2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821491 بازدید | 669215 پست
تا دلت بخواد از این فکرا داشتم، البته اوایل ازدواج سفت سخت جلوگیری میکردم که باردار نشم چون شرایطشو ...

واقعا لذت برم احسنت به شماکه بچه هاروحیه میدین👏👏👏

خدایابه امیدخودت🌺
قربونت برام دعا کن جنین پسر زیاد باشه ...۵ونیم بود

عزیزم شما تعیین جنسیت کردین؟ چند تا جنین شد؟ شوهرتون سالم بودن؟ دکترتون کی بود؟هرینه چقدر شد 😬🌸

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای نازنینم قدیمی های تایپیک مامانا وباردارای گل 

احسنت به شماکه میاید ازسختی راهی که هموارش کردید میگید افرین به شما که ازلذت مادرشدنتون میگید 

افرین به شما که کوتاه نیومدید وبچه هاروهم امیدوارمی کنید

چون ماها تک تک توخونه هامون غصه میخوریم وفکرمی کنیم خیلی بدبختیم وفقط ماداریم سختی میکشیم اماوقتی شما ازتلاش هاتون ودستیابی به هدفتون میگید اینجا همه خانما انرژی میگیرن وبرای مامان شدنشون بیشترتلاش می کنن👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
دوستان یه سوال.نگرانممممم... من امروز روز هفتم انتقالم..از ۲۳ خرداد که هیسترو و خراش دادم چند روز یک ...

عزیزم حتی اگر عفونت باشه خطری برای جنین نداره نترس

فقط برو دکتر تا اگر عفونت درمان درست رو شروع کنه

ضمنا خودت سر خود تو هیچ محلولی ننشین و عنبرنسارا هم اصلا اصلا اصلا استفاده نکن 

2728

سلام خانوما خوبین من پانکچر داشتم و هایپر شدم یه سوال

امکانش هست که کیست بگیرم؟؟تا الان کیست نداشتم ممکنه دراثر پانکچر کیست بگیرم؟

@زینبی_بابا    

@مامان_ماهک10    

@zizi92    

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام خانوما خوبین من پانکچر داشتم و هایپر شدم یه سوال امکانش هست که کیست بگیرم؟؟تا الان کیست نداشتم ...

سلام عزیزم بله امکان هر چیزی هست گلم ولی اگر کیست ساده بگیری قابل کنترله

منم برام ایجاد شد ولی باردار شدم و اگر کنترل بشه اثر منفی نداره نترس 

2740
سلام عزیزم بله امکان هر چیزی هست گلم ولی اگر کیست ساده بگیری قابل کنترله منم برام ایجاد شد ولی بارد ...

ممنونم عزیزم بعد علایم خاصی داره؟چجوری میتونم بفهمم؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ایشالااااا..با دعای شما لیانا جون .‌‌‌....من اصلا شیاف نمیزارم چون بسیار مستعد این مدل خارش ها هستم ...

اگه دیدی زیاد شد کرم بیرونی بزن خارشش سریع قطع میشه لباس زیرت هم نذار مرطوب بشه از این پدهای بهداشتی روزانه بگیر بزار تند تند عوض کن من با این کار دیگه عفونت و خارش نگرفتم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اگه دیدی زیاد شد کرم بیرونی بزن خارشش سریع قطع میشه لباس زیرت هم نذار مرطوب بشه از این پدهای بهداشتی ...

من دیروز دکتر سونوگرفت چیزی نگفت ولی خودم حس میکنم‌یکم‌عفونت دارم ترشحات زرد گاهی مایل به سبز دارم.یعتی عفونته دکتر معاینه نکرده؟

یا رب العالمین