2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671248 پست
سلام دوستای گلم این ۱۳ نفری که اسم نوشتم به نیت همگی بعدازنمازمغرب وعشا خوندم چون تواین چندروزامتحان ...

وای عزیززززززم خیلی لطف کردی من فکرمیکردم خودمون بایدبخونیم. فکر کرم شما بهمون تاریخ میگی و هر بار نوبت یه نفرمونه! باورت میشه من از دیروز خیلی حالم خوبه و از فاز افسردگی دراومدم😘😘😘😘 مرسی گلم خدا خیلی زود آرزوت رو برآورده کنه.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم همسرم شرایط همسر شما رو داره..انشاءالله باراول مامان میشی..کی انتقال جنین میدن براتون ...

مرداد ماه انشاالله

ممنون از دعای خیر شما

۵۸۵۰ هزینه پانکچرم شد

۱.۵ هزینه فریز جنین

۲۴۵۰ هزینه عمل همسرم

ویزیت دکتر نصر هم ۸۴

سونو هم ۲۸۰

مرداد ماه انشاالله ممنون از دعای خیر شما ۵۸۵۰ هزینه پانکچرم شد ۱.۵ هزینه فریز جنین ۲۴۵۰ هزینه عم ...

شما کجا انجام‌دادین؟عمل شوهرتون چجور بود؟براشوهرمن گفتن fna.با تسه فرق داره؟

یا رب العالمین
2731
ممنون خانومی لطف کردی بخاطر این پرسیدم که تو نت زده اوابوست ۹۰ روز باید بخوری. ینی روی تخمک ۳ ماه ب ...

عزیزم منم یک ماه و نیم قبل انتقال فرتیل اید و اینوفولیک رو شروع کردم و تاثیر داشته(من در به در دنبال اوابوست بودم پیدا نکردم اون موقع وگرنه اوابوست فوق العاده برا کیفیت تخمک خوبه حتما روزی ۴ تا بخور)روزی دو تا پودر اینوفولیک بخور...حداقل روزی ۸ لیوان یا بیشتر آب بخور...از الان پیاده روی و شروع کن و ۴ مغز حتما بخور

ویتامین ای هر یک روز یا دوروزه در میون و ویتامین سی و دی هم بخور...

سعی کن بیشتر گرمی بخوری و سردیارو تو این مدت بذار کنار اگه هم میخوری حتما با مصلحات اونا بخور...بجای چای شربت عسل و دارچین درس کن بخور...دوسین(ترکیب عسل با سیاهدانه پودر شده رو خودت درست کن)هر روز ۳ ق چ صبح ظهر و شب بخور

سعی کن از الان شیرینی جات و بذاری کنار بجز خرما و عسل که فوایدشون بیشتر از معایبشونه

من همه این کارا رو دوماه قبل پانکچر انجام دادم و خوب جواب داد البته من ذخیرم کم نبود فقط دنبال این بودم هر تعداد تخمک که دارم کیفیت خوبی داشته باشن

ی چیز دیگه هم اینکه حتما به دکترت بگو فقط آمپولای خارجی مثل گونال،پیورگان و پرگووریس برات بنویسه خیلی تو کیفیت تاثیرگذاره هرچند شما با توجه به ذخیرت مطمئنا برات خارجی مینویسه

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه سوالی داشتی در خدمتم،،،انشاالله موفق باشی 

سلام دوستای گلم این ۱۳ نفری که اسم نوشتم به نیت همگی بعدازنمازمغرب وعشا خوندم چون تواین چندروزامتحان ...

عزیز دلم فدای دل مهربونت بشم ایشالا ازخدا هرچی میخوای بهت بده ایشالا دوتا گل پسر ناز تا سال بعد اینموقع توبغلته 😘😘😘😘😘

سلام عزیزم، والا من دکترم کرونا گرفته بیچاره، ولی ان شاء الله خدا بخواد یکشنبه هفته آینده عمل میشم، ...

مرضی جون خداروشکر عزیزم به سلامتی 

راستی هفته دیگه یکشنبه میشه چند هفتت؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