2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841702 بازدید | 670557 پست
سلام مامانای بالقوه و بالفعل، من پس فردا نوبت سزارین دارم،یه زمانی اینجا بودم از نگرانیام میگفتم و ب ...

وایییی مبارکه عزیزممم همین دیروز بود انگار انتقال دادی البته برای من زود گدشت 😁ایشالا بسلامت زایمان کنی و دختر گلت و بغل بگیری 

هفته چندی ؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
خيلي ممنون از جوابتون  يه سوال ديگه دارم  جواب يكي از آزمايشهايي كه ازم خواستن دوشنبه آم ...

عزیزم ببخشید نمی دونم که روز چهارم برین دیر نباشه. خودم همیشه از روز اول تا سوم میگفتن مراجعه کنم. 

بقیه دوستان حتما می تونن راهنماییتون کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب به نظر خودتون علت اینکه دفعه دوم‌تعداد جنین هاتون بیشتر شد چی بود؟

نمیدونم بار دوم ویتامین و پودر اینوفولیک خوردم قبلش و اینکه سیکلمم بلند مدت بود یعنی ال دی داشتم تفاوتش همین بود

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
واااای چقدر عالی👌👌👌 باید یک بار دیگه سیب و موز رو ازمایش کنم.. هندوانه و خربزه هم خشک کردی؟

نه عزیزم. هندوانه شنیدم خوشمزه نیست بعد اینکه خیلی آبداره ممکنه زمان زیادی ببره.ولی دوس دارم خربزه رو امتحان کنم.

کار خوبه خُــدا درست کنه  
2731
اهاااا چقدم مفصل گفتم 😅  اونو از روز سوم روزی ۲۴ واحد سینال اف بود ازین قلمیه تا روز ۱۰ &nbs ...

عزیزم ستروتاید رو کجای بازو زدید؟؟؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
سلام مامانای بالقوه و بالفعل، من پس فردا نوبت سزارین دارم،یه زمانی اینجا بودم از نگرانیام میگفتم و ب ...

تروخدا سر زایمان برا من دعا کن

اسمم فاطمه

انقد بارداری هام و درمانم پرماحرا هست که واقعا به دعاتون نیاز دارم 

ان شالله خودت به سلامت زایمان کنی

2740

سلام دوستان وقتتون بخیر

من با دکتر عارفی دارم پیش میبرم کارامو می خواستم بدونم از کسایی که مطب پیششون میرن اطلاع دارید به جز دوشنبه چه روزهایی و از چه ساعتی مطبشون هستند؟

و اینکه به نظرتون اگر روز اول تا سوم پریودی برای سونو بدون نوبت بریم راهمون می دن؟ چون مطب جواب تلفن نمی دن. ممنون میشم اگر مطلعید بگین بهم

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈

ای جانم االان یاد مثبت شدنت افتادم خداروشکر این ۹ماه به خوبی و خوشی گذشت عزیزم انشاالله زایمان خوبی داشته باشی و دختر نازت رو سالم بغل کنی 

انشاالله قسمت همه منتظرا 🌷🌷🌷🌷🥰🥰🥰🥰👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩🐣🐣🐣🐣🐣🐣

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
وایییی مبارکه عزیزممم همین دیروز بود انگار انتقال دادی البته برای من زود گدشت 😁ایشالا بسلامت زایمان ...

سلام عزیزم خوبی؟مامان ماهک یادت میاد روز چند سیکل پانکچر شدی؟روز هشت سیکل سایز فولیات یادته؟

ممنون عزیزم پنجاه درصد ژن ها مربوط به پدر میشه و پنجاه درصد مربوط به اهدا کننده ولی اینکه چقدر رشد ...

عزیزم رشد نی نی توی رحم هیچ ربطی به اخلاقش نداره...رحم صرفااا جایی برای پرورش نوزاده...جنین توی دوران جنینیش داره تغذیه میشه تا سالم باشه تا بیاد بغلت...به این چیزا فکر نکن اصلاااا و اگر تصمیمت جدیه اصلا خودتو درگیر اینا نکن...اون یه نوزاده مثل همه نوزادا که داره توی بدن مادرش که تویی رشد میکنه و به زودی قراره بیاد زندگیتو شیرین کنه...اخلاق رفتار خلق و خو و همه اینا تا حد زیادی اکتسابیه...من مهندسی ژنتیک خوندم...و بهت میگم مطمئن باش وقتی به دنیا اوردیش دقیقاااا همونیه که خودت میخوای باشه

ای جونم. مبارکه. به سلامتی و خوشی زایمان کنی عزیزم. برای همه مون دعا کن عزیز دلم

لیلا جون از لوبیا پلو خبر نداری ؟نگفت چند تا جنین تشکیل شد ؟ من چند روز نیومدم سایت

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706