2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866174 بازدید | 672401 پست
به نصر گفتم دکتر قبلیم گفته جنین اهدایی گفت نه با تخمک و اسپرم خودتون شروع میکنیم و احتیاجی به اهدا ...

سلام عزیزم حالت خوبه؟ چ خبر یه مدته تاپیک نیستی

امکان هست از کارایی ک مرکز مام برای همسرت انجام داد بگی؟ چندبار ویزیت شد اونجا؟ هربار نظر ارولوژ چی بود؟ همون ویزیت اول گفتن باید نمونه بگیره؟ قبل از میکرو نمونه ای ازش نگرفتن ک بررسی کنن؟ 

همسر من دوبار رویان ویزیت شده، آزو نیست اما همه فاکتورا پایینه. اسپرموگرامی ک رویان داد تعداد یک میلیون بود. الان ازش خواستن اسپرمشو اونجا فریز کنه ک قبل از میکرو بررسیش کنن ببینم مناسبه میکرو هست یا نه. اگه نبود گفتن باید عمل بشه. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام خوبی عزیزم...من دیروز رفته بودم ابن سینا برای گرفتن وقت پانکچر ....اونحا دکتر همسرم گف روز پانک ...

سلام

رویان ب همسر منم همینو گفته

البته روز عمل نه

گفتن از الان یه نمونه فریز کنید بررسی کنیم اگه خوب نباشه تسه کنه

یعنی روز عمل اول نمونه میده همسرت خدایی نکرده خوب نبود همون روز تسه میشه؟ تو یک روز اسپرم داخل بیضه هست؟

میشه بدونم مورفو و تعداد همسرت چقدره؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بتام ۹۷ هستش.کم نیست.؟نگران شدم.

به به..خوش خبر باشی عزیزم.خداروشکر که شما هم از لیست انتظار به لیست مامانای تاپیک اضافه شدی.ایشالا به سلامتی.دست راستت رو سر ما منتظرا.برای ماهم دعا کن.

چشم اگه لایق و قابل باشم حتما حتما تو نماز شبام برات دعا میکنم من همسرم آزو اسپرم هست و خودم مشکلی ...

من فکر میکنم نمونه ای ک با عمل از همسرت گرفتن عالی و بدون مشکل بوده ک جنین آ تشکیل شده اخه گفتی اینبار از یه قسمتی ک قبلا نگرفته بودن، ازش گرفتن

شاید علت، جنین شناسیه خوب نبوده، نمونه همسرتون خوب بوده. آخه جنین شناس با اسپرمی ک ضعیف هست میتونه چیکار کنه؟! 

بتام ۹۷ هستش.کم نیست.؟نگران شدم.

مبارک باشه🎉🎉

خداروشکر ک دلت شاد شده😍👶❤ برای من و همه ی بچه ها دعا کن

دوستان شما که از راه دور میرید تهران برای پانکچر یک شب نمیمونید تهران؟آخه نمیشه همون روز با تخمدان‌ه ...

میتونی بعد پانکچر برگردی ولی اگه فک میکنی حال مساعد نداری و امکان موندن هست سوییت بگیر...

من برای انتقالم سوییت زودروم تو خیابون امیر کبیر رفتیم 

هتل هاش و سوییت هاش شبیه همه فقط قیمتهاش فرق داره.اینترنتی با اسنپ میتونی رزرو کنی ارزونتر درمیاد برات.

ممنون عزیزم. من اقدام چهارمم برا میکرو بود.یه بار که جنین تشکیل نشد.یه بار اصلا فولیکول نداشتم.یه ب ...

ملیکا جون دکترت نصر بود؟

خودت مشکل خاصی نداشتی فقط همسرت؟

میشه تعداد و مورفوی همسرت رو بگی؟

هربار ک جنین تشکیل نشد یا بی کیفیت بود علت اسپرم بود؟ جنین شناس میگفت کیفیت تخمک خوبه؟

عزیزم عفونت باعث کم شدن حرکت بچه نمیشه نترس  والا کلا بچه ام همیشه کم حرکت و آروم بود و خوابال ...

ممنون عزیزم 😚 خدا حفظش کنه 😍😍

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
دوستان شما که از راه دور میرید تهران برای پانکچر یک شب نمیمونید تهران؟آخه نمیشه همون روز با تخمدان‌ه ...

اگه  انتخاب مرکز برات مهم نیست  مرکز رویش هلال که در شرق تهرانپارس ای وی اف تعیین جنسیت  ای یو ای انجام میده اونجا هتل یا سوییت داره واسه افراد ی که جا ندارند میتونی زنگ بزنی بپرسی قیمت رو  همون جا انجام بدی شب همون جا بری  

عزیزم عفونت باعث کم شدن حرکت بچه نمیشه نترس  والا کلا بچه ام همیشه کم حرکت و آروم بود و خوابال ...

سلام زینب جان دکتر برام اسپرین داده عوارضش خوندم میترسم بخورم اخه من غلظت ندارم باردارطبیعی هستم فشارم۱۲ رو ۷ بود میگه برای خونرسانی به جنین  من سر بارداری قبلیم نخوردم  راسته میگن رو قلب وکلیه بچه تاثیر بد داره؟من ۳۹ سالمه

سلام خوبی عزیزم...من دیروز رفته بودم ابن سینا برای گرفتن وقت پانکچر ....اونحا دکتر همسرم گف روز پانک ...

ببخشسد تسه كه گفتيد چيه ؟

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

عجب دقیقا خانه بهداشت سمت ما هم همین ماسک برای من مثال زد ، من حاضرم راحت تو داروخونه ها توزیع بشه پ ...

وقتی کسی نگیره رو دستشون میمونه اینم مثل بقیه چیزها گرون میکنند بعد ازاد میشه اخه میگن مثلاانفولانزا از ۱۸ تا موردش فقط یکی روایمن میکنه یک پزشکی میگفت باوجود زدنش  هم انفولانزا گرفته هم کرونا  به نظرم باید سیستم بدن خودمون قوی کنیم  

2706