2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841597 بازدید | 670548 پست
ممنون عزیزم ، یکم بخاطر هزینه ها دودلم ولی خب انگار همه چیز به نفع مرکزه 

خواهش گلم .آره مطمئن باش به نفع مرکزه ،متاسفانه هزینه درمان هم روز به روز داره بیشتر میشه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش گلم .آره مطمئن باش به نفع مرکزه ،متاسفانه هزینه درمان هم روز به روز داره بیشتر میشه

شما الان تو چه مرحله ای هستین؟ با چ دکتری کار کردین؟ باید ببخشید من وقتی یه همشهری میبینم سوالام کوه میشه براش! اگه دوس دارین جواب بده عزیز

دکتر صالحی چجوره؟پیشش رفتین؟

دکتر ارولوژ؟ بله دکتر خیلی خوبی هستن و تمام ازمایشها و داروهارو بادقت و ب موقع تجویز کردن و چیزی از قلم ننداختن. خیلی هم انرژی مثبتن... ولی اگه بعد از این همسرم بخاد درمان رو ادامه بده قراره بریم پیش دکتر عباسی.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
سلام.امروز روز سه پریودم هست.و دکتر گفته سه تا پریود بعد بیا واسه انتقال من می خوام چند روز دیگه برم ...

عزیزم از امروز که روز سه پری هست میتونی ال دی و شروع کنی منم این ماه از روز سوم خوردم و اینکه فکر نمیکنم کارکرد ال دی با روکین فرقی داشته باشه هردو یه کار و انجام میدن

اصلا پزشک ها مشتاق برای بیمار وقت نمیزارن ،مخصوصا دکتر احمدی که اصلا یا بیمار حرف نمیزنه ،من فقط از ...

من توی مرکز تاحالا ویزیت نشدم. مطب میرفتم. ولی باهاتون موافقم از این نظر ک دلسوز نیستن. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
دکتر ارولوژ؟ بله دکتر خیلی خوبی هستن و تمام ازمایشها و داروهارو بادقت و ب موقع تجویز کردن و چیزی از ...

پس چرا میرید پیش عباسی؟دکتر عباسی را دوستای شوهرم تعریفشو کرده بودن ولی صالحی راهم تو تاپیکای گذشته اینجا دیدم خیلیا راضی بودن

یا رب العالمین
دکتر ارولوژ؟ بله دکتر خیلی خوبی هستن و تمام ازمایشها و داروهارو بادقت و ب موقع تجویز کردن و چیزی از ...

منم خواستم ارمایش شوهرمو ببرم صالحی هم ببینه ولی خوب اونا میگن بهشتی میاد اگه بخوایم بریم ناباروری بهترین همون عباسیه

یا رب العالمین
2740
شما الان تو چه مرحله ای هستین؟ با چ دکتری کار کردین؟ باید ببخشید من وقتی یه همشهری میبینم سوالام کوه ...

من اصفهان نیستم عزیزم،فقط یه بار مشتاق میکرو کردم که متاسفانه نتیجه ای نگرفتم ،راستش من از مراکز خوشم نمیاد چون گروهی کار میکنن ،ولی خوب اینبار رفتم رویان تهران ،درسته اونجا هم گروهیه ولی حس میکنم از لحاظ جنین شناسی و ارولوژی بهتر باشه ،آخه ما مشکل اصلیمون اسپرم که جنین شناسی خیلی برامون مهمه ،دکترمم احمدی بود ،اول تا آخر خودش بود فقط پانکچرم با دکتر دیگه بود،اگر سوالی داری بپرس عزیزم ،بلد باشم جواب میدم 😊

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
بچه ها لطف میدوتید بگید خیلی پرسیدم   مرکزی ک رفتم توی جواب میکرو، گرید جنین رو نمینویس ...

عزیزم هر چه گرید جنین بالاتر و بهتر باشه سرعت رشدش هم بیشتره

مثلا توی سه روز جنین گرید آ تقسیم سلولیش سریعتره و ممکنه ۸ یا 1۰ سلولی باشه ولی جنین سه روز گرید بی و سی ممکنه ۳ یا ۶ یا ۸ سلولی باشن روی هم رفته بستگی به کیفیت جنین هم داره

مثلا شما ممکنه دوتا جنین ۳روزه با گرید آ داشته باشی و یکیش ۸ سلولی باشه یکیش ۱۰ سلولی..

خلاصش اینه که جنینای با گرید بالاتر تقسیم سلولی شون سریعتر و تعداد سلولشون معمولا بیشتره....

بچه ها من دیشب هپارزن زدم افتادم بخونریزی.امروز رفتم سونو گفت یه ساک کوچک۴/۵ میلی دیده میشه بدون جنین .۲۶ انتقال دادم.دکتر سونو میگف حدود۴هفته ای.امادکتر زنانم میگف۶هفته ای.امیدی بهش هست.

من اصفهان نیستم عزیزم،فقط یه بار مشتاق میکرو کردم که متاسفانه نتیجه ای نگرفتم ،راستش من از مراکز خوش ...

دقیقا ماهم مشکلمون اسپرم شوهرم هست نمونه fnaداد دکتر گفت برامیکروخوبه

یا رب العالمین
ممکنه براما که اسپرم از بیضه میگیرن جنین کم تشکیل بشه یانشه؟

ن عزیزم ،نگران نباش ،وقتی دکتر گفته خوبه ،حتما خوبه ،انشالله کلی جنین خوب براتون تشکیل میشه،همسر من نمونش خوب نیست ،در واقع مشکلمون مورفولوژی صفر،اینجا خیلی ها از بیضه نمونه گرفتن و بار دار شدن

2706