2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841231 بازدید | 670511 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطبش ویزیت وسونو الان ۱۰۵تومن گرفت. میدونید تو بهشتی یا مشتاق چقدره؟

اووو چه زیاد شده!!! من میرفتم هشتاد میشد،مشتاقو نمیدونم ولی بهشتی نصف میشد نسبت به مطب ، فقط خیلی معطلی داره 

اووو چه زیاد شده!!! من میرفتم هشتاد میشد،مشتاقو نمیدونم ولی بهشتی نصف میشد نسبت به مطب ، فقط خیلی مع ...

امروز هم اینجا خیلی معطل شدم دکتر عمل داشت.ساعت یازده ونیم نوبتم بود یخ ربع به  دو از مطب اومدم بیرون

یا رب العالمین
2731
شما کدوم شهرین؟مشکلتون چیه؟

اهوازم،مشکل ما تحرک و مورفولوژی صفر بود قبلا ،الان تعداد هم بهش اضافه شده

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
به هر حال برو پیشش شانستو امتحان کن آخرش یا میگه انجام میدم یا خدای نکرده میگه نه...دکتر خوب بازم کم ...

توکل بر خدا،آخه من دیگه کشش ادامه دادن ندارم ،برای بار سوم میخوام تخمک کشی بشم ،به خاطر همین سردرگم شدم 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2740
اهوازم،مشکل ما تحرک و مورفولوژی صفر بود قبلا ،الان تعداد هم بهش اضافه شده

مورفو اسپرم شوهر من صفر بود که شده یک.حرکت هم که صفره

اما فعلا نتیجه ای نگرفتیم.فقط یه بار جنین ۳ روزه بی کیفیت تشکیل شد.پزشکا به شما چی میگن؟دارویی درمانی کاری.

چند بار میکرو کردین؟

خدایا شکرت  
سونوش بد بود ادم معذب بود هی هم منشیش میرفت میومد

آره همینطوره ،به قول شما دکتره بداخلاق نیست ولی همینکه منشی و ماما هم راحت اونجا میپلکنو و حرف میزنن باهم بده  البته بهشتیم همینطوره چون آموزشیه 

من دو هفته ی پیش با دکتر نصر پانکچر شدم البته چهارمین پانکچرم بود از ۶ تا تخمک ۵ تا جنین با گرید a ...

سلام شما خودتون‌مشکل ندارید؟ماهم شرایطمون مثل شماهست.خودم امروز دکتربودم گفت مشکل نداری شوهرمم اسپرم از بیضه گرفتن گفتن برامیکرو خوبه.چندمین بارتونه میکرو میکنید؟

یا رب العالمین
مورفو اسپرم شوهر من صفر بود که شده یک.حرکت هم که صفره اما فعلا نتیجه ای نگرفتیم.فقط یه بار جنین ۳ ر ...

والله ۴ ساله تحت درمان که نتیجه ای حاصل نشد ،فقط یه بار مورفولوژی شد ۱ که دوتا جنین ۳ روز انتقال دادم که نگرفت ،من دیگه ادامه درمانم رو رفتم تهران ،اونجا براش آزمایش هورمونی و کاریوتایپ و azf نوشتن که هنوز جوابشون رو نگرفتیم،من دوبار پانکچر شدم که بار دوم جنین تشکیل نشد ،شما کدوم شهری؟جنیناتون رو انتقال ندادی ؟

آره همینطوره ،به قول شما دکتره بداخلاق نیست ولی همینکه منشی و ماما هم راحت اونجا میپلکنو و حرف میزنن ...

مرکز مشتاق پیش دکترا ویزیت نشدم ولی اونجا هم بشدت شلوغه درست هم جواب نمیدن اون هفته بودم یه اقا دعوا کرد با یکیشون صداش پشت بلندگو میمومد  

یا رب العالمین
توکل بر خدا،آخه من دیگه کشش ادامه دادن ندارم ،برای بار سوم میخوام تخمک کشی بشم ،به خاطر همین سردرگم ...

برو پیشش اگه برات ناز کرد و گفت ذخیرت کمه تخمک اهدایی بیخیالش شو برو پیش یه دکتر دیگه مثلا اقصی یا قوامی اینا همه خوبن

2706