2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864171 بازدید | 672314 پست
ممنونم گلم ،متاسفانه مورفولوژی درمان نداره ،ما فقط یه بار مورفو یک شد ،اونم اصفهان بود،توکل کن به خد ...

آره متاسفانه ،خیلی دارو خورد چ شیمیایی  و چه گیاهی ولی تغییری نکرد البته جدیدا آز نداده ،ن تاحالا میکرونکردم ولی میدونم دیگه بعد دوسال نشدن حتما همینکارو باید بکنیم ،البته نمیدونم مستقیم میکرو میکنن یا میگن اول آی یو آی! .

ممنونم گلم ،متاسفانه مورفولوژی درمان نداره ،ما فقط یه بار مورفو یک شد ،اونم اصفهان بود،توکل کن به خد ...

یک سال پیش رفتم دکتر و رها کردم درمان رو چون گفتم شاید با یکم تقویت بشه ک نشد ،ولی دیگه بایدبریم سراغ درمان 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من‌منظورم روزی که انتقال میدن ازروشکم سونو میکنن برای بعد از مثبت شدن هم  دکتر بهم گفته دوهفته ...

انشاله حتما میشه گلم🙏🙏🙏سری قبل سرپسرتو میگی؟

خدایابه امیدخودت🌺
2731
سلام عزیزم بنظرت برای شوهرم ک شرایط اسپرمش غیرنرماله. گرمی چی باید بخوره؟ الان عسل طبیعی، موز، گیاه ...

بله خوبه عزیزم

صبحانه پیاز داغ با روغن زیتون کن توش ۵ تا خرما دوتا تخم مرغ بزن بده بخوره عالیه

اگه تخم مرغ محلی باشه که چه بهتر

شبا قبل از خواب هم عسل و دارچین رو قاطی کن میک بزنه بخوره

چای کمرنگ زعفرونی هم خیلی خوبه براشون

دوستان من اول مردادبرم برای سونو بعدداروی تخم بهم بده ،بعدش میرم برای پانکچر؟چقدربعد این ویزیت میشه؟ ...

اول مرداد میری  بین ۱۳ تا ۱۸ سیکلت پانکچر میکنن ...بله همونروز میری بیمارستان دوساعت قبل ازساعتی که دکتر گفته یه اتاقی هست باهمسرت میری نمونه رو میگیرید میذارید اونجا بعد شمامیری اماده میشی برای پانکچر 

ن ما جنین شناسی نرفتیم ،اتفاقا خیلی دوست دارم جنین شناس رو ببینم،نمیدونم دوره درمان چند ماهه است ،ول ...

بله درسته سه ماهه هست.

بین رویان و دکتر نصر کلینیک مام تحقیق کردید یا از اول رویان نظرت بود؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیزم جنین های منم بلاست نشدن ولی گردیشون a بود نگران نباش

چقدر قضیه پیچیده ست

ممنون از راهنماییت عزیزم💞

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیزم یعنی برای مورفولوژی صفر هیچ دارویی استفاده نکرد شوهرت؟ منم شوهرم صفره مورفولوژیش

عمل ولریکوسل انجام داد چهارماه بعد من باردار شدم توی این جهارماهم فرتیل اید و تادالافیل خورد دیگه ننیدونم چقدر بهتر شده اما واریکوسلش شدید بود

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
بچه ها من دیشب هپارزن زدم افتادم بخونریزی.امروز رفتم سونو گفت یه ساک کوچک۴/۵ میلی دیده میشه بدون جنی ...

عزيزم شما امروز 6 هفته و 1 روز هستی، تا 10 هفته باید صبر کنی، ان شاء الله که قلب هم تشکیل میشه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
اول مرداد میری  بین ۱۳ تا ۱۸ سیکلت پانکچر میکنن ...بله همونروز میری بیمارستان دوساعت قبل ازساعت ...

بیبی کی میندازی؟ 😍

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
بله خوبه عزیزم صبحانه پیاز داغ با روغن زیتون کن توش ۵ تا خرما دوتا تخم مرغ بزن بده بخوره عالیه اگه ...

آره چند روز پیش ک راهنماییم کردی، تخم مرغ محلی رو شروع کردیم.. قربون مهربونیت خیلی ماهی💕 

2706