2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
اصلا نه درد داره نه حسش میکنی ۲ دقیقه ای تموم میشه ۲۰ دقیقه هم دراز میکشی  ارزش نداره بیهوش شی ...

من یبار انجام دادم درد نداشت ولی چون مثانم پر بود خیلی بهم فشار اومد اذیت شدم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

منم همینطور داشتم میترکیدم برای سونو یکیشون دستشو گذاشت رو شکمم دکترم گفت یکم دیه فشار بدی یترکه در حد منفجر شدن بودم اینقد گفتن مثانه پر باشه خیلی اب خوردم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی شما کجا انجام دادین ای وی اف 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
خدا کنه اما به شدت دودل هستم چون اینجا دیدم خیلیا گفتن دکتر نصر بیشتر میگه تخمک اهدایی و همسر من ع ...

ذخیره زیر یک رو معمولا میگه 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2731

سلام بچه ها من هفته اول مرداد انتقال جنین دارم برای بار سوم و فقط یه دونه جنین دارم فعلا همه تمرکزم رو مثبت شدن .. اگه گسی مثبت شده بهم بگه تو دوران استراحت چه چیزایی مصرف کردین که به مثبت شدن کمک کرده

از زینبی جون پرسیدم عزیزم ،باید منتظر بمونی آنلاین بشه جواب بده ،سوال خودمم هست 😊

امیدوارم راهنمایی کنه😍 ممنونم😊😊

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
مگه اخلاقش چطوره؟ 

خوبه مهربونه اتفاقا، خنده رو. تنها مشکل اینه دکترا و مرکز اصفهان خیلی انرژی منفی میدن، هیچوقت نمیگن میشه... از همون اول میگن نمیشه درصدش پایینه. انرژی منفی زیاد میدن. یه بار دکتر ارولوژ پیمان صالحی بهم گفت علتش اینه ک هزینه بالاست میخان اگه جواب نگرفتی شاکی نشی و میخان انتظارت بالا نباشه... اما من حس میکنم کار از این حرفا گذشته کلا کسی ک مشکلش بزرگ هست رو نادیده میگیرن و شانسی بهش نمیدن. بچه های مرکز رویان با مشکلات مشابه من، از طرف مرکز ناامید نشدن هیچوقت.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
یعنی دکتر نصر می کنه باید ازش بپرسم اوندفعه که فقط یه سونو کرد رفت فقط همکارش باهام حرف زد

نمیدونم دکتر نصر انجام میده یانه ولی دکتر به من گفته بود ناشتاباشم اگه نیازبه بیهوشی بود بیهوش کنن خیلیا ترس دارن یا خودشونو منقبض میکنن خودشون درخواست میکنن بابیهوشی انتقال میدن 

خوبه مهربونه اتفاقا، خنده رو. تنها مشکل اینه دکترا و مرکز اصفهان خیلی انرژی منفی میدن، هیچوقت نمیگن ...

اصلا پزشک ها مشتاق برای بیمار وقت نمیزارن ،مخصوصا دکتر احمدی که اصلا یا بیمار حرف نمیزنه ،من فقط از یکیشون خوشم اومد ،اگر اشتباه نکنم اولیا پناه بود 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
فکر کنم اگر از اول بری پیش فشارکی،تخمک کشی و انتقال هم با خودش باشه،ولی اگر مرکز پرونده تشکیل بدی ،ب ...

ممنون عزیزم ، یکم بخاطر هزینه ها دودلم ولی خب انگار همه چیز به نفع مرکزه 

2706