2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6862765 بازدید | 672170 پست
والله ۴ ساله تحت درمان که نتیجه ای حاصل نشد ،فقط یه بار مورفولوژی شد ۱ که دوتا جنین ۳ روز انتقال داد ...

تازه رفتی تهران؟من به خاطر کرونا منصرف شدم که برم.تبریزم و میخواستم همینجا ادامه بدم.ولی نمیدونم پیش کدوم دکتر برم.برا منم یه بار جنین تشکیل شد.انتقال دادم و نگرفت.

خدایا شکرت  
تازه رفتی تهران؟من به خاطر کرونا منصرف شدم که برم.تبریزم و میخواستم همینجا ادامه بدم.ولی نمیدونم پیش ...

آره من تازه رفتم تهران ،راستش حس میکنم تهران از همه لحاظ خیلی بهتره ،من خودم اگر ذخیرم بهتر بود صبر میکردم تابعد از شرایط کرونا ،ولی خوب میترسم دیر بشه ،از طرفی هم سن همسرم داره میره بالا و میترسم شرایط اسپرم بدتر از این بشه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو پیشش اگه برات ناز کرد و گفت ذخیرت کمه تخمک اهدایی بیخیالش شو برو پیش یه دکتر دیگه مثلا اقصی یا ق ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2731
سلام عزیزم منم همسرم شرایط همسر شما رو داره..انشاءالله باراول مامان میشی..کی انتقال جنین میدن براتون ...

سلام الهام جون، خوبی؟

چیکارا میکنی؟ کم پیدایی...

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
خانم ها دکترم گفته روز دوم پریود برم سونو کنه و داروهای پانکچر را شروع کنه.شماها برا پانکچر چیا دادن ...

بستگی به دارو هایی که میده داره،من بار اول هزینه آمپولهام یک ونیم شد ،بار دوم ۴ میلیون شد

به نظرم دکترتون خیلی بی توجهی کرد ؟مگر قبل از شروع سیکل سونو نشده بودی ؟به نظرم با این ذخیره باید تخ ...

اووبوست خریدم دارم میخورم ،گفت همین خوبه

قرص dhea چیه؟  از کی باید خورد؟

نمیدونم چرا ۳ تا تخمک دادم  ،کلا سه تا جنین داشتم و همشونو انتقال دادن که منفی شد

نه بهم نسخه داده بود دکتر و گفت از کی باید شروع کنم ولی نگفته بود که کیست داری

منم از وقتی پانکچر شدم یه کیست درآوردم که هنوزم که هنوزه نرفته الان نزدیک 10 ماه میشه تقریبا دکترم میگه مهم نیست باهاش کاری نداریم گفتم اگه بعدا بازم بخوام پانکچر بشم چی گفت مشکلی نیست، تو این مدتم چون چندبار انتقال داشتم خیلی ال دی خوردما تقریبا هر ماه ولی نمیدونم چرا نمیره😞

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706