2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821449 بازدید | 669214 پست
ممنون عزیزدلم اول سوالو پرسیدم بعدکه پیاماروخوندم دیدم قبلش چقدرقشنگ توصیح دادی این موردو  به ...

اینو یادم رفت بگم عزیزم مغزیجات در حد یه قاشق زیاد نیست خیلی مقویه سعی کن بخوری، آسیابش کن بعد با یه مقدار عسل قاطیش کن یعنی پودر از عسل بیشتر باشه

انشاالله کلللللی تخمک و جنینای قوی برات تشکیل میشه😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیزم😍😍😍 میخوای از دکترتم بپرس دخترخوب ولی من تا الان نشنیدم اینوفولیک خوب نباشه یا عوارض ...

ماشاله تخمکات عالی بودن 

ببینم همون پنج شش کیلورومیتونم کم کنم😭😭😭

غذامو کم کردم اما رژیم کتو روخوندم اصلا نمیتونم اونو انجام بدم

رژیم میوه هم هست دوستم تویه هفته ۶ کیلو کم کرده اونم نمیتونم فقط کم کردم غذامو و...‌

این هفته حتما ازدکترم میپرسم

ممنون که جواب دادی گلم🌹🌹🌹🌹🌹

شمافریزکردی کیستت برطرف بشه انتقال بدی؟

خدایابه امیدخودت🌺
اینو یادم رفت بگم عزیزم مغزیجات در حد یه قاشق زیاد نیست خیلی مقویه سعی کن بخوری، آسیابش کن بعد با یه ...

ممنون گلم همه این کارهارومیکنم

فقط من به عسل الرژی دارم😭😭😭چندساله نمیتونم بخورم اماشیره دارم نمیدونم فایده داره؟

خدایابه امیدخودت🌺
2731
یعنی طبیعیه که منم بارداری را محال میبینم؟؟ همش میگم یعنی منم نه ماه یه بچه رو تو شکمم نگه میدارم؟ ب ...

من همیشههههه اینطوری میشم...این ارزو رو گاهی فکر میکنم هیچ وقت نمیبینم...ای خداااا

قربونت برم عزیزم، آخه میدونی چیه اون موقع که تو ناامیدی بودم و مادر شدن خودمو تقریبا محال میدونستم و ...

ای جونم...ایشالله که خدا همیشه دل خودتو نازدونتو شاد کنه مهربونم...مامانایی با شرایط ما تیکراشون قوت قلبه...یه چوب کبریت خوشگل توی زمستون دل بقیه...مثله دختر کبریت فروش

2740
خدا خیرت بده عزیزم که جواب دادی پس میگیرم میخورم

عزیزم این دکتر تو حالش خوبه بدون اینکه مکمل تقویتی بده میخواد پانکچر کنه ...ببین رویال ژلی وویتامین د وفولیک اسید بخور خیلی مهمه اوابوست هم عالیه حتما بگیر وخودت شروع کن 

اره گلم ابن سینا میرم پیش دکتر طاهری 🤗🤗🤗

عزیزم منم بیمار دکتر طاهری هستم...راضی هستی؟ پانکچر شدی؟ خودت با شناخت انتخابش کردی یا خودشون بهت دادنش...بلاخره یکی رو دیدم مریض دکتر طاهری باشه

سلام یه سوال داشتم توی مرکز ابن سینا دکتر طاهری و ذوالغدر رو میشناسید کدومشون بهترن میشه یه کمکی کنید

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
سلام خانوما خوبین من پانکچر داشتم و هایپر شدم یه سوال امکانش هست که کیست بگیرم؟؟تا الان کیست نداشتم ...

بله عزیزم‌انکانش هست ولی با ال دی خوب میشه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
ممنون گلم همه این کارهارومیکنم فقط من به عسل الرژی دارم😭😭😭چندساله نمیتونم بخورم اماشیره دارم نمی ...

عزیزم من یه توپک درست میکنم هرمغزی که دوست داشتی میتونی بریزی مویز وخرما وشیرانگور وتخم کتان وکنجد هم بریز تومیکسر بعد توپک درست کن هرروز بخور خیلی مقویه