2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6871193 بازدید | 672753 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم شما مورفو وتحرک همسرتون چند هست؟

چون تعداد بچه های تاپیک زیاده یادت رفته عزیزم 

تعداد یک میلیون

مورفو یک

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام خوبی عزیزم...من دیروز رفته بودم ابن سینا برای گرفتن وقت پانکچر ....اونحا دکتر همسرم گف روز پانک ...

همسرت ابن سینا ویزیت شد؟ چند بار ویزیت شده؟ شوهرم دو بار رویان ویزیت شده اما هنوز ارولوژ دستور میکرو نداده گفته اول فریز کن ک نمونه بررسی بشه

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

خانومایی ک همسرشون تحت درمان هست و مرکز مام رفتن. روند کار اونجا چه جوریه؟ چند بار آقا پیش ارولوژ ویزیت میشه؟ چ اقداماتی ارولوژ انجام میده؟

چون تعداد بچه های تاپیک زیاده یادت رفته عزیزم  تعداد یک میلیون مورفو یک

نه یادمه شمارو که بهم گفتید اما مورفو تحرک یادم رفته بود

با تغذیه ودارو وضعیت همسرتون بهتر نمیشه؟

همسرمنم تعداد ۲میلیون مورفو ۱بود 

خداروشکر بعداز ۳ماه تعداد ۸۶میلیون مورفو ۴

فقطم رو تغذیه کارکردم

😁😁😁😁😁😁😁 من فکر کن علاوه بر این مشکلات مامانم نمیذار میکرو کنم میگه حلالت نمیکنم اگر تو جوون ...

اخییی عزیزم طفلی چیکارکنن خب بهش اطلاعات کامل بده, من مامانم چون خودش پرستاری خونده میدونه اون بیشتر از من تشویق میکنه نوه میخواد. 🙃🙃🙃

کلاماهاشرمنده عشق مامان هستیم طفلی ها

سلام خوبی عزیزم...من دیروز رفته بودم ابن سینا برای گرفتن وقت پانکچر ....اونحا دکتر همسرم گف روز پانک ...

سلام ممنون قربونت برم شماخوبی؟ ممنون که بهم گفتی ابن سینادولتیه؟ اخه من دولتی میرم ازاون میترسم کم کاری کنندونخوان انجام بده واسه همین. 

ایشالله کی میری پانکچر؟ 

انشالله همگی مادرشیم وشماهم بزودی دلت شادشه

دوستان عزیز من قبل انتقال جنین،  دکتر یه فرصت برای ایو ای داد والان ۱۳ روز ای یو ای کردم ۵ روز لکه بینی دارم ، ببخشید ولی انگار تو ترشحات ام رنگ قوه ای هست ، کسی بوده این شکلی ، امروز باید پریود بشم ولی هنوز خبری نیست 

سردرد شدید هم گرفتم 

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
نه یادمه شمارو که بهم گفتید اما مورفو تحرک یادم رفته بود با تغذیه ودارو وضعیت همسرتون بهتر نمیشه؟ ...

چ عالی خداروشکر، قطعا مشکل همسرت ژنتیکی نبوده و دوباره ب حالت اول برگشته

چرا گلم خیلی برای همسرم وقت گذاشتم و همه جوره تغذیه اش رو کنترل کردم، اوایل دویست هزارتا بود مورفو هم بیشتر صفر بود دیگه نهایت تلاشمون شد یک میلیون و مورفو یک. شاید بعد از اینم تغییر کمی داشته باشه ولی احتمال زیاد مشکلمون ژنتیکیه ک تغییر زیادی نکرده.

چی شد ابن سینا رو انتخاب کردی؟ من و شوهرم رویان چکاپ شدیم الان همسرم میگه اگه جایی بهتر هست ک شانسمون بیشتر میشه، بگو بریم 

2706