام رفتیم تحت نظر طب سنتی و تمام این کارارو ک میگی ۴ ماه انجام دادیم ولی تحرک اسپرم همسرم تکون ...

شوهر من هم حرکت تکون نخورد 

همیشه حرکت آ۱۰هست وb30

فقط زمانی که خرنوب دادم حرکت آشد۲۵

ولی تعداد بشددددت اومد پایین 

دیگه ترسیدم خرنوب بدم

ممنون عزیزدلم.فدات بشم.بله گفتی.از خدا میخوام به حق فاطمه زهرا  هم شما و هم همه دوستان تاپیک نت ...

قربونت برم مامان خانوم انشالله ۹ ماه بارداری راحتی داشته باشی و بعدش کوچولو (هاتو) سالم بغل بگیری🤲❤

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2706