2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821509 بازدید | 669215 پست
یعنی طبیعیه که منم بارداری را محال میبینم؟؟ همش میگم یعنی منم نه ماه یه بچه رو تو شکمم نگه میدارم؟ ب ...

تازه من از قبل از ازدواج، همین حس هارو داشتم و بنظرم بچه دار شدن سخت و محال بود برام، با خودم میگم انگار میدونستم چ آینده ای درانتظارمه😭😭

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرااااااااااوووووووون😂

وای واقعا؟؟😭😭😭 

خوشحال شدم 😂 امروز همشم تنها بودم اینقد گریه کرده بودم ساعت یازده رفتم تو آینه چشمام دوتا خط باریک بود دورشم کلا پف کرده بود .ـتا دوازده با حمام و کمپرس سرد خودمو یکم درست کردم وه شوهر نیاد تفهمه جه مرگمه 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
تازه من از قبل از ازدواج، همین حس هارو داشتم و بنظرم بچه دار شدن سخت و محال بود برام، با خودم میگم ا ...

نگو نگو نگو😭😭😭منم به خانوادمم میگفتم ..تو نامزدی به شوهرمم میگفتم ..حالا هی بهم میگن بس که گفتی سرت اومد 😭 هنیشه دلم برای کسایی که خو این مشیرن و بچه دار نمیشن میسوخت خیلی ...همیشم بنظرم باردار شدنم محال و سخت و غیر ممکن بود 😭😭

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
سلام دوستای گلم این ۱۳ نفری که اسم نوشتم به نیت همگی بعدازنمازمغرب وعشا خوندم چون تواین چندروزامتحان ...

خیلی لطف کردی عزیزم انشاالله مامان دو تا پسر ناز بشی

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
توکل بر خدا،آخه من دیگه کشش ادامه دادن ندارم ،برای بار سوم میخوام تخمک کشی بشم ،به خاطر همین سردرگم ...

استاره جون برا ماها که همسرمون مشکل اسپرم داره بنظرم جنین شناس خیلییی مهم تره تا دکتر باید بتونه از همون تعداد کم اسپرم سالم جنین تشکیل بده 

من مطمئنم مرکزتو تغییر بدی برات جنین تشکیل میشه چون میگن صفر ولی مطلق که نیست 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
2738
یعنی طبیعیه که منم بارداری را محال میبینم؟؟ همش میگم یعنی منم نه ماه یه بچه رو تو شکمم نگه میدارم؟ ب ...

عزيزم همه ما كه توي اين تاپيك هستيم چنين روزهايي رو با گوشت و استخونمون حس كرديم ، هيچ وقت يادم نميره روزهايي كه با اشك خوابم ميبرد و تمام فكر و ذكرم اين بود كه يعني يك روزي من هم مادر ميشم ، مطمئنم اون روز براي همه ميرسه ، من كه حتي توي خواب هم روزهاي الانم رو نميديدم . ان شا الله شما و همه دوستان اين تاپيك از صبح تا شب اينقدر بدو بدو كنيد كه شب از خستگي نتونيد تكون بخوريد ولي با اين حال لذت داشتن فرشته هاتون رو بكشيد . 

عزيزم همه ما كه توي اين تاپيك هستيم چنين روزهايي رو با گوشت و استخونمون حس كرديم ، هيچ وقت يادم نمير ...

