2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841216 بازدید | 670509 پست
اهان شرمنده هزینه تک تکشون رو نمیدونم فقط کلیش رو میدونستم

قربون مامان آینده 😘

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تیارا جان منم فکر میکنم اگر اینجا پر از تیکر باشه بهتره، چون بقیه هم میگن یه روزی نوبت ما هم میشه و ...

ان شالله عزیزم همه نتیجه بگیرن،  والا چی بگم بخدا گاهی مشکلات بقیه رو اینجا میبینم مشکلات خودم یادم میره با اینکه خودم هم پر از مشکلات بودم و حتی حمایت همسرمم نداشتم،  واقعا اگه بتونم باعث ذره ای امید دوستان بشم خوشحال میشم

قربونت برم عزیزم، آخه میدونی چیه اون موقع که تو ناامیدی بودم و مادر شدن خودمو تقریبا محال میدونستم و ...

آی نگو هممون همدردیم خوشحالی یکیم یه نور امیده برای بقیه شخصا از داشتن تیکر هرکدوم از شما خواهرای مجازی خوشحالو دل شادم دیگه بماند تو ندیده عاشقتم ،خدا شاهد وقتی دیدم بارداری از ته دل خوشحال شدم خیال میکنم خودمم بارداربشم همون قدر خوشخالی کنم عزیزی هرجور راحتی مامان گل🥰😘🥰😘🥰😘😘😘😘😘

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2731
ان شالله عزیزم همه نتیجه بگیرن،  والا چی بگم بخدا گاهی مشکلات بقیه رو اینجا میبینم مشکلات خودم ...

همین که هستی و مامان شدی کلی امید هس واسه بقیه، من که هی میگفتم چرا رویان رفتیم و اینا ناامید بودم ولی شما هم خدا خواست از اونجا نتیجه گرفتی، منم خدا خواست و توسط دکتر همونجا نتیجه گرفتم...

واقعا خواست خدا از همه چیز بالاتر هست

ممنون خانومی لطف کردی بخاطر این پرسیدم که تو نت زده اوابوست ۹۰ روز باید بخوری. ینی روی تخمک ۳ ماه ب ...

قربونت

ولی من شنیدم داروهای مکمل روی تخمکای همون ماه تاثیر میذارن آخه تخمک مثل اسپرم نیست، برای اسپرم باید سه ماه قبلش تقویت کرد

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم منم تقریبا یه ماه دیگه میرم پانکچر ولی متاسفانه دکتر نه آزمایشی برام نوشت نه داروی خاصی داد می ...

بله عزیزم چرا که نه

اینا مکمل هستن برای تقویت تخمدان و تخمک، ضرری ندارن😶

من بار اول پانکچرم هیچی مکمل نخوردم جنینام خیلی کم شد اما بار دوم که خوردم زیاد شد خداروشکر

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بله عزیزم چرا که نه اینا مکمل هستن برای تقویت تخمدان و تخمک، ضرری ندارن😶 من بار اول پانکچرم هیچی ...

خدا خیرت بده عزیزم که جواب دادی پس میگیرم میخورم

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2740
همین که هستی و مامان شدی کلی امید هس واسه بقیه، من که هی میگفتم چرا رویان رفتیم و اینا ناامید بودم و ...

شما نی نی داری؟ بسلامتی عزیزم.. چ حس قشنگ و باورنکردنی ایه. مبارک باشه💞 چندوقت طول کشید و تحت درمان بودین؟ خودتون یا همسرتون؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
قبول دارم عزیزم استرس بیش از حد اذیتم میکنه. استرسم بخاطر ذخیره کممه میترسم اصلا تخمک یا جنین نداشت ...

چشم عزیزم حتما😍 خیالت راحت باشه خیلی ها با همین ذخیره جواب گرفتن

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
آی نگو هممون همدردیم خوشحالی یکیم یه نور امیده برای بقیه شخصا از داشتن تیکر هرکدوم از شما خواهرای مج ...

منم منتظرم شما یه روز بیاید اینجا و خبر بارداریتونو بگید،  مطمئ مطمئن مطمئنم اون روز بزودی میرسه عزیزم، حالا که میبینم با این کار امیدی برای دوستان میشم حتما انجام میدم عزیزم،،،  بخدا منم از بارداری دوستان اگه بیشتر از بارداری خودم خوشحال نشده باشم کمتر هم نیست،، فقط میدونم دیر زود داره سوخت سوز نداره،،  عزیزم شما الان تو چه مرحله ای هستید؟  امضاتونو خوندم الان کدوم مرکز میرید؟؟

اره گلم ابن سینا میرم پیش دکتر طاهری 🤗🤗🤗

انشالله اینبار حتما مامان میشی عزیزم 🙏

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
خب میخوام تبریز شروع کنم.میترسم تو این شرایط برم تهران.

به امید خدا همون تبریز نتیجه میگیری گلم 🙏

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
همین که هستی و مامان شدی کلی امید هس واسه بقیه، من که هی میگفتم چرا رویان رفتیم و اینا ناامید بودم و ...

بله خواست خدا بود و باردار شدیم،  ماها بخاطر مشکلاتمون حساس میشیم و مراکز ناباروری و کلا پزشکا آدمو درک نمیکنن، بارها به ذهنم میرسید که چرا باید اسیر اینجور جاها و آدمها بشم،  ان شالله همه بزودی صاحب اولاد سالم و صالح بشن

2706