2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837590 بازدید | 670355 پست
وای عزیززززززم خیلی لطف کردی من فکرمیکردم خودمون بایدبخونیم. فکر کرم شما بهمون تاریخ میگی و هر بار ن ...

نه عزیزم نیت کردم وخوندم 

خداروشکر انشاله همیشه خوب باشی🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم فدای دل مهربونت بشم ایشالا ازخدا هرچی میخوای بهت بده ایشالا دوتا گل پسر ناز تا سال بعد اینم ...

فدات بشم عزیزم🌹🌹🌹🌹حاجت رواانشاله🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
2731
عزيزم خيلي لطف كردي برا من ديگه نخون  من از دادم و منفي شد

گلم ناامید نباش خدابزرگه حتما خیرتی توش بوده خداازهمه عالم تره 

حتما بهترین هاروبرات رقم میزنه🌹🌹🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
2738
دوستان یه سوال.نگرانممممم... من امروز روز هفتم انتقالم..از ۲۳ خرداد که هیسترو و خراش دادم چند روز یک ...

عزیزم انشاالله مامان شدی ❤️💙

آخه ترشح بدبو رنگی نداری ولی از یه طرف خارش داری میتونه به خاطر انتقال باشه چون منم بعد انتقال اینجوری شدم 

شیافت رو واژینال میزاری ؟ 

میتونی کرم بیرونی واژینال هم استفاده کنی واسه خارش 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم منم یک ماه و نیم قبل انتقال فرتیل اید و اینوفولیک رو شروع کردم و تاثیر داشته(من در به در دنبال ...

عزیزم منم برا ای وی اف رفتم ابن سینا فلا هیچ دارویی نداده ....به نظرت منم اوابوست بخورم؟؟؟؟؟

استارتر  دومیشو هم میکرو کرده یا طبیعی باردار شده؟

طبیعی 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نه عزیزم نیت کردم وخوندم  خداروشکر انشاله همیشه خوب باشی🌹🌹🌹

فدات ❤ممنون ازمحبتت😘😘

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

مامانای آینده عزیز کسی بوده اینجا جدیدا ابن سینا پانکچر کرده باش از باب هزینه میخوام 😬😁🤭😜

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
نه فقط من دادم یبارم دادم

مامان ماهک انتقال دادی؟!!ان شاالله بسلامتی

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2706