2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842893 بازدید | 670604 پست
دوستان عزیز من قبل انتقال جنین،  دکتر یه فرصت برای ایو ای داد والان ۱۳ روز ای یو ای کردم ۵ روز ...

عزیزم بچه هایی ک میکروکردن این علایمی ک شما گفتید رو اکثرا داشتن و مثبت شدن. انشالله ک باردار هستی👶👶❤

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
من بار اولمه  آبان انشالا

دکتر گفته طبیعی نمیشید؟

الان ک وضعیتت خوبه خداروشکر

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چ عالی خداروشکر، قطعا مشکل همسرت ژنتیکی نبوده و دوباره ب حالت اول برگشته چرا گلم خیلی برای همسرم وق ...

اتفاقا بعلت dfiبالا دکتر گفته ممکنه ژنتیکی باشه

چون ۳۵هست

من چون کسایی که مشکل dfiبالا داشتن اکثرا رفتن دکتر امیر جنتی و نتیجه گرفتن تصمیم گرفتم برم ابن سینا 

البته بگم در کل دلم میخواد برم دکتر نصر ولی ازوقتی شنیدم dfiبراش مهم نیست منصرف شدم 

دکتر جنتی احساس میکنم کیسهای زیادی از dfiرو درمان کرده

همسر من مشکلش بیشتر کار اینترنتی هست که از صبح تا پاسی از شب تو دفتر نشسته کار می‌کنه با سیستم واشعه واینترنت ....اصلا تحرک نداره

دکترم که بعلت dfi۳۵گفت میکرو هم نکن بی فایدست بکل ناامیدم کرد گفت دیگه دکتر نیا بی فایدست خخخخ

خوبه دکترت امثال مارو ویزیت نکرده😁😆 

معلومه ناشی بوده

2740
اتفاقا بعلت dfiبالا دکتر گفته ممکنه ژنتیکی باشه چون ۳۵هست من چون کسایی که مشکل dfiبالا داشتن اکثرا ...

آره علتش همینه و ارثی نیست

شغل همسر منم پشت سیستم و نت هست

جنتی تا اینجا چ اقدامی براتون کرده؟ نظرش چی بود؟

سلام رویان ب همسر منم همینو گفته البته روز عمل نه گفتن از الان یه نمونه فریز کنید بررسی کنیم اگه ...

سلام عزیزم ...اره به من گفتن اگه روز پانکچر نمونه خوب نباشه همون روز تسه میکنن ....مورو و تحرک صفر ....تعداد ۱۸ میلیون

سلام عزیزم ...اره به من گفتن اگه روز پانکچر نمونه خوب نباشه همون روز تسه میکنن ....مورو و تحرک صفر . ...

نمونه خوب نباشه یعنی کدوم فاکتورش خوب نباشه؟ مورفو؟ آخه تعداد خوبه خداروشکر. انتظار دارن روز پانکچر مورفو صفر نباشه؟

سلام ممنون قربونت برم شماخوبی؟ ممنون که بهم گفتی ابن سینادولتیه؟ اخه من دولتی میرم ازاون میترسم کم ک ...

خواهش میکنم عزیزم😘

ابن سینا زیر نظر جهاد دانشگاهیه در واقع خصوصیه ولی هزینه هاش خ پاییتر از مراکز خصوصیه دیگه مثله مامه ...ایشالا🤲❤

آره علتش همینه و ارثی نیست  شغل همسر منم پشت سیستم و نت هست جنتی تا اینجا چ اقدامی براتون کرد ...

من هنوز پام نرسیده به تهران 

همسرم توهم زده که ما طبیعی میشیم 

میگم دکتر گفته اهدایی تو میگی طبیعی😁

دیگه راضیش کردم آبان انشاالله بیام 

2706