2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اگه زدی به منم بگو ...نگران نباش قلب فسقلیت میتپه 😍

قوربونت نمی دونم چکاری درسته یکی نوشته بود عربال دوم رفتم همه چی عالی واکسن زدم هفته بعدش قلبش ایستاده بود واییی حالا احتمال داره ربطی نداشته باشه ولی ادم می ترسه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2728
بتام ۹۷ هستش.کم نیست.؟نگران شدم.

مبارکه عاليه😁😁😁😁

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
دوستای عزیزم.نتیجه مثبته.خداروشکر.ولی برا روز ۱۲ بتای۹۷ کم نیست؟

نه عزيزم دو روز ديگع تکرار کن

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
بتام ۹۷ هستش.کم نیست.؟نگران شدم.

خب مهم اینه که ۴۸ ساعت بعد تکرار کنی و دوبرابربشه ...مبارکه عزیزم اصلا استرس نداشته باش ....تویه تاپیک دیگه یه دوستی بتاش ۵۶بود لک داشت داروهاشو قطع کرد فرداش ازمایش داد شده بود ۱۲۶ بعد دوباره شروع کرد الانم نینی حالش خوبه ....

ممنونم مامان مهدی.انتظار داشتم بتام بیشتر باشه.ولی خداروشکر.

عزيزم براهرکس ي جوريه مهم اين دو روز ديه تکرار کني عزيز دلم ...

2706