2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841660 بازدید | 670553 پست
لکه بینی بخاطر خراش هست، بعید میدونم مشکلی داشته باشه، بعضی دکترها، همون ماهی که میخوان انتقال بدن، ...

لک بنظرت تا شنبه قطع ميشه؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش عزیزم  خدایی نکرده زبونم لال اگرم منفی بود باید یه مدت بهش زمان بدی تا دوباره راضی ...

اره میدونم منم چیزی نمیگم فکر نکنه که خیلی حساسم ولج کنه ایشالا که خدا دلمونو شادمیکنه 

2731
این لکه بینی هم صددرصد قطع میشه تا شنبه 

گلم دوستم بيماري انومتريوز داره مشکلي نداره که؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
اره میدونم منم چیزی نمیگم فکر نکنه که خیلی حساسم ولج کنه ایشالا که خدا دلمونو شادمیکنه 

انشالله عزیزم 🥰

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
ایشالا شماهم نتیجه میگیری عزیزم 😘😘😘

نازنين خانوم صبح ميري ازمايش؟

2740
این لکه بینی هم صددرصد قطع میشه تا شنبه 

مرضي جون ي سوال داشتم بي زحم ببخشيد دوستم برا عقونت کلوتريمازول استفاده

ميکنه برا خراش رحمش بد نيست

نه عزیزم ایشالا  پس فردا میرم

چرا پس فردا؟؟،، مگه فردا پنجشنبع نيست؟

بله درسته سه ماهه هست. بین رویان و دکتر نصر کلینیک مام تحقیق کردید یا از اول رویان نظرت بود؟

از اول نظرمون رویان بود ،ولی حالا بین رویان و دکتر نصر موندم،دکتر نصر آمارش بالاست ولی تا حالا کسی رو ندیدم با شرایط ما پیشش نتیجه گرفته باشه به خاطر همین مرددم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
فدای شما ، آخه میگن آی یو آی با مشکل مورفو بی فایده ست 

بله درسته ،فکر میکنم میکرو جواب بده عزیزم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
عه چفد بامزه ....برای من دستگاه  سونوشون ازاین کوچیکا بود چرخ داشت میبردن اینور اونور من خودمم ...

اره واقعا بامزست و یه حس خاصی داره دیدنش منم توی بابل قبل انتقال تو ال ای بزرگ جنینارو بهم نشوند دادن ههههههه سه تا گردی بودن هرکدوم توشون چند تا سلول داشت که البته زیاد تحرک نداشتن سلولا چون ضعیف بودن جنینام

توی رویانم فکر کنم قبل انتقال جنینامو نشونم میدن چون خواهرشوهرم پنج سال پیش که تو رویان میکرو کرد دوتا جنین داشت که قبل انتقال تو مانیتور بهش نشون دادن...میگفت جنیناش تحرک داشتن خیلی که اتفاقا دکترش بهش گفت ببین چه جنینای عالی ای داری چقد شیطون و بازیگوشن هی ورجه وورجه میکنن

الانم یه دختر داره که واقعا شیطون و باهوشه خیلی، یه زبونی داره بیا و بببین

2706