2752
2734
عنوان

سایت رفتار با خانواده شوهر

143 بازدید | 22 پست

چطور با سیاست باشم.هم احترام خودم رو حفظ کنم هم احترام اونا رو

وقتی تیکه میندازن چطور جواب بدم؟

چطور کاری کنم وقتی میان خونم یکم معذب باشند و زیاد احساس راحتی نکنند که همه چیرو از خودشون بدانند و به همه جا سرک بکشن و هر کار می‌خوان بکنند.

و چی کار کنم و چطور رفتار کنم که بهشون نشون بدم از بعضی رفتارا و حرفاشون ناراحت میشم.که دیگه تکرار نکنند.چون فکر میکنند هر چی بگن و هر کار کنند من ناراحت نمیشم و بهم بر نمیخوره.پس همینجوری ادامه میدن

شوهرت باید پشتت باشه همین و بس

من تنها یکبار خواهرشوهرم ی لفظی اومد همسرم جلو همه حتی شوهر خودش ضایعش کرد دیگ همون شد کسی چپ نگام نمیکنه

ممنون میشم وقتی برای استارتر پست میذارم جز ایشون کسی ریپلی نکنه👍🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط با شوهرت برو بیا

خییلی نمونین خونشون شب ک اصلا نمونین رسمی بپوشین رسمی صحبت کنین خیلی کمک نکنین تو کارا

شوهرت باید پشتت باشه همین و بس من تنها یکبار خواهرشوهرم ی لفظی اومد همسرم جلو همه حتی شوهر خودش ضای ...

آفرین به شوهرت .شوهر من بیشتر طرف اوناست و اونا هم خدای سیاست و مظلوم نمایی

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
آفرین به شوهرت .شوهر من بیشتر طرف اوناست و اونا هم خدای سیاست و مظلوم نمایی

اره خداروشکر 

اما من چون دعواایی هستم همسرم میدونه خودش جواب نده من بدتر میکنم دیگ جلوشونو گرفت راحت شدم

اگه شوهرت ازت دفاع نمی‌کنه وقتی شوهرت نیست جوابشون رو بده. بعد اگه مادرشوهرت رفت به شوهرت گفت مظلومانه بگو من‌که چیزی نگفتم یه جوری وانمود کن انگار تو چیزی نگفتی و مقصر اونا بودن

فقط با شوهرت برو بیا خییلی نمونین خونشون شب ک اصلا نمونین رسمی بپوشین رسمی صحبت کنین خیلی کمک نکنین ...

درسته نباید زیاد رو داد.بنظرت اگه مادرشوهرم اوند شب بمونه خونم ،پیشش بشینم به کارام نرسم که مثلا مهمونه معذب میشه زودتر میره یا حالت عادی برخورد کنم ،مثلا بخابم برم حموم و...؟؟

رفت امدت کم کن اصلا صمیمی نشو جلوشون لباس راحتی نپوش که احساس صمیمیت بهشون بدی یا تو حرف زدن گرم بگیری و زیر و رو زندگیت تعریف کنی 

تیکه هم میندازن سریع همون موقع جواب بده اگه نتونستی جواب بدی فراموش کن 

اگرم کاری کردن ناراحت شدی باهاشون سرسنگین باش متوجه اشتباهاشون بشن

درسته نباید زیاد رو داد.بنظرت اگه مادرشوهرم اوند شب بمونه خونم ،پیشش بشینم به کارام نرسم که مثلا مهم ...

اتفاقا مهمون نوازی رو در حقش تموم کن شوهرت ببینه عزیز میشی

اما ن اینکه همش پیشش باشی ب کاراتم برس همسرتم باید کلی کمکت کنه

اگرم میخواد شب بمونه وقتی رفت خوابید برو حمومتو بکن

اگر خودتون هم همه این موارد رو رعایت کنید حریم مشخصی بین خودتون و طرف مقابل ایجاد می کنید

متاسفانه طرف مقابلم متوجه نمیشه اصلن.فکر می‌کنه چون پسرش رو به دنیا آورده پس صاحب زندگیشه و درنتیجه صاحب زندگی خانواده پسرشم هست.

اتفاقا مهمون نوازی رو در حقش تموم کن شوهرت ببینه عزیز میشی اما ن اینکه همش پیشش باشی ب کاراتم برس ه ...

مثلا اخم کوچولو کنم یا به پسرم مثلا بگم تو چقد مزاحمی و اینا 😁میفهمه خودش بره؟یا زشته؟

متاسفانه طرف مقابلم متوجه نمیشه اصلن.فکر می‌کنه چون پسرش رو به دنیا آورده پس صاحب زندگیشه و درنتیجه ...

بعید می دونم

وقتی یه نفر با طرف مقابل محترمانه و رسمی برخورد کنه طرف مقابل مجبور میشه بهش احترام بذاره ( نشنیدی میگن احترام هر کسی دست خودشه)

وقتی شما از مادر همسرتون و کلا امور مربوط به خانواده شون هیچ سوالی که نشانه ای از کنجاوی و تجسس نداشته باشی طرف مقابل برای پرسیدن این سوال ها از شما معذب میشه

وقتی کسی مهمون میاد خونه تون لباس رسمی بپوشید و رسمی و خیلی خوب پذیرایی کنید طرف مقابل هم خودش رو مجبور می کنه که اینطوری باشه

وقتی می رید خونه شون برای هر کاری ازشون اجازه بگیرید نشون می دید که حفظ حریم براتون مهمه 

وقتی فقط از کلمات مودبانه و محترمانه استفاده کنید طرف مقابل هم هرچند شاید دیرتر ولی مجبور میشه با شما مودبانه و محترمانه صحبت کنه

همه اینها نیاز به صبوری و ممارست داره

2706