راستش نباید ولی خب خوشحال شدم از اینکه بقیم همین حسارو دارن 😭😭

الهی آمین الهی آمین ممنون از دعات عزیزم خدا بچه هاتو برات حفظ کنه

تا دلت بخواد از این فکرا داشتم، البته اوایل ازدواج سفت سخت جلوگیری میکردم که باردار نشم چون شرایطشو نداشتم ولی بعدش من میخواستم و نمیشد کلی دکتر رفتیم و آزمایش دادیم همشون میگفتن مشکلی ندارید طبیعی باردار میشید یا دارو لتروزول و اینجور چیزا میدادن ولی چند سال گذشت و من هر ماه دقیق سرموعد پریود میشدم،بعدش رفتم مرکز ناباروری اونجا هم ای یوای شدم و بازم منفی بعد به اصرار خودم میکرو شدم از ده تا تخمک فقط دوتا جنین و باز هم سرموعدم یعنی دو روز مونده به آزمایش بارداریم پریود شدم و منفی، دیگه مدام همسرمم میگفت ما بچه دار نمیشیم فقط داریم اینهمه خرج بیخود میکنیم و وقت و اعصاب میزاریم ولش کن واقعا خیلی حال بدی داشتم باورم نمیشد یه روزی منم مادر بشم همسرمم میگفت تو سرنوشت ما بچه نیست خلاصه بار دوم هم بارها اینجا گفتم که بازم دوباره پانکچر شدم و روز انتقال هم دوتا جنین و روز ۱۴ انتقال بی بی چک منفی داشتم و شاید دوستان یادشون بیاد که اومدم تو تاپیک و از خدا و زمین زمان شاکی بودم و با بی انگیزگی رفتم روز ۱۶ آزمایش دادم و مثبت شدم واقعا معجزه شدش،،،  این همه طولانی نوشتم که بگم این راه خیلی توش ناامیدی هست خیلی دل شکستگی هست ولی وقتی نتیجه میگیریم همه چی شیرین میشه واقعا می ارزه که سختی ها رو تحمل کنیم 

راستی اینم بگم ما تو این سالها به هیچ کس نگفتیم قضیه ناباروری رو چون همسرم کلا قیدشو زده بود من تمام دکترا و دربه در دنبال داروها تو داروخانه رو خودم تنها میرفتم فقط همسرم چون اجبار بود روز پانکچر و انتقال باهام بود ولی الان خوشحالم که به حرفاش گوش نکردم و خودم با اینکه تو تنهایی خودم خیلی گریه کردم و دلم شکست ولی کوتاه نمیومدم،،  ببخشید دیگه خیلی طولانی شدش فقط تو رو خدا امیدتونو از دست ندید پایان شب سیه سفید است

وای واقعا؟؟😭😭😭  خوشحال شدم 😂 امروز همشم تنها بودم اینقد گریه کرده بودم ساعت یازده رفتم تو ...

این حالت ها کاملا طبیعیه. مطمئن باش حتما همه منتظرها یه روز مامان میشن فقط باید زمانش برسه. من هفت سال درگیر این قضیه بودم بدون اینکه مشکلی از طرف خودم یا همسرم باشه و مادر شدن رو کاملا دور از دسترس و بعید میدیدم. اما بلاخره منم بعد از سه بار ای یو ای منفی و یه انتقال منفی انتقال دومم مثبت شد و مادر شدم. شاید اون موقع هم درک نکردم که حکمت این همه انتظار و پیگیری در حالیکه دکترها میگفتن مشکلی ندارید چیه اما بعد از تولد دخترم و اتفاقاتی که دقیقا بعد از تولدش توی زندگی خانوادگیمون افتاد متوجه شدم خواست خدا این بود که الان توی این شرایط مادر بشم و از خدا بی نهایت بابت این قضیه ممنونم. مطمئنم الان هم زیاد درک نمیکنی من چی میگم چون خودمم زیاد اینا رو از اطرافیان شنیده بودم اما به امید خدا به همین زودی مادر میشی و متوجه حرفام میشی 🥰

نگو نگو نگو😭😭😭منم به خانوادمم میگفتم ..تو نامزدی به شوهرمم میگفتم ..حالا هی بهم میگن بس که گفتی س ...

اتفاقا میخاستم برات بنویسم دوران نامزدی ب شوهرم میگفتم. عزیزم من فکر میکنم علتش اینه که بچه ی کوچیک خونواده ام. بچه های کوچیک فکرمیکنن همیشه کوچیک می مونن. بد به دلت راه نده😊 امیدوارم تنها علتش همین باشه

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام عزیزم😍😍😍 خوبم قربونت، شما خوبی؟ تو سیکل انتقالم دیروز خراش داشتم و استرادیول شروع کردم خود ...

خدارو شکرهمیشه خوب باشی عزیزم.انشالله به امید خدا نتیجه میگیری گلم

منم عمل شدم بلاخره چهارشنبه میشه یه ماه .

هم کوتر تخمدان شدم هم کورتاژ .چسپندگیم هم برطرف شد ونمونه برداری هم شدم.چهارشنبه باید برم جوابش رو بگیرم.تازه سرپا شدم.

شادن جان نمدونم چرا عمل باز شدم.فکر کردم با لاپراسکوپی بشه

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .