2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هر دو پانکچرم سینال داشتم بار اول 23تا تخمک 5تا جنین شد بار دوم 27تا تخمک 15تا جنین

خوب به نظر خودتون علت اینکه دفعه دوم‌تعداد جنین هاتون بیشتر شد چی بود؟

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
انشالله که خوب پیش میره عزیزم. نگران نباش, شماباراولته؟ کی پریودمیشی؟ من شایداواخرمهر

مرسي 

ان شاءالله برا شما هم خوب باشه همه چي 

بله بار اوله 

من فردا يا پس فردا بايد پرويود بشم 

سيكلم لانگه 

اگر مشكل و نكته خاصي نباشه تا ٤٥ روز بعدش پانكچر بايد بشم 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

2731
خودم هم به مشاوره فکر کردم به نظرتون کدوم مرکز مشاوره بهتری می تونه بهم بده؟

مرکزی که میخوای میکرو انجام بدی به نظرم بهتره ،میتونی تمام شرایط اونجا رو بپرسی و خودت بررسی کنی

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

سلام مامانای بالقوه و بالفعل، من پس فردا نوبت سزارین دارم،یه زمانی اینجا بودم از نگرانیام میگفتم و بم کمک میکردید،دعا کنید زایمانم به خوبی و خوشی طی بشه🙏🙏🙏🙏منم دعا میکنم خدا هرکی بچه دوست داره به ارزوش برسه

مرسي  ان شاءالله برا شما هم خوب باشه همه چي  بله بار اوله  من فردا يا پس فردا بايد ...

سیکل لانگ یعنی همون جنین تازه انتقال میدید یا فریز؟

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
اهان انشالله برات موفقیت امیزباشه عزیزم توجلوترازمنی انگاری.  سری اول جنین چندتاشد؟ فریزکردی.؟

ممنون عزیزم، انشاءالله خودتم دست پر از پانکچر برگردی، 6 تا جنین بلاست فریز شدن، چون قراره pgd شن، فکر کردم 6 تا کمه و بهتره باز پانکچر شم تا انشاءالله جنین بلاست بیشتری تشکیل شه و بعد همگی با هم pgd شن، اینجوری میگم شاید شانس موفقیت میکرو به امیدخدا بالاتر بره. 

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
سلام مامانای بالقوه و بالفعل، من پس فردا نوبت سزارین دارم،یه زمانی اینجا بودم از نگرانیام میگفتم و ب ...

ای جونم. مبارکه. به سلامتی و خوشی زایمان کنی عزیزم. برای همه مون دعا کن عزیز دلم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706