2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842896 بازدید | 670604 پست
سلام عزیزم توچرابدترازمنی؟؟؟ بابا انرژی مثبت بده به جنینات مثلامامانشونی ها. بازشکرخدا9داری و5تاش عا ...

ممنون گلم

والا سعیم رو میکنم مثبت باشم ولی دست خودم نیست

چون سنم بالاس همش استرس میگیرم

البته شما راست میگی باید انرژی مثبت بدم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دکترحمدی که شمامیری کجاست؟؟  هزینه تون چندشدواستون؟؟ 😍😍😍 من دولتی رفتم سری قبلم میتر ...

دکتر حمدی کلینیک میلاد تبریز هستش.تو باغشمال.شما کدوم شهرید؟.ظاهرا برا همه جنین ها هیچینگ انجام میده ولی برا بعضی پی آر پی هم میکنه که من هم جزوشون بودم.حدود ۱۰ تومن تخمک کشی و فریز و انتقال و ۸۰۰ پی آر پی شد.

خدایا شکرت  
2731
سلام ملیکا جوننننن مبارکه تورخدا واسه ماهم دعا کن. چه مدته اقدامی؟ طبیعی باردار شدی؟

ممنونم عزیزم.چشم دعا میکنم.من همیشه برا بچه های تاپیک دعا میکنم.من ۴ ساله اقدامم.نه عزیزم آی وی اف کردم.

خدایا شکرت  
به به..خوش خبر باشی عزیزم.خداروشکر که شما هم از لیست انتظار به لیست مامانای تاپیک اضافه شدی.ایشالا ب ...

ممنون گلم.بله خداروشکر.ان شاالله به زودی مامان شدن شما و باقی بچه های تاپیک رو شاهد باشیم.  

خدایا شکرت  
2740
دکتر حمدی کلینیک میلاد تبریز هستش.تو باغشمال.شما کدوم شهرید؟.ظاهرا برا همه جنین ها هیچینگ انجام میده ...

ملیکا جان عزیزم تبریک میگم. بار چندم مثبت شدین؟ من دو تا بلاست انتقال دادم که متاسفانه منفی شدم. پیشنهادی برام دارین که درصد موفقیتم بالا بره؟ 

خط سوم منظورم از ممنون ممنوع هست اشتباه تایپی شد ونتیجه آخر تعداد شد ۸۶میلیون مورفو ۴ حرکت ۴۰ خدارو ...

عزیزم مام رفتیم تحت نظر طب سنتی و تمام این کارارو ک میگی ۴ ماه انجام دادیم ولی تحرک اسپرم همسرم تکون نخورد از اولم مشکل تعداد نداشت مورفو هم تو بعضی ازمایش ها ۶،۵،۴ بود ولی حرکتش تکون نمیخوره تازه حجامت هم کرد

ممنون عزیزم البته از این ۹ تا ۴ تاش به نظر به درد نمیخورن جنین شناس بهم کفت ۵ تاش عالین دیگه خدا د ...

چه خوب انشالله به سلامتی مامان بشی.

من تو تاپیک بودم وقتی که شما هنوز ایران نیومده بودی ومن قرار بود برم براشروع پانکچر شما این همه راه اومدی پانکچر شدی اما من توشهر خودم اینقدر لفتش دادم وهنوز نرفتم  

یا رب العالمین
ملیکا جون دکترت نصر بود؟ خودت مشکل خاصی نداشتی فقط همسرت؟ میشه تعداد و مورفوی همسرت رو بگی؟ هربار ...

نه عزیزم.دکتر حمدی تبریز

خودم ظاهرا که مشکلی نداشتم.حتی آخرین بار که رویان پیش دکتر مشایخی رفته بودم و ۴ تا تخمک داشتم دکتر بهم گفت قاعدتا باید برات ۴ تا جنین خوب تشکیل میشد ولی به خاطر کیفیت پایین اسپرم فقط یه جنین ۳ روزه ضعیف تشکیل شد.خداروشکر که جنین شناس تبریز بهمون پیشنهاد تسه داد و نتیجه خیلی خوب شد.تو آخرین آزمایش حرکت صفر تعداد ۴۵ میلیون و مورفو ۲ شده بود.البته دو سال پیش مورفو صفر بود .نمونه اسپرم تسه مورفوش ۵ شده بود.

خدایا شکرت  
دوستان ادرس یه سونوگرافی خوب بهم میدید به جز دکتر صدری ونسل امید چون اینا وقت نمیدن من میخوام الان ب ...

دکتر شاکری

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2706