2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821491 بازدید | 669215 پست
استاره جون برا ماها که همسرمون مشکل اسپرم داره بنظرم جنین شناس خیلییی مهم تره تا دکتر باید بتونه از ...

درسته عزیزم به خاطر همین رفتم تهران،من تا حالا رویان میکرو نکردم ،حالا توکل به خدا،منتظرم ببینم نظرشون چیه ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والا.بیمم روستایی بود .مرکز خصوصی میرم ولی بقیه چیزا خیلی گرونه داروها خیلی ارزون 

پس به خاطر همین هزینه دارو ها کم شد 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
عزیزم من یه توپک درست میکنم هرمغزی که دوست داشتی میتونی بریزی مویز وخرما وشیرانگور وتخم کتان وکنجد ه ...

چه عالی احسنت

تخم کتان چیه چه فایده ای داره؟

من به پرندم تخم کتان میدم همونه؟

خدایابه امیدخودت🌺
2731

سلام خانما. من امروز ۱۰روز بعداز انتقالمه.بیبیچکم به لطف خدا مثبت شد.آزمایشم رفتم دادم ۱۷۳ بود. بچه ها شما که تجربه دارین خدای نکرده نمیاد پایین؟ من خیلی هنگم وخوشحال .چیکارکنم ؟

ماشاله تخمکات عالی بودن  ببینم همون پنج شش کیلورومیتونم کم کنم😭😭😭 غذامو کم کردم اما رژیم ک ...

اتفاقا دوباره الان وزنم بالا رفته زیادم غذا نمیخورما اکثر روزا که صبحانه و ناهار نمیخورم فقط سه چهارتا بیسکوییت ساقه طلایی، وعده ی شامو نمیتونم حذف کنم هیچوقت ولی همینم به اندازه میخورم اما بازم کم نمیکنم آنچنان😕😕😕

عزیزم من چندبار انتقال دادم اما منفی شدم الان 6تا جنینم مونده قرار شده این سری برام دومرحله ای انتقال بدن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2738
عزیزم شما تعیین جنسیت کردین؟ چند تا جنین شد؟ شوهرتون سالم بودن؟ دکترتون کی بود؟هرینه چقدر شد 😬🌸

اره...کلا ۱۵تا جنین شد ۹تاش همون اول بلاست شدن باز بعد وند روز زنگ زدن گفتن ۶تا دیگ دارین ک رشدشون ضعیفه چند روز دیگ نگه میداریم .از اوناهم فقط یکیش بلاست شد ۵تاش از بین رفت.ن شوهرم مورفو و تحرک ضعیف بود.دکتر اسکوئیان.هنوز همرو حساب نکردم ولی دکتر گف ۲۵ اینا درمیاد

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
ممنون گلم همه این کارهارومیکنم فقط من به عسل الرژی دارم😭😭😭چندساله نمیتونم بخورم اماشیره دارم نمی ...

فدات💕 شیره ی انگورم خیلی مقویه طبعشم گرمه، منم دارم خوب شد یادم انداختی شروع کنم به خوردن تا انتقالم😊

به شوهرت چیزی ندادی بخوره؟

نه هر دو سری چیزی نداد، اینم بگم شوهرم وضعیتش متوسطه نه خوب نه بد ولی یادمه یه بارشو خودم قرص حینسینگ براش گرفتم یه ماه خورد نمیدونم پانکچر اولم بود یا دوم

اتفاقا دوباره الان وزنم بالا رفته زیادم غذا نمیخورما اکثر روزا که صبحانه و ناهار نمیخورم فقط سه چهار ...

الهی توکل به خداکن عزیزم

چندکیلویی؟

دومرحله ای چیه؟

خدایابه امیدخودت🌺